Jump to content
Dogomania

Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']Urlop będzie taki trochę "nietypowy", bo 2 razy dziennie jeżdżę na terapię, ale jednak to zupełnie co innego niż "kwitnięcie" w pracy ;)[/QUOTE]
No właśnie, jak przeczytałam, że zdrowotny, to słowo "urlop" straciło na atrakcyjności :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bardzo Was proszę o głosy na Fundację Bernardyn w Krakvecie!
Właśnie weszłam na stronę głosowania i zobaczyłam, że są bardzo potrzebne.
Głosujcie, proszę i proście innych o zagłosowanie - może tym razem uda się, by wygrały psy :smile:.[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Doktor dotyka, ale na razie cudów brak... Trzeba czekać i wierzyć ;)
Ika korzysta z uroków lata. Wreszcie bez obawy wychodzi do ogrodu, uwala się na słoneczku i się plażuje ;)[/QUOTE]... jak Ci dobrze Ikuniu, niemato jak ogród! słońce!... i święty spokój :)... jeśli chodzi o[B] Cuda[/B]... to jak najbardziej, zdarzają się! wszystko w swoim czasie;)

Link to comment
Share on other sites

Cudów na razie brak, jeśli o mnie chodzi :(
Ikreson szczeka przy bramie, biega GALOPEM i dziś jedzie się prać. Sierść co prawda jest całkiem OK, ale zostało nam jeszcze szamponu na jedno pranie, a że jest to szampon leczniczy, szkoda go zmarnować ;) Przy okazji nastąpi kontrola uszna i całokształtna. Można też kciuki trzymać, bo niewykluczone, że się domek na horyzoncie... zarysuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Cudów na razie brak, jeśli o mnie chodzi :(
Ikreson szczeka przy bramie, biega GALOPEM i dziś jedzie się prać. Sierść co prawda jest całkiem OK, ale zostało nam jeszcze szamponu na jedno pranie, a że jest to szampon leczniczy, szkoda go zmarnować ;) Przy okazji nastąpi kontrola uszna i całokształtna. Można też kciuki trzymać, bo niewykluczone, że się domek na horyzoncie... zarysuje ;)[/QUOTE]

trzymamy kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...