Jump to content
Dogomania

Gosiapk

Members
 • Posts

  20227
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gosiapk

 1. Chętnie kupię ładny, jasny sweterek dla chihuahua (kilka sztuk zależy od ceny, różne wzory, jasne) robiony na wymiar na drutach lub szydełku z wełny lub akrylu, rozmiar XXS (820g suczka).
 2. Witaj Inka, 

  Nie znasz może kogoś kto robi na drutach lub szydełku sweterki dla małych psów? Mam 820g 12-letniego malucha, który marznie, a kupić można tylko w większych rozmiarach niż ona. 

  Pozdrawiam, Gosia

  1. inka33

   inka33

   Ktoś robił na drutach lub szydełku jamniki, ale nie pamiętam kto... :(

 3. Ciocia jeteś zakręcona jak słoik z dżemem, zapomniałaś o linku :)
 4. Czy Wy także straciłyście wszystkie oglądane przez siebie wątki, tj. listę linków do nich dzięki "nowej, lepszej, rzeczywistości"? :/
 5. Jeżuś słodziak, oczka super, no i w tym stroju za Mikołaja może robić ;) PS Znalazłam tylko 2 wątki z uprzednio subskrybowanych, oba Twoje :)
 6. Napisz wezwanie do właściciela drogi (gminy) o zwrot kosztów naprawy samochodu zniszczonego na dziurach. Załącz kopię faktury. Czy masz może zdjęcie samochodu w tej dziurze?
 7. no ja też :) Ale widzę w tym jeden plus. Pan Mąż ćwiczy mięsnie nóg przez cały czas, bo aby pannienka z okienka ...eeee... tj. z kolan nie spadła, musi opierać nogi na palcach o podłogę, a to wymaga napięcia mięśni nie tylko łydek, ale i ud i pośladków. Dwa w jednym! Pies szczęśliwy, a pan wyćwiczony ;)
×
×
 • Create New...