Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']30 listopada z ul. Okrzei 37 służby miejskie sprzątnęły jamnicze ciałko. Niestety, nie są w stanie podać więcej szczegółów... Podobno ta ulica nie jest daleko od parku, w którym rzekomo uciekła...[/QUOTE]
Boże, tylko nie to:shake::shake::shake:.......

[quote name='Nutusia']Rozmawiałam właśnie z Anneve - pojedzie tam dzisiaj i spróbuje popytać. Powiesi też plakaty - może zauważy je ten, kto zgłosił piesia służbom.
Ja wciąż i uparcie wierzę, że Becia jest cała i zdrowa. Że sama sobie znalazła dobry dom...[/QUOTE]
I ja mam nadzieję, że Nutusia jest cała i zdrowa i znalazła sobie lepszy domek niż ten poprzedni....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Nutusia']30 listopada z ul. Okrzei 37 służby miejskie sprzątnęły jamnicze ciałko. Niestety, nie są w stanie podać więcej szczegółów... Podobno ta ulica nie jest daleko od parku, w którym rzekomo uciekła...

Rozmawiałam właśnie z Anneve - pojedzie tam dzisiaj i spróbuje popytać. Powiesi też plakaty - może zauważy je ten, kto zgłosił piesia służbom.



Ja wciąż i uparcie wierzę, że Becia jest cała i zdrowa. Że sama sobie znalazła dobry dom...[/QUOTE]

tylko nie to :shake::shake::shake::shake::shake: Oby to nie była ona :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Nutusia, prosiła żeby napisać, że to NIE Becia.
Aneve spotkała grupę psiarzy i dowiedziała się od nich, ze był wypadek - psychiczna baba wyrzuciła swoją jamniczkę z 10-tego piętra :( i to tą sunie wzięły służby miejskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Dzwoniła do mnie Nutusia, prosiła żeby napisać, że to NIE Becia.
Aneve spotkała grupę psiarzy i dowiedziała się od nich, ze był wypadek - psychiczna baba wyrzuciła swoją jamniczkę z 10-tego piętra :( i to tą sunie wzięły służby miejskie.[/QUOTE] Całe szczęście że to nie Becia. Biedna psinka czy to okrucieństwo wobec zwierząt nigdy się nie skończy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Dzwoniła do mnie Nutusia, prosiła żeby napisać, że to NIE Becia.
Aneve spotkała grupę psiarzy i dowiedziała się od nich, ze był wypadek - psychiczna baba wyrzuciła swoją jamniczkę z 10-tego piętra :( i to tą sunie wzięły służby miejskie.[/QUOTE]
Czy wiadomo, jak długo ten babsztyl miał tę nieszczęsną sunię? Parę lat, czy, nie daj Boże, parę tygodni.... :(

Link to comment
Share on other sites

Jamniczka mieszkała przy ul. Okrzei od 3-4 lat
i wydawało się, że wszystko jest OK.
Kobieta sama wychowuje niepełnosprawne dziecko,
ostatnio straciła pracę. Dopiero teraz poszła jej psychika...
Najgorsze że za wszystko zapłacił niczemu niewinny pies :-(

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze dla nas w tym wszystkim jest to, że w tym przypadku w 100% możemy wykluczyć Becię!!!
Straszne jest jednak to, że za okrutną rzeczywistość naszej codzienności, swoim życiem zapłaciła ta nic niewinna Psina:(...
Ja wciąż mam nadzieję, że Becia siedzi gdzieś w ciepełku, że ktoś dał Jej dom, że Ona czuła, że musi szukać innego domku, a z poprzedniego zwiewać...
Nutusiu, wierzę w to tym mocniej, że popatrz, jak się poukładało z dziewczynkami "z przystanku"... dla mnie to jakiś... znak...

Link to comment
Share on other sites

Też się staram w "przystankowych" znaku upatrywać... Jakoś trzeba się ratować, bo inaczej to tylko kaftan bezpieczeństwa i pomieszczenie bez klamek :(

Otrzymałam wpłatę od Ani Shirley - 30 zł - na ogłoszenie dla Beci. Anusia - pięknie Ci dziękuję!
Anneve - miałaś mi wysłać numer konta, bo wciąż wiszę z zapłatą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']widziałyście to ? [URL]http://www.youtube.com/user/blogmediafunpl[/URL][/QUOTE]

On?! Ten na R.?! W tej..., no..., na m.?!?!?! :crazyeye: Rety........ koniec świata! :shake: A ten pies...? No, nie wiem... :roll:

Beciu, trzymaj się! :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...