Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Sarunia-Niunia

Members
 • Content count

  19664
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Sarunia-Niunia last won the day on March 12 2015

Sarunia-Niunia had the most liked content!

About Sarunia-Niunia

 • Rank
  Kora, Nero, Max, Tina, Gaja, Tara i Killerek
 • Birthday July 24

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Tarnów/Małopolska

Converted

 • Location
  Tarnów/Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, muzyka
 • Occupation
  psycholog biznesu

Recent Profile Visitors

2950 profile views
 1. Ej Jezu... normalnie czytam i... oczom nie wierzę... Naprawdę, kompletnie nie rozumiem tych ludzi... jak można nie wyrazić zgody na konsultację okulistyczną????????????? zwłaszcza po tak dłuuuuugim zaniedbaniu przez nich oczka Maksia????? przecież to wszystko, to dla dobra Maksiula, żeby mógł żyć normalnie i bez bólu!!!!!!!!!!!!!!!! jest okazja i szansa pomocy Maksiowi, są pieniądze; i na operację i na dalsze leczenie.... nie wiem, nie rozumiem..... sorry, ale nie rozumiem też, że nie poszedł wycinek na hist/pat - przecież w całych tych kosztach to zaledwie kilkadziesiąt złotych, a przynajmniej lekarze mieliby wiedzę co to było???!!! moim zdaniem, taki wycinek powinien był lecieć "z buta" na dalszą diagnostykę (choćby z czystej ciekawości)... ale nie to najważniejsze. Teraz ważne jest to, żeby Maksiu wracał do zdrowia i jeżeli to możliwe, żeby obejrzał Go okulista... P.S. byłam bez netu, problemy z orange nie ustają (próbujemy rozwiązać umowę), "na próbę" wzięliśmy LTE z T-Mobile - hula że hoho, tylko, czy będzie nam dane zmienić operatora? czy orange czegoś nie wymyślą, żeby nas "ugotować"?
 2. Baaardzo trzymam kciuki za Polunię i życzę Jej powrotu do zdrowia... u nas leczenie było takie samo, prócz sterydu do ucha... Zresztą, na Karsivanie Maxiu został do dziś, z tym, że zaraz po tym incydencie brał 2 x dziennie tabletkę, teraz bierze 1 x dziennie. Nie wiem, ile Polunia ma lat - Maxiu miał w ub. roku 12... lekarze tłumaczyli mi też (dokładnie dzisiaj nie pamiętam, jak to brzmiało), ale jakoś tak, że mogły być zwapniałe przewody słuchowe i dlatego tak się stało... ech - jak wracam do tamtego czasu, to wyć mi się chce... Trzymajcie się i z całego serca życzę Poleńce powrotu do zdrowia - buziaki i głaski :)
 3. Dzięki Kochana, jakoś się trzymamy, choć jak pisałam wcześniej przychodzą dni, że żal mi serce rozrywa :'( ... Uzbrój się Kochana w cierpliwość... Nie wiem, co Ci radzić odnośnie drugiego piesia... u mnie gromadka sierotek jest całkiem spora - 4 Jamniki, Labeczka, Dobermanka i Kicio :) - faktem jednak jest, że Maxiu bardzo chętnie wybiega z innymi na ogród, bawią się, jak dzwoni domofon i inni się zrywają... Maxiulo szczeka najgłośniej :) ... Trzymajcie się Kochani, odezwij się czasem poletka, napisz o u Was, jak sobie radzicie... pozdrawiamy z Maksiem i całą Gromadką <3
 4. Nareszcie jestem!!! Miałam problem z netem - strony, albo nie wchodziły, albo trwało to kilka minut i wygasało połączenie :( ... Dzisiaj (o dziwo) po interwencji u operatora (niby w trakcie rozmowy stwierdzili, że oczywiście wszystko OK) nagle net zaczął działać!!! a dopiero jutro mają przyjechać panowie z serwisu ;) po weekendzie zaglądnęłam tylko z telefonu, napisałam "CUDOWNIE" i tyle dałam radę dogomania na telefonie to już w ogóle nie do ogarnięcia... Słuchajcie, jestem pod wrażeniem, że udało się uratować oczko Maksiunia - zdjęcia przed i po zabiegu - to wydaje się wprost nieprawdopodobne!!!!!!!!!!!!!!! Maksiulo odzyskał komfort życia - jesteście wielkie!!!!!!!!!!!!!!! Anica, Poker, Anula - wspaniała robota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby tylko teraz się goiło, i nawet jak Maksiu nie będzie widział na to oczko, to i tak Jego życie obróciło się o 180 stopni!!!!!!!!!!!!!
 5. Poletka, to bardzo smutne... niestety, mój Maxiulo nie odzyskał słuchu... od 31 marca ub. roku żyje w świecie ciszy... Nie zostało nam nic innego jak nauczyć się porozumiewać "na migi" - radzimy sobie, ale cały czas serce boli, że Maxiulo nie słyszy... Wiem, że na początku człowiek jest załamany, potem rozgniewany - wszystkie uczucia się mieszają, a najgorsza w tym wszystkim jest ta straszna bezsilność... nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam, żeby Psinio odzyskał słuch... trzymajcie się, oby u Was było inaczej, niż u nas!!!!!!!!!!!!!!!
 6. C U D O W N I E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 7. Niezawodna Ciocia Ela - DZIĘKUJEMY Kochana!!!!!!!!!!!!! Uściski dla całej Jamniczej Rodzinki!!!!!!!!!!!!!
 8. więc ślijmy same ciepłe i najlepsze myśli do Maksiulinka!!!!!!!!!!!!!!!! Maksiulu - jesteśmy, czuwamy, wszystkiego NajlePSIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 9. Dzisiaj w naszym domu Święto, obchodzimy 16-te urodziny Koruni Kiedy w lipcu 2010 roku zawitała w naszym domu, lekarze określili Jej wiek na około 8 lat, czyli rok 2002, jako rok urodzenia… od wtedy też, corocznie obchodzimy urodzinki Koruni 2 lutego… Nasza Niunia jest Najcudowniejszą Jamniczą Damą!!! Przyjechała do nas krucha Rudzinka, zastraszona, ale też niesamowicie ufna, otwierająca się z każdym kolejnym dniem… Dzisiaj buziak perłowy, główeńka oszroniona srebrem, a łapeńki bielunie, ale cała ta srebrzystość dodaje naszej Królowej wielkiego uroku, a w nas budzi największy szacunek dla tej szacownej Damy!!! Koruniu, Życzymy Ci duuużo zdróweczka Kochana nasza i milion jamniczych latek Skarbie nasz!!! Chcemy cieszyć się Tobą dłuuugie lata – baaaardzo Cię Kochamy!!!!!!
 10. no właśnie, jutro sobota dlatego zaglądnęłam... to dobrze, że póki co wszystko na dobrej drodze... późno ta operacja, jak na sobotę, ale najważniejsze, że się odbędzie... wysyłajmy dla Maksinka ciepłe i najlepsze myśli!!!! Poker, przekazuj wiadomości Kochana :)
 11. no tak.... jakby przesunęli Pana Przemysława do kategorii 'samorządność i społeczność lokalna' to wygrywa "w cuglach", tam zwycięzca ma raptem 591, ale z kolei jest to działacz kibiców Lechii Poznań - co wtedy na to środowisko? co prawda jest to działalność związana z Powstaniem Wielkopolskim, jednak zawsze.... W każdym razie, na pewno doszło do niedopatrzenia ze strony organizatorów, wręcz braku weryfikacji... Małgosiu, czekamy!!!!!!!!!!!!!!
 12. BRAWO mdk8 !!!!!!!!!!!!!!! ...ostatecznie brakło 403 głosy... najzwyczajniej, nie daliśmy rady... Ja musiałam odejść od kompa (niepodziewana, acz ważna wizyta /Rada Osiedla/ dot. sprawy drogi osiedlowej), ale w tzw międzyczasie udało mi się wysłać 3 SMS-y... mam nadzieję, że organizator rozpatrzy to jakby nie patrzeć jawne niedopatrzenie z Ich strony!!! Jak trzeba będzie podpiszemy petycję, czy co tam trzeba będzie!!! Małgosiu - najserdeczniej Ci GRATULUJĘ - tak, czy tak jesteś wygraną!!!!
×