Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cały czas śledzę z nadzieją :( ogłoszenia w miarę możliwości uzupełniam, ale niestety nie jest to takie proste jak mieszkam na stałe z drugiej strony Łodzi i do samego parku jadę ponad godzinę komunikacją miejską, a wolna jestem dopiero po 16 ech :( porozdawałam ogłoszenia znajomym ludziom z mojego starego osiedla przy parku i podobno trochę rozwiesili i powrzucali do skrzynek domków jednorodzinnych na Zdrowiu..cały czas wierzę, że Becia siedzi w ciepełku u jakiejś dobrej duszyczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Dzwoniłam przed chwilą na Marmurową. Pan twierdzi, że chipy sprawdzają od razu, więc jeśli nie dzwonili do mnie, to znaczy, że to nie ona. Ale nie potrafił mi opisać psa, którego wczoraj przywieźli. Zapraszał do schroniska. Rita60 mi wczoraj obiecała, że powiadomi wolontariuszkę, która ma być dziś w schronisku, więc mam nadzieję, że sprawdzi dokładnie. Jeśli był podobny do Beci, to chciałabym wiedzieć jak wygląda. Z chipami różnie przecież bywa. Jeszcze nie tracę nadziei...
Od wczoraj się zastanawiam jak i kiedy po nią pojadę...[/QUOTE]
Bardzo fajnie ze w ogole odebrali telefon. Ostatnio wyciagalysmy stamtad Goldena. Niestety
ale nie chcieli nam udzielic zadnej innej informacji, Pomimo podania numeru chipa boksu i wygladu psa okazalo sie po przybyciu wolontariuszki ze to nie ten pies w tym boksie to raz a dwa ze pies obfocony na ich stronie czyli ten ktorego mielismy wziasc siedzi w zupelnie innym boksie a chipa w ogole nie posiada.. Wiec dobrze by bylo przejsc cale schronisko

Link to comment
Share on other sites

Jest w toku... Tylko ja muszę napisać, a brak czasu jest ostatnio moim największym wrogiem. Ale - co się odwlecze...
Mam ogromną prośbę - czy któraś Ciocia mogłaby przejrzeć stronę adopcyjną Marmurowej i chyba Głowna. Zadzwoniła pani i twierdzi, że widziała bardzo podobną psinę ogłaszaną do adopcji. Tylko nie pamięta w których schronisku (w sensie tym łódzkim czy jakimś pobliskim). Nie bardzo w to wierzę, ale sprawdzić trzeba. Ja niestety zaraz wybywam z biura i nie będę miała dostępu do kompa, a w domu otwarcie zdjęcia graniczy z cudem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Jest w toku... Tylko ja muszę napisać, a brak czasu jest ostatnio moim największym wrogiem. Ale - co się odwlecze...
Mam ogromną prośbę - czy któraś Ciocia mogłaby przejrzeć stronę adopcyjną Marmurowej i chyba Głowna. Zadzwoniła pani i twierdzi, że widziała bardzo podobną psinę ogłaszaną do adopcji. Tylko nie pamięta w których schronisku (w sensie tym łódzkim czy jakimś pobliskim). Nie bardzo w to wierzę, ale sprawdzić trzeba. Ja niestety zaraz wybywam z biura i nie będę miała dostępu do kompa, a w domu otwarcie zdjęcia graniczy z cudem :([/QUOTE]

Przejrzałam te:

- Marmurowa:
[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=adopcje&pod=6[/URL]

- Głowno:
[URL]http://www.przytulisko.glowno.pl/aktualnosci.htm[/URL]
[URL]http://www.przytulisko.glowno.pl/psy/index.html[/URL]

Nie znalazłam psinki podobnej do Beci... :(

Może jedynie Maksim w Głownie mógł się skojarzyć kolorem:
[URL]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/10-12-2012/przybyly/maksim.JPG[/URL]

Podpowiedzcie, gdzie jeszcze szukać...

Cioteczki, poszukajcie jeszcze! :modla:

[B][COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR][/B]
Taki spis z województwem łódzkim znalazłam: [URL]http://drlucy.pl/index.php?topic=910.0[/URL]

Kto może przejrzeć, bo mi oczy już wypływają od kompa.... ?

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

Tym razem nawet nadziei nie miałam. Wszystkie schroniska są powiadomione. Poza tym Becia miała chip...
A wczoraj zadzwoniła jeszcze jedna pani - z pytaniem czy się piesek znalazł. Na moją odpowiedź, że nie... zaproponowała, żebym przygarnęła sunię, którą znalazła jej wnuczka... Ech...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia'](...)
A wczoraj zadzwoniła jeszcze jedna pani - z pytaniem czy się piesek znalazł. Na moją odpowiedź, że nie... zaproponowała, żebym przygarnęła sunię, którą znalazła jej wnuczka... Ech...[/QUOTE]

:icon_roc:... zabrakło mi języka w gębie na mądry komentarz jak to przeczytałam... szok!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane, tutaj jest was tyle z Łodzi, może któraś mogłaby mi pomóc? Poszukuję transportu dla psiaka, którego zabieram z Przytuliska w Glinnie. To mały psiaczek, bezkonfliktowy, spokojny. Trzeba go odebrać z Łodzi (środa lub czwartek), i przewieźć do hoteliku w miejscowości Jajkowice - okolice Grójca i Nowego Miasta nad Pilicą. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...