Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kirinna ja obkleiłam park na Zdrowiu tak ja Ci pisałam na priv do ZOO i ogólnie do ulicy Konstantynowskiej (wejścia od Unii Lubelskiej, Srebrzyńskiej i Jarzynowej i boczne alejki, oba boiska, siłownie, ogródek jordanowski, ogólnie ten fragment parku leżący między ulicami Srebrzyńską, Al. Unii, Jarzynową/Zdrowie oraz Konstantynowską) oraz mam osiedle: Mireckiego (jutro obkleję Koziny), tylko tyle wczoraj zdążyłam, a w samym parku byłam 4 godziny..w parku ciężko wywiesić ogłoszenie w uczęszczanych przez psiarzy miejscach, bo nie ma tam żadnych latarni ani koszy na śmiecie, a za drzewa ganiają ludzie :/ dzisiaj mój tata rano został postraszony strażą miejską bo ponoć niszczy zieleń, a chciał tylko poprawić ogłoszenie, które wczoraj zostawiłam więc nie wiem jak długo te ogłoszenia jeszcze będą zanim je ktoś uprzejmy zdejmie :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopra']Kirinna ja obkleiłam park na Zdrowiu tak ja Ci pisałam na priv do ZOO i ogólnie do ulicy Konstantynowskiej (wejścia od Unii Lubelskiej, Srebrzyńskiej i Jarzynowej i boczne alejki, oba boiska, siłownie, ogródek jordanowski, ogólnie ten fragment parku leżący między ulicami Srebrzyńską, Al. Unii, Jarzynową/Zdrowie oraz Konstantynowską) oraz mam osiedle: Mireckiego (jutro obkleję Koziny), tylko tyle wczoraj zdążyłam, a w samym parku byłam 4 godziny..w parku ciężko wywiesić ogłoszenie w uczęszczanych przez psiarzy miejscach, bo nie ma tam żadnych latarni ani koszy na śmiecie, a za drzewa ganiają ludzie :/ dzisiaj mój tata rano został postraszony strażą miejską bo ponoć niszczy zieleń, a chciał tylko poprawić ogłoszenie, które wczoraj zostawiłam więc nie wiem jak długo te ogłoszenia jeszcze będą zanim je ktoś uprzejmy zdejmie :/[/QUOTE]

ok dzięki:)
ale z niszczeniem zieleni to przesadzają troszeczke, no nic ja jutro pójdę na osiedla więc jakieś latanie się znajdą

Link to comment
Share on other sites

no to edit: rozmawiałam z bratem i ogłoszenia z tych miejsc zielonych (czyli właśnie takich gdzie chodzą psiarze) zniknęły :( my i tak starałyśmy się nie obklejać każdego drzewka tylko co któreś mniejsze, ale jak widać nawet tak nie można :/ ja ogólnie myślę, że zrobił to jakiś "społeczniak - maniak", bo nie wydaje mi się żeby straż miejska jeździła i ogłoszenia ściągała tym bardziej, że z koszy na głównych alejach czy z latarni, a nawet kilku drzewek np przy ZOO jeszcze nie zniknęły, ale po pierwsze pocieszam się tym, że żeby dojść do tych miejsc i tak trzeba wejść od jakiejś główniejszej alei, na których nadal wiszą ogłoszenia, bo inaczej się nie da, a po drugie jutro pojadę i znowu tam zawieszę ogłoszenia
ja jeszcze u siebie na Chojnach - Zatorze powieszę

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - jesteście NIESAMOWITE! Mowę mi odebrało jak rozległe są poszukiwania. Wielkim strumieniem wlewacie mi w serce nadzieję!
Anneve - podaj na PW nr konta - zwrócę za ogłoszenie.
Kopra - pewnie, że nie spaceruj samotnie po parku po zmroku!!!! Na strażnika w końcu traficie. Poza tym, jak mówiłaś, plakat wisi tuż pod jego nosem - może już przeczytał.
A tym pseudo ekologom nie wiem czego życzyć - bo przecież nie tego, żeby psa zgubili :(

Link to comment
Share on other sites

Na Waszym miejscu nie wieszałabym ogłoszeń na drzewach bo w końcu osoba, do której kontakt jest podany na ogłoszeniach zapłaci masakryczny mandat. Są pewne przepisy regulujące gdzie można ogłoszenia wieszać i tego nie przeskoczycie. Osobiście jestem przekonana, że plakaty sprzątają osoby odpowiedzialne za sprzątanie, a nie maniacy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Osobiście jestem przekonana, że plakaty sprzątają osoby odpowiedzialne za sprzątanie, a nie maniacy[/QUOTE]
byłam w ośrodku, które zajmuje się sprzątaniem tego parku i powiedzieli, że nie ma problemu, że możemy wieszać tylko nie tak, że każde drzewko jest oblepione. W każdym razie też się martwię o ewentualny mandat, ale jeśli nie na drzewach to nie ma gdzie powiesić :/ to jest w zasadzie jak las więc zero słupów, latarni i koszy :/

Link to comment
Share on other sites

psiarzom dawałam ulotki /wielości wizytówki/do rąk własnych ,pod markety i inne miejsca gdzie nie wolno rozwieszc podjeżdzalam oplakatowanym autem.Zostawiałam na parkingu-tego mi nikt nie zabroni- i rozdawałam ulotki. Czy na tym terenie są kościoły ? może po mszy stanąc z ulotkami...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja z teofilowa i niestety suni nigdzie nie widziałem a chodzę prawie codziennie na bardzo długie spacery, przechodząc cały teofilów i pola na około. Jestem również w schronisku Medor w Zgierzu co tydzień i mam świeże inf. jako wolontariusz o nowych psiakach więc będę pisał jeśli tylko o czymś się dowiem. Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie poszukiwaczki i wszyscy poszukiwacze - jesteście SUPER! :loveu:

...dlaczego wcześniej nie wpadłam na to, żeby tu wrzucić też same zdjęcia (co miałam na dysku), których użyłam do plakatów/ulotek...?! :oops:

Jakby się jeszcze na coś przydały, to proszę:

[IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pBkWWN6PoGwlwNcv-XkbQ_yX6_gSbUNFJltkQ5y1ZLiMgkDJD2NL14-4DK9HClndUmwPpDmNXXJCVdVaxv2lX7EVeU-pBzT86/Becia1.jpg?psid=1[/IMG]

[IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pRSPHZutCy8AtzacOuXdkVjInnfqDj9sT9dRnVUVW5R32d97cIzFNQBIh1wlSiq8fjR6YqmIK7m0zx1GZCDdSJdjECdm0XO6z/Becia2.jpg?psid=1[/IMG]

Mocno wierzę, że Becia się znajdzie! :modla:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj będąc m.in. w całodobowej Klinice Weterynaryjnej przy ul. Gdańkiej,
kiedy przypinałam ogłoszenie do tablicy informacyjnej Pani weterynarz
powiedziała, że zna sprawę, już wcześniej udostępniła na FB .
Dziś wyszło pierwsze ogłoszenie Beci w Dzienniku Łódzkim. W Metrze cisza.
Plakatów przybywa. Może coś się ruszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ja na uczelni dałam znak, wśród znajomych alert zrobiony, na Dogo też!!! Dziewczynki czy plakat w wersji czarno-białej jest??? Mam dostęp tylko do starucha drukarki, ten kolorowy wychodzi bez sensu:( nic nie widać!!![/QUOTE]

Za chwilę spróbuję sensownie przerobić i jak się uda, to wstawię albo mogę wysłać Ci na maila.

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy jesteście przekochani, że działacie, jesteście, wpieracie... Tym bardziej jestem wściekła na tę kobietę, że dowiedziałam się tak późno. Gdyby cała akcja zaczęła się zaraz po zaginięciu... Ech, można sobie pogdybać :(
Nie ma odpowiedzi na mój mail do Metra, niestety.
Dziękuję za pomoc w opłaceniu ogłoszenia - już mi słów brakuje, by właściwie za wszystko podziękować. Mam więc nadzieję, że Becia się odnajdzie i to będzie największe i najwłaściwsze podziękowanie.

Link to comment
Share on other sites

Tak mi jeszcze przyszło do głowy...nie wiem czy już tego nie robiłyście, ale w Łodzi (niedaleko Lidla, ale za cholerę nie pamiętam dzielnicy) jest też jeszcze jakieś przytulisko dla psów. Nazywa się chyba na M, szukałam w necie ale nie mogłam znaleźć nazwy.
Pamiętam, że jak szukałam Aresa w Łodzi to też tam mnie odesłali, żeby zapytać.

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam linki do czarno-białych wersji plakatów.

Tutaj mniej kontrastowy:
[URL]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pAieayEcHpx2UMgmn9eBOZ6ttMg0tcm1SzuJ-XDB9jdDkNflz62rQe8kDtuOdlC4hF1DV0AFZDgN6t0PF3Q7XxjY-xQjEQbwp/plakat-cz-b-Becia-v1.jpg?psid=1[/URL]

Tutaj bardziej kontrastowy:
[URL]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1px9zbYbNPKvv-mucx8ncbHc-QB4BHMBxUIth02Isj2OivEI8P0rv5dRiAC8baG84M0InZ1wHY0cueNaMp3HGBJcCIVvqpbE7M/plakat-cz-b-Becia-v2.jpg?psid=1[/URL]

[B]Marycha35[/B], wydrukuj sobie próbnie oba i jeśli będziesz chciała też w rozmiarze ulotkowym, to napisz, który Ci się lepiej drukuje, to go z-ulotkuję.

Jak ktoś by jeszcze chciał na maila, to proszę o info.
Tylko nie w każdym momencie dam radę od razu odpowiedzieć.

Becia, pokaż się! Daj się znowu sobą zaopiekować! Czekamy wszyscy na Ciebie! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gusiu - nie, mi nikt o tym nie wspominał, że w Łodzi jest jeszcze jakieś przytulisko, choć pytałam w schronisku czy wszystkie pieski z miasta są przywożone do nich... Może już nie istnieje?... Napisałam jeszcze maila do schroniska w Głownie, bo to też przecież okolice Łodzi.

Ineczko - dziękuję. Mi też prześlij w wolnej chwili na maila - tak na wszelki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...