Jump to content
Dogomania

Awit

Members
 • Posts

  11562
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

3417 profile views

Awit's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dostalam pw, bardzo wspolczuje wam i Malinie i Tobie Brzoska. Ale trudna sytuacja. Malym grosikiem moge wspomoc. Wiecej bedzie trudno, mam wydatki zdrowotne i na siebie i ostatnio zwierzeta. Trzymam kciuki zeby operacja sie udala i zeby wracals do zdrowia.
 2. Witam Dawno mnie nie było. W maju (12-go) wysłałam 20 zł dla Buni, ale nie widzę siebie w liście z wpłatami. Nie doszło?
 3. Na pewno 5 lat temu wyglądała lepiej, i ząbki były lepsze. Nie dostałam numeru konta.
 4. Ja też znam psa, który sika podobnie do suczki. A czemu nie może piesek samczyk jechać do Kasi? Jakby coś, to 5zł m-nie mogę zadeklarować.
 5. Ja na dogo to już sporadycznie bywam, a to właśnie dzięki dogo. Po tych nowościach nie mam prawie niczego i ogólnie całość mnie zniechęciła. Kociu Ciapek wygląda i zachowuje się jak normalny pies, teraz dopiero zobaczyłam filmik. Bardzo dziwne, że nie wychodzi na dwór. On powinien z radością iść na spacer i jeszcze szczęśliwszy wracać do domku. Fajny jest, taki radosny.
 6. Witam, Lunka taka troszkę z uszek do setera podobna. Wysyłam 30zł.
 7. Dostałam zaproszenie od Gabi. No śliczna jest, ona taka powyżej kolana jest?, na to wygląda. Cudne pejsiki ma. Ona już była po sterylce? Daj mi Gabi numer konta, grosik wyślę na Nowy Rok dla dziewczynki.
 8. I co z sunią? Poinformowałaś schronisko że taką sunię znalazłaś? Może przez schronisko szuka jej właściciel. Ja podobną znalazłam rok temu, w 1szej chwili myślałam, że to ona, ale zerknęłam na zdjęcia i to nie ona. Ta moja pojechała na paluch, i stamtąd odebrał ją właściciel. Może na gumtree do działu znalezionych też daj ogłoszenie, na pewno ktoś jej szuka.
 9. A wie ktoś dlaczego na stronie nie widać psów na kwarantannie? Od jakiegoś, znaczy już dawno były problemy ze stroną, a już od jakiegoś czasu nie można zobaczyć żadnego psa z kwarantanny. Może trzeba coś jeszcze wcisnąć, aby widzieć te psy?
 10. Wysłałam 40zł. Wiem, że skromnie, ale dobry i grosik dodatkowo. Wesołych Świąt i bogatej gwiazdki Wam życzę.
 11. Podeślijcie mi numer konta, prześlę świąteczny grosik.
×
×
 • Create New...