Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Nutusia']Dzwoniłam przed chwilą na Marmurową. Pan twierdzi, że chipy sprawdzają od razu, więc jeśli nie dzwonili do mnie, to znaczy, że to nie ona. Ale nie potrafił mi opisać psa, którego wczoraj przywieźli. Zapraszał do schroniska. Rita60 mi wczoraj obiecała, że powiadomi wolontariuszkę, która ma być dziś w schronisku, więc mam nadzieję, że sprawdzi dokładnie. Jeśli był podobny do Beci, to chciałabym wiedzieć jak wygląda. Z chipami różnie przecież bywa. Jeszcze nie tracę nadziei...
Od wczoraj się zastanawiam jak i kiedy po nią pojadę...[/QUOTE]
A czy pan powiedział choć jakiej płci jest psinka? Czy może sterylizowana?Może mówił gdzie ją złapano czy znaleziono?

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem skąd został ten psiaczek zabrany - powiedział mi pan, który wczoraj dzwonił. Stacja BP Włókniarzy róg Drewnowskiej, czyli teren bardzo "Beciowy".

Pan ze schroniska kazał mi przyjechać i zobaczyć. Gdy powiedziałam, że jestem z Wwy, trochę spuścił z tonu. Powiedziałam o chipie - że miałam nadzieję, że może jeszcze nie zdążyli sprawdzić. A on mówi, że sprawdzają od razu. Jakoś nie wierzę ;) Mówiłam, że bywają różne problemy z chipami - pan powiedział, że jeżdżą czytnikiem po całym ciele - też jakoś nie do końca wierzę. Tak więc, dopóki ktoś zaufany nie pojedzie do schronu i nie zobaczy na własne oczy tego psiątka wczoraj zabranego ze stacji - nadziei nie stracę!

Link to comment
Share on other sites

Pan, który dzwonił nie wiedział. Po prostu widział, że zabierają psiaka ze stacji (akurat chyba tankował), a pan w schronie w ogóle nie wiedział o jakim psiaku mowa. Nawet mi zadał pytanie "to jak ja mam pani psa opisać"? Nie uwierzę nikomu, komu nie zależy, by Becia się odnalazła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Nutusiu, mojemu Koksowi czip "zniknął". W czerwcu mial , a w listopadzie juz nie.[/QUOTE]

podobno czasem chipy się przemieszczają..

ja spotkałam się z sytuacją, że psa zachipowanego już - w schronie ponownie zachipowali, więc z tym sprawdzaniem to chyba różnie jest..

Link to comment
Share on other sites

Suczka, zakręcony ogonek... Czekamy na zdjęcia, bo ma białe znaczenia na łapkach. Becia miała pojedyncze białe włoski tylko na tylnych łapkach. Ta w schronie nie ma chipa, ale to nieważne. Wolontariuszka jest w drodze - dotrze za jakąś góra godzinę. Oszaleję....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Suczka, zakręcony ogonek... Czekamy na zdjęcia, bo ma białe znaczenia na łapkach. Becia miała pojedyncze białe włoski tylko na tylnych łapkach. Ta w schronie nie ma chipa, ale to nieważne. Wolontariuszka jest w drodze - dotrze za jakąś góra godzinę. Oszaleję....[/QUOTE]

:kciuki::kciuki::kciuki::modla::modla::modla:
Ta niepewność i strach przed rozczarowaniem są okropne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...