Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. nie jestem wprawdzie hotelem, ale kiedyś "nasłano" na mnie Powiatowego Inspektora Weterynarii.... dawno to było, pewien weterynarz z Obornik chciał się zemścić. Wszystko wypadło dobrze i "zarzuty" się nie potwierdziły, ale chorych i najstarszych psów nie szczepię w porozumieniu z wetką, "w razie W" ona zaświadczy, że są przeciwskazania. I bierze Neoplasmoxan
  2. https://www.olx.pl/d/oferta/karo-przyjaciel-ktory-poprawi-ci-humor-w-kazdej-sytuacji-CID103-IDP2lEl.html?bs=olx_pro_listing Dostałam zniżkę i wypromowałam Odiego ( Karo ;)) Mam nadzieję, że to imię przyniesie mu szczęście, oddawałam kiedyś do adopcji Puszka z łańcucha, piesek w typie spaniela, zamieszkał w Wieliczce i ma na imię Karo - właśnie tacy ludzie, taki dom marzy mi się dla Odisia... Co do stawów - popieram. On dość często liże sobie łapki, czasem kuleje na tylną i powoli schodzi po schodach, choć najczęściej pędzi radośnie jak tornado z moją Kasią w zabawie szaleją jak "dwa wariaty" , bo Odi w zabawie wydaje głośne, śmieszne dźwięki, co rozbawia Kasię do łez jest taki kochany i rozczulający, że będzie problem z oddaniem go....
  3. dostałam zniżkę, więc ponownie wypromowałam Micha :) https://www.olx.pl/d/oferta/kochasz-molosy-adoptuj-micha-CID103-IDJS0jz.html?bs=olx_pro_listing
  4. zauważyłam, tylko pomyślałam, że może to tylko ta pierwsza wpłata za maj - przelew z 2.06., bo 3.06. miało być już zlecenie stałe, a one wpłynęły razem :)
  5. Cytuję, żeby nie trzeba było szukać. To radiolog zalecał. Pytałam, nie zna, więc chyba najbliższy jednak we Wrocławiu Gdyby dało się zorganizować to tak, jak z doktorem Bieżyńskim, byłoby super, bo moje "małe zielone" coś ostatnio szwankuje, dzisiaj będę się umawiać z mechanikiem. W moczu Odisia nie ma nic niepokojącego. W wyglądzie narządów na USG nic się na lepsze nie zmieniło "zajrzały" wetki) , ale w wynikach nie widać złej pracy nerek czy wątroby. Wetka stwierdziła, że skoro w wynikach nic się nie dzieje, to nie ma potrzeby podawania leków, tylko trzeba co jakiś czas robić badania kontrolne. Miał profilaktycznie wyczyszczone uszy, jest dobrze, właściwie nie było co czyścić :) uszyska wyleczone :) Koopy ma ładne, choć "wyciskane" na siedząco, gubienie praktycznie się nie zdarza, nawet na widok kota
  6. Moje powinny być już dwie - za maj i czerwiec, mam nadzieje, że dotarły, zlecenie stałe od czerwca powinno działać. ( sprawdziłam we wpłatach, są :)) A Szymuś już pojutrze ma swój WIELKI DZIEŃ
  7. Odiś ( nie licząc reakcji na gabinetowego Mruczka) był bardzo grzeczny w gabinecie, mocz do badania został pobrany, dzisiaj podejdę zapytać. Zaglądała trochę przez USG, wątroba wciąż wygląda "brzydko", ale Odi nie był na czczo, więc umówimy się na powtórkę USG. Pani doktor pytała, co neurolog powiedział.... w zaleceniach od doktora Bieżyńskiego był chyba neurolog i rezonans lub tomograf.
  8. to prawda, tysiąc słów nie odda szczęścia Cudnej i naszej z tego powodu radości
  9. oj, miód na serce i historia wyciskająca łzy..... zakończenie też łzy wyciska, ale to już inne łzy
  10. Chyba nie mam innego wyjścia, tylko spać z nim na jego posłanku, bo inaczej wskakiwać nie przestanie..... obawiam się tylko, że obudzę się sama na tym jego posłanku dzisiaj o 14.30 wizyta w gabinecie
  11. to jeszcze tydzień, mam nadzieję, że nie tylko Szymusia oby się udało komuś jeszcze pomóc
  12. spryciula :) pilnuje uważnie i w dodatku jest o pół kroku przed "konkurencją"
  13. Jednak wykorzystałam "resztkę" promowania Buni dla Odiego - Karo :) może Bunia przyniesie mu szczęście i też mu się taki cudowny domek trafi...
  14. świetne te deszczowe fotki :) :) Tuptuś tupta.... i nie tylko :)
  15. Ja właśnie przelałam, mam nadzieję, że nr konta się nie zmienił :)
  16. no to niecierpliwie czekamy na oficjalne ogłoszenie.... i "chrzciny" Baj założy na imprezę swój elegancki koszykowy kapelusz :)
  17. Nie doczytałam. Bardzo się ciesze z takiej decyzji i mam nadzieję, że Shila jeszcze długo będzie się cieszyć swoim szczęściem
×
×
  • Create New...