-
Posts
20348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
nie jestem wprawdzie hotelem, ale kiedyś "nasłano" na mnie Powiatowego Inspektora Weterynarii.... dawno to było, pewien weterynarz z Obornik chciał się zemścić. Wszystko wypadło dobrze i "zarzuty" się nie potwierdziły, ale chorych i najstarszych psów nie szczepię w porozumieniu z wetką, "w razie W" ona zaświadczy, że są przeciwskazania. I bierze Neoplasmoxan
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
https://www.olx.pl/d/oferta/karo-przyjaciel-ktory-poprawi-ci-humor-w-kazdej-sytuacji-CID103-IDP2lEl.html?bs=olx_pro_listing Dostałam zniżkę i wypromowałam Odiego ( Karo ;)) Mam nadzieję, że to imię przyniesie mu szczęście, oddawałam kiedyś do adopcji Puszka z łańcucha, piesek w typie spaniela, zamieszkał w Wieliczce i ma na imię Karo - właśnie tacy ludzie, taki dom marzy mi się dla Odisia... Co do stawów - popieram. On dość często liże sobie łapki, czasem kuleje na tylną i powoli schodzi po schodach, choć najczęściej pędzi radośnie jak tornado z moją Kasią w zabawie szaleją jak "dwa wariaty" , bo Odi w zabawie wydaje głośne, śmieszne dźwięki, co rozbawia Kasię do łez jest taki kochany i rozczulający, że będzie problem z oddaniem go.... -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
zauważyłam, tylko pomyślałam, że może to tylko ta pierwsza wpłata za maj - przelew z 2.06., bo 3.06. miało być już zlecenie stałe, a one wpłynęły razem :) -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Cytuję, żeby nie trzeba było szukać. To radiolog zalecał. Pytałam, nie zna, więc chyba najbliższy jednak we Wrocławiu Gdyby dało się zorganizować to tak, jak z doktorem Bieżyńskim, byłoby super, bo moje "małe zielone" coś ostatnio szwankuje, dzisiaj będę się umawiać z mechanikiem. W moczu Odisia nie ma nic niepokojącego. W wyglądzie narządów na USG nic się na lepsze nie zmieniło "zajrzały" wetki) , ale w wynikach nie widać złej pracy nerek czy wątroby. Wetka stwierdziła, że skoro w wynikach nic się nie dzieje, to nie ma potrzeby podawania leków, tylko trzeba co jakiś czas robić badania kontrolne. Miał profilaktycznie wyczyszczone uszy, jest dobrze, właściwie nie było co czyścić :) uszyska wyleczone :) Koopy ma ładne, choć "wyciskane" na siedząco, gubienie praktycznie się nie zdarza, nawet na widok kota -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Moje powinny być już dwie - za maj i czerwiec, mam nadzieje, że dotarły, zlecenie stałe od czerwca powinno działać. ( sprawdziłam we wpłatach, są :)) A Szymuś już pojutrze ma swój WIELKI DZIEŃ -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Odiś ( nie licząc reakcji na gabinetowego Mruczka) był bardzo grzeczny w gabinecie, mocz do badania został pobrany, dzisiaj podejdę zapytać. Zaglądała trochę przez USG, wątroba wciąż wygląda "brzydko", ale Odi nie był na czczo, więc umówimy się na powtórkę USG. Pani doktor pytała, co neurolog powiedział.... w zaleceniach od doktora Bieżyńskiego był chyba neurolog i rezonans lub tomograf. -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
dzisiaj optymistycznie licząc - 4 dni -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Chyba nie mam innego wyjścia, tylko spać z nim na jego posłanku, bo inaczej wskakiwać nie przestanie..... obawiam się tylko, że obudzę się sama na tym jego posłanku dzisiaj o 14.30 wizyta w gabinecie -
to jeszcze tydzień, mam nadzieję, że nie tylko Szymusia oby się udało komuś jeszcze pomóc
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
mari23 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
spryciula :) pilnuje uważnie i w dodatku jest o pół kroku przed "konkurencją" -
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
mari23 replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
świetne te deszczowe fotki :) :) Tuptuś tupta.... i nie tylko :) -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ja właśnie przelałam, mam nadzieję, że nr konta się nie zmienił :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
mari23 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
no to niecierpliwie czekamy na oficjalne ogłoszenie.... i "chrzciny" Baj założy na imprezę swój elegancki koszykowy kapelusz :)