Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Żadnego zwrotu nie trzeba Panu Pawłowi z OLX napisałam grzecznie, że ogłoszenie aktualne, proszę dzwonić na podany w ogłoszeniu nr telefonu.
  2. Chyba jeszcze nie, ale w przyszłości mogą być problemy. No chyba, że..... "taka jego uroda" ? "urodową diagnozę" czasem słyszy moja córka szukając przyczyny nie przyswajania żelaza przez organizm. Wyniki były dobre, czynnościowo jest dobrze, ale wątroba na USG wygląda źle - to prawie cytat, tak powiedziała pani wet. Do wydruku dołączyła zdjęcia z USG.
  3. Wczoraj o 23.24 na OLX Buni dostałam wiadomość - Paweł napisał: "Ja w sprawie psa" Nie wiem, czy watro odpisywać, żeby dzwonił.... ale napiszę.
  4. Właśnie tak !!!! Odiś pełen werwy i energii :) wieczorem zaczął się interesować, co "tam" się wydarzyło (jednak kastrowały;)) i założyłam mu kołnierz, co on wyprawiał, żeby się go pozbyć :) skakał do tyłu nawet, ale kołnierz nie spadł Koszty wetka podliczyła na 508 złotych, zaokrągliła fakturę. Dostałam 200 zł od Limonki dla Odiego, to zapłaciłam, pozostaje 300 złotych, myślę, że najlepiej wpłacić bezpośrednio na konto lecznicy. W tych kosztach jest już całość opieki po zabiegu, jutro do kontroli i na zastrzyk, czyszczenie i zakrapianie uszu. Poprosiłam o fakturę na nasze stowarzyszenie, bo wtedy wetka liczy "ulgowo" bezdomniaki.
  5. i jest pozytywnie :) aż za bardzo dziarsko się trzyma On chyba nie wie... Ja tylko na sekundę, bo wiem, że sie martwicie..... niepotrzebnie! Odi zachowuje się tak, że mam wątpliwości i sprawdzę, czy naprawdę go wykastrowały;) myślałam, że jak zawsze odbiorę półśpiacego biedaka, a Odisiek żwawszy niż zwykle, kota w gabinecie chciał zjeść wychodząc ! Ma wyczyszczony syf w uszach, na USG brzydko wygląda wątroba i pęcherzyk żółciowy, wrzucę wieczorem wszystko i napiszę, teraz mam tylko chwilkę czasu. Poprosiłam wetkę o osobne rozliczenie całości kosztów Odisia, bo był "na zeszyt", jak reszta moich
  6. Głodny biedak od rana, jeszcze nie wie, co go czeka. Ze zdjęć nic nie wyszło. bo musiałam być w pracy w związku z imprezą patriotyczną.
  7. Oj tak! Nelcia znalazła super domek, takiego życzę Tusi i pozostałym biedom psim
  8. W poniedziałek kastracja, to też "krok milowy" w kierunku ewentualnej adopcji. Odi bardzo potrzebuje miłości, uwagi, przytulenia, to cudowna, kochana przylepa. Najlepiej czułby się chyba u emerytów w parterowym domku z ogrodem. Tu niedaleko mam "żółte morze", ogromne pole kwitnącego rzepaku, postaram się jutro na tym tle zrobić Odisiowi piękne zdjęcia do ogłoszeń.
  9. Znalazłam i próbowałam, nie udało się Tysia potwierdziła już na wątku Wolfika już, że promować teraz można tylko własne ogłoszenia
  10. Mam 50% zniżki i chciałam wypromować Wolfika, ale albo coś źle robię, albo promować mogę tylko własne ogłoszenia ze zniżką, na ogłoszenie Wolfika nie potrafię wykorzystać tej promocji czy jest na to jakiś sposób?
  11. https://www.olx.pl/d/oferta/mala-puchata-8-letnia-kuleczka-do-adopcji-CID103-IDP2lEl.html?bs=olx_pro_listing
  12. Chętnie wyróżnię, nic nie trzeba zwracać :) Sama miałam go ogłaszać, tylko jakoś czasu i sił zabrakło, choć tak pomogę :) Ależ nic zwracać nie trzeba, chociaż w taki sposób pomogę Na Legnicę ona już chyba miała, jeśli dobrze pamiętam i było zmienione na inne miasto, to może na Zieloną Górę zmienię.
  13. wypromowałam Micha, bo mi 50% zniżki dali :) Jest na Wrocław - zmienić miasto? https://www.olx.pl/d/oferta/kochasz-molosy-uratuj-micha-CID103-IDJS0jz.html?bs=olx_pro_listing
  14. Chciałabym przyłączyć się do ogłaszających, tylko nie wiem, na jakie miasto ogłaszać i które zdjęcia mogę wykorzystać - te, przy których nie ma adnotacji: "zajęte" ? edit: zrobiłam na Strzelin, zmienię, jeśli trzeba. Wykorzystałam zdjęcia nie zajęte. https://www.olx.pl/d/oferta/mala-puchata-8-letnia-kuleczka-do-adopcji-CID103-IDP2lEl.html?bs=olx_pro_listing
  15. Nie mogę przestać płakać patrząc na te dwa zdjęcia malagos - z całego serca przytulam żadne słowa nie ukoją bólu i tęsknoty, nie wypełnią pustki
  16. Piękna!!!! Oczywiście nie wielkością, ale poważnym spojrzeniem i umaszczeniem przypomina mi kochanego Runo
×
×
  • Create New...