-
Posts
20348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Chyba jeszcze nie, ale w przyszłości mogą być problemy. No chyba, że..... "taka jego uroda" ? "urodową diagnozę" czasem słyszy moja córka szukając przyczyny nie przyswajania żelaza przez organizm. Wyniki były dobre, czynnościowo jest dobrze, ale wątroba na USG wygląda źle - to prawie cytat, tak powiedziała pani wet. Do wydruku dołączyła zdjęcia z USG. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Właśnie tak !!!! Odiś pełen werwy i energii :) wieczorem zaczął się interesować, co "tam" się wydarzyło (jednak kastrowały;)) i założyłam mu kołnierz, co on wyprawiał, żeby się go pozbyć :) skakał do tyłu nawet, ale kołnierz nie spadł Koszty wetka podliczyła na 508 złotych, zaokrągliła fakturę. Dostałam 200 zł od Limonki dla Odiego, to zapłaciłam, pozostaje 300 złotych, myślę, że najlepiej wpłacić bezpośrednio na konto lecznicy. W tych kosztach jest już całość opieki po zabiegu, jutro do kontroli i na zastrzyk, czyszczenie i zakrapianie uszu. Poprosiłam o fakturę na nasze stowarzyszenie, bo wtedy wetka liczy "ulgowo" bezdomniaki. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
i jest pozytywnie :) aż za bardzo dziarsko się trzyma On chyba nie wie... Ja tylko na sekundę, bo wiem, że sie martwicie..... niepotrzebnie! Odi zachowuje się tak, że mam wątpliwości i sprawdzę, czy naprawdę go wykastrowały;) myślałam, że jak zawsze odbiorę półśpiacego biedaka, a Odisiek żwawszy niż zwykle, kota w gabinecie chciał zjeść wychodząc ! Ma wyczyszczony syf w uszach, na USG brzydko wygląda wątroba i pęcherzyk żółciowy, wrzucę wieczorem wszystko i napiszę, teraz mam tylko chwilkę czasu. Poprosiłam wetkę o osobne rozliczenie całości kosztów Odisia, bo był "na zeszyt", jak reszta moich -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Głodny biedak od rana, jeszcze nie wie, co go czeka. Ze zdjęć nic nie wyszło. bo musiałam być w pracy w związku z imprezą patriotyczną. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
W poniedziałek kastracja, to też "krok milowy" w kierunku ewentualnej adopcji. Odi bardzo potrzebuje miłości, uwagi, przytulenia, to cudowna, kochana przylepa. Najlepiej czułby się chyba u emerytów w parterowym domku z ogrodem. Tu niedaleko mam "żółte morze", ogromne pole kwitnącego rzepaku, postaram się jutro na tym tle zrobić Odisiowi piękne zdjęcia do ogłoszeń. -
Chciałabym przyłączyć się do ogłaszających, tylko nie wiem, na jakie miasto ogłaszać i które zdjęcia mogę wykorzystać - te, przy których nie ma adnotacji: "zajęte" ? edit: zrobiłam na Strzelin, zmienię, jeśli trzeba. Wykorzystałam zdjęcia nie zajęte. https://www.olx.pl/d/oferta/mala-puchata-8-letnia-kuleczka-do-adopcji-CID103-IDP2lEl.html?bs=olx_pro_listing
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
mari23 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Kochany, dzielny Makary Wygrzewa kosteczki na słoneczku i korzysta ze szczęśliwego życia, które być może poznał dopiero u kikou