Jump to content
Dogomania

Monika z Katowic

Members
 • Content Count

  10,850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Monika z Katowic last won the day on February 25 2018

Monika z Katowic had the most liked content!

About Monika z Katowic

 • Rank
  Monika z Katowic
 • Birthday 12/09/1966

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  Uwielbiam kundelki. W sercu noszę moją TAPINKĘ i mojego FREDZIA. Te dwa psiaki ukochane podarowały mi długie lata szczęścia, bezwarunkowej miłości, przyjaźni i radości...
  Teraz taką przyjaźń i radość dają mi dwie kochane "psie dziewczynki" - KROPECZKA i PLAMECZKA.

Converted

 • Biography
  szczęśliwa właścicielka dwóch kundelków - Fredzia i Tapi
 • Location
  Katowice
 • Interests
  Jestem zwykłym i skromnym zwierzolubem.
 • Occupation
  -

Recent Profile Visitors

3,306 profile views
 1. Pamiętam. Pamiętam. Pamiętam. I bardzo za Wami, Fredziu i Tapinko, tęsknię.
 2. Psi przyjaciele dzisiaj. Filipek słabiutki. Dobra wiadomość jest taka, że zaczął troszkę jeść...
 3. Pozdrowienia od kochanego Pelikanka, naszej gwiazdy obiektywu. Dziś prezentuje się nam w stylowym, góralskim kożuszku.... To taki słodki i śliczny psiak, prawda?
 4. Potrzebne dobre myśli, bo najlepszy Pelikankowy przyjaciel Filipek jest bardzo, bardzo słabiutki. Wygląda jakby Pelikanek czuwał przy Filipku... bo siedzi przy chorym okruszku przez cały czas.
 5. Dziękuję, dziękuję serdecznie za te słowa! Jak już kiedyś pisałam - dom Pani Ewy to Pelikankowy dom. Najlepszy na świecie, pełny miłości, troski i psiego szczęścia. Te "dziadeczki" są dla Pani Ewy i Jej Meża całym światem. Są zadbane, szczęśliwe, a dzięki temu mają prawdziwie godną starość... Wiem, bo byłam w Krakowie parę razy, widziałam te przeszczęśliwe psie mordeczki. I jeszcze wiele razy tam będę. Pani Ewa gości zawsze wita nas ze szczerą radością.
 6. Monika z Katowic

  Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom!

  https://www.dogomania.com/forum/topic/347873-stuletni-misio-jest-w-pdt-w-końcu-odpocznie-po-wielu-latach-bezdomnoścI Jestem za przyznaniem wsparcia w kwocie 200 zł Misiowi z wątku powyżej.
 7. Monika z Katowic

  Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom!

  Nie ma linku - serwer odrzuca połączenie tak,jakby wątek Misia nie istniał....
 8. Dzisiaj Pelikanek dziarsko maszerował do momentu , gdy zorientował się, że idzie do wetrynarza - hihihi W poczekalni okazywał emocje - szczekał i niecierpliwił się , bo był półgodzinny poślizg... Pelikan dostał kontynuację leku RHEMOCAM na kolejne 8 dni. Koszt: 33 złote - link do dzisiejszego paragonu: https://www.fotosik.pl/zdjecie/338dc9837f70b81e HISTORIA WIZYT: Wizyta PELIKANA 27.12.2019.pdf Po powrocie nasz ulubieniec zaraz poszedł spać:
 9. Zaczął się kolejny rok bez Was, Tapinko i Fredziu, moje psie Słoneczka. Ale w naszych sercach macie stałe miejscówki... Na zawsze! Na zawsze!
 10. Monika z Katowic

  Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom!

  Najserdeczniej dziękuję, aktywnym w roku 2018, deklarowiczom Skarpety im.Talcott! Do naszego grona, najczęściej od wielu, wielu lat, należą: asikowska (skarbnik), Jolanta08 (członek Komisji), Monika z Katowic (członek Komisji) Ajula, asiuniab, bakusiowa, dexterka, joaaa, Jolantina, mari23, Mar.Gajko, sunia2000, Nikus, Nuncek, sharka, Ukryty Smok, caryca26 oraz Bogusik, ktora dołączyła do nas w grudniu 2018.
 11. Szczęśliwego Nowego Roku 2019
 12. Dla wszystkich Opiekunów, Przyjaciół i Sympatyków naszego kochanego Pelikanka
 13. Monika z Katowic

  Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom!

  Dla wszystkich Deklarowiczów, Przyjaciół i Sympatyków Skarpety im. Talcott
×