Jump to content
Dogomania

Na przytanku PRZEZYCIE czekał REKSIO z karłowatością! i doczekał się ciepłego, dogamaniackiego DOMKU :) powodzenia okruszku


Recommended Posts

Kiyoshi, kochana, dopiero teraz trafiłam do Reksia. Niesamowita historia! Przyślij mi, proszę numer konta, przecież nadal będzie potrzebował pieniędzy. Poza tym zakonotuj sobie (i inni też), że na północno - wschodnim Mazowszu (Rózan, Maków, Ostrołęka i te rzeczy) mieszka niejaka Irenas, która ma autko i bardzo chętnie i nieodpłatnie będzie transportować kogo trzeba tak w promieniu 100 - 150 km. To tak na przyszłość, dobrze?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zapytam z ciekawości,czy karmę RC Gastro Junior poleciła pieskowi wetka?

Ta karma w składzie na pierwszym miejscu ma ryż,jest też kukurydza,suszone białko drobiowe i wieprzowe,

taki niezbyt ciekawy skład.Macie jakieś doświadczenia z tą karma?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, azalia napisał:

Zapytam z ciekawości,czy karmę RC Gastro Junior poleciła pieskowi wetka?

Ta karma w składzie na pierwszym miejscu ma ryż,jest też kukurydza,suszone białko drobiowe i wieprzowe,

taki niezbyt ciekawy skład.Macie jakieś doświadczenia z tą karma?

 

Ja mam doświadczenie z RC gastro Intestinal z dorosłym psem. To jedyne "jedzenie" po którym nie ma sensacji i sraczek. Na pewno nie zaszkodzi małemu. Można byłoby mu domieszywać saszetki RC Convalescence.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, irenas napisał:

Kiyoshi, kochana, dopiero teraz trafiłam do Reksia. Niesamowita historia! Przyślij mi, proszę numer konta, przecież nadal będzie potrzebował pieniędzy. Poza tym zakonotuj sobie (i inni też), że na północno - wschodnim Mazowszu (Rózan, Maków, Ostrołęka i te rzeczy) mieszka niejaka Irenas, która ma autko i bardzo chętnie i nieodpłatnie będzie transportować kogo trzeba tak w promieniu 100 - 150 km. To tak na przyszłość, dobrze?

Dziekuje Irenko

Jestes bardzo kochana:) sadze ze sobie dobrze zapamietamy wszystko co napisalas:):D

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, azalia napisał:

Zapytam z ciekawości,czy karmę RC Gastro Junior poleciła pieskowi wetka?

Ta karma w składzie na pierwszym miejscu ma ryż,jest też kukurydza,suszone białko drobiowe i wieprzowe,

taki niezbyt ciekawy skład.Macie jakieś doświadczenia z tą karma?

 

Tak ta karme polecila Pani Ania lek.wet.

Reksio mial biegunki i w lecznicy karmiony byl tylko ta karma. Tak jak napisaly dziewczyny- na sensacje zoladkowe bardzo pomaga!

Na razie ta karma jest zamowiona- jesli u Kasi po badaniach okaxe sie ze trzeba cos innego to bedziemy zmieniac

 

A z dobrych wiesci- dzis Reksio wyszedl z budy przy Sabinie, siedzial w bojsie od strony Czarka i znow zaczepial go do zabawy! Niesamowite:)

 

Link to comment
Share on other sites

Mam do oddania obróżkę kiltix dla małego pieska takiego do 10kg, ( używał Hiltonek ale już wyrósł wagowo z niej a obróżka jeszcze dobra i będzie działać ze dwa miesiące ). Jeśli maluszek potrzebuje mogę wysłąć pod wskazany adres.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bou napisał:

A ja mam pytanie - Reksio jedzie 'do Kasi',czy to oznacza,że do Murki?Czy do jakiejs innej Kasi?

Do Kasiainat:) do Bielska:)

2 godziny temu, agat21 napisał:

Jak psiaczek dzisiaj się miewa? Wszystko dobrze? 

dzisiaj u niego nie będe Agatko, bo mąż się złości i muszę zrobić dzień przerwy:( ale będzie dzisiaj Sabina i jeszcze dwie inne dziewczyny, więc nie będzie się nudził:)

Rano jak Sabina go przyszła nakarmić to stał na koncu kojca, od strony Czarusia i zaczepiał go do zabawy, więc...jest coraz lepiej:)

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, doris66 napisał:

Mam do oddania obróżkę kiltix dla małego pieska takiego do 10kg, ( używał Hiltonek ale już wyrósł wagowo z niej a obróżka jeszcze dobra i będzie działać ze dwa miesiące ). Jeśli maluszek potrzebuje mogę wysłąć pod wskazany adres.

dziękuje! Reksio przyjmie z radością:)

Link to comment
Share on other sites

Na koncie maluszka kolejne wpłaty od kochanych ciotek:

- 30 zł od muza_51

- 20 zł od Nesiowata

- 40 zł od ona03 (za biżu od atulek;))

- 15 zł od mdk8

<3 <3 <3

 

Przyszła też karma RC

 

Szczegóły dotyczące zamówienia:

Paczka 1 wysłana        Kurier: GLS Numer paczki: 405653752952
Zamówiona ilość Zawartość paczki
1 564948.0 - Royal Canin Gastro Intestinal Junior GIJ 29 - 10 kg
  Suma paczek 179,80 PLN
Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka wróciła z dyżuru u psiaków i zobaczcie co napisała i jakie zdjęcie zrobiła!!

Maluszek robi niesamowite postępy. Coraz odważniej wygląda z budy i krąży po kojcu. Pokuszę się o stwierdzenie, że chyba chętnie wyszedłby nawet na spacer, ale za diabła nie mogłam rozkminić jak założyć te szeleczki 1f642.png:-) Nie zjadł trzeciej porcji chrupek. Wody wypił sporo. Zapoznał się z Jimikiem, dłuższą chwilę dawały sobie buzi, Czarek nie był zbytnio nim zainteresowany, za to Roksana wpadła w euforię jak go zobaczyła 1f642.png:-) Niestety Reksio przestraszył się jej gabarytów i tylko kukał na nią z ciekawością z budy 1f642.png

reksio.jpg.5924700c5f317dd1ea3ac2baddf0aee0.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...