Jump to content
Dogomania

Na przytanku PRZEZYCIE czekał REKSIO z karłowatością! i doczekał się ciepłego, dogamaniackiego DOMKU :) powodzenia okruszku


Recommended Posts

1 minutę temu, Poker napisał:

Zdjęcie by się przydało tego małego postracha:)

Odkąd mi zagryzł telefon, no jakiś czas temu, nie mamy czym robić zdjęć. Powinnam wymienić, ale ja się przyzwyczajam do tych urządzeń i potem mi trudno zmienić. Ale chyba już czas...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mar.gajko napisał:

Tylne mu szwankują. Na razie. Już w czarny humor wpadam. Dobrze, że ma tylko cztery. On jest jak iskierka, nie bida z nędzą :) jak będziesz kiedys w Krakowie, to zapraszam do oglądania Reksia.

dziękuje, kilka razy byłam przejazdem w Krakowie ale zwykle na dworcu głównym miałam 1-2 h na pzesiadke i nawet nie zdążyłabym pewnie wyrobić

W pażdzierniku będe jechać do chrześnicy na podkarpacie na urodziny to może wtedy zrobie dłuższy postój w Kraku i jakos uda się zobaczyć nawet gdzieś...Reksio mnie pewnie nie pozna i konkretnie obszczeka :D :D ale kto wie, moze zaskoczy ;)

Wtedy zrobimy mu kilka nowych zdjęć :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

dziękuje, kilka razy byłam przejazdem w Krakowie ale zwykle na dworcu głównym miałam 1-2 h na pzesiadke i nawet nie zdążyłabym pewnie wyrobić

W pażdzierniku będe jechać do chrześnicy na podkarpacie na urodziny to może wtedy zrobie dłuższy postój w Kraku i jakos uda się zobaczyć nawet gdzieś...Reksio mnie pewnie nie pozna i konkretnie obszczeka :D :D ale kto wie, moze zaskoczy ;)

Wtedy zrobimy mu kilka nowych zdjęć :)

Zapraszam, z noclegiem jak potrzeba. Na pewno obszczeka :) wszystkich obszczekuje mój Reksio. Ale potem łaskawie nawet daja się pogłaskać, chociaż Franek jest bardziej towarzyski i wpycha się na kolana.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mar.gajko napisał:

Zapraszam, z noclegiem jak potrzeba. Na pewno obszczeka :) wszystkich obszczekuje mój Reksio. Ale potem łaskawie nawet daja się pogłaskać, chociaż Franek jest bardziej towarzyski i wpycha się na kolana.

dziękuje :) ale przy tym podrózowaniu między jednym a drugim końcem Polski to raczej bym wolała spotkanie nawet na krótki spacerek....:) zobaczymy, mam nadzieje, że chociaż to się uda bo naprawde jestem ciekawa tego Reksia i często ni myśle

O Tobie tez- jako najdzielniejszej Pani :)

Pozdrowienia serdeczne

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Przy okazji podczytywania wątku Kaśki pamięcią powróciła do Reksia.... I czytam, że miałam odwiedzić - a 2 lata minęły, matko, kiedy to zlecialo?! 

Pamiętam jak był taki biedny i dostał wizję krótkiego życia schorowanego malca... Tymczasem już chyba 5 lat jest u Marioli - za co z całego serca chciałam podziekowac. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.06.2022 o 15:33, mar.gajko napisał:

Reksio przeżył śmierć Frania. Warczeli na siebie ☺️ kłócili się, ale byli związani ze sobą, jak się okazało bardzo. Smutny był, spokojny. Teraz już trochę wrócił do normy. 

czytałam na watku Kasi o Franiu 😞 bardzo mi przykro 😞 Reksio obydwu kolegów pożegnał, obydwu "odchorował", bo jak to w rodzinie- kochał ich - czasem bardziej, czasem mniej 😉 no ale byli związani na pewno...

Mam nadzieje, że teraz z nową siostrą szybko się zżyją.

Ciekawe jak jego łapki? jak wątroba?

W tym roku z racji nowej siostry odwiedzinki niewskazane, ale w przyszłym już musze Was odwiedzić. Taka jestem ciekawa czy Reksio mnie chociaż trochę pozna 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...