Jump to content
Dogomania

Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!


erka

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oskar miał robione wszystkie badania krwi, badanie moczu i USG narządów. Z badania moczu wyszedł niezagęszczany mocz, ale mocznik i kreatynina są w porządku. Cukrzycy nie ma, bo ani z krwi, ani z moczu nie wyszło. Sterydów też nie dostawał.

Teraz chyba mniej pije, ale nie wiem, czy to jest spowodowane ochlodzeniem, czy poprawą. W taka deszczową pogodę woli leżeć, więc też jest inaczej, niz jak biegał cały dzień w cieple po ogrodzie. Oby jednak była to poprawa.

Na Brynów nie jeżdżę. Zresztą trzeba odstac tam tyle samo, jak gdzie indziej. Problemem jest nie sam dojazd do lecznicy, tylko fakt, ze jeździmy po lekarzach codziennie i nie ma jak już zabrac Oskara, a tym bardziej zaliczyć kolejnej lecznicy. Wczoraj też miał jechac, ale jechały szczenięta na szczepienie i fizycznie nie da sie tego zrobic, zeby jedna osoba zabrała chodzącego na 3 łapach onka i szalejące maluchy.

Dzis mamy przegląd szczeniąt w ZK, a jutro sterylki i kastracje u kotów, ale w Mikołowie. Oskar musi pokazać się chirurgowi, który go operował w Chorzowie. Nie wiem, jak to wszystko połapać.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dobra robota Elka, posciágalas sporo ludzi! Dziéki od Oskarka.[/QUOTE]
Dzięki za dobre słowo:) tylko tyle mogę zrobić.
[QUOTE]Ma kobieta sile przebicia i dar przekonywania[/QUOTE]
Nie bardzo, jeśli wziąć pod uwagę ilość zaproszeń, które wysłałam:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Elka_Ka (mam nadzieję, że nie przekręciłam :oops:)
Poproszę o nr konta na pw.

Ponadto, po moim piesku, który z powodu choroby wątroby odszedł za TM, mogłabym przekazać prawie pełne opakowanie Esseliv forte (47 kapsułek) i 60 tabletek Heparegen 100 mg. Nie wiem, czym Oskarek jest leczony.
Mam też puszkę specjalistycznej karmy (wiem, że to niewiele), ale zamiast wyrzucać mogłabym wysłać.
HILL'S PD Canine l/d - puszka 370g

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A ja się chciałam zapytać co się stało z tą małą sunią Fruzią, co jest na pierwszych zdjeciach z Oskarkiem ?[/QUOTE]

Właśnie ,co z Fruzią. Została bez przyjaciela? Czy ktos sie zaopiekował? Jestem na zaproszenie. Niestety ,sama żebrze, gdzie się da.Na dodatek takich zaproszeń dostałam szesć w ciągu 3 dni. Czy to nie zastraszające?
Nie moge nic obiecac ,ale moze we wrześniu ok.10 -go cos dorzuce. nr konta poprosze .Nie zaszkodzi miec.;) Przesyłam Oskarkowi duzo pozytywnych myśli i wszystkim ciociom,które o niego dbają i dzielą sie tym co mają.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A ja się chciałam zapytać co się stało z tą małą sunią Fruzią, co jest na pierwszych zdjeciach z Oskarkiem ?[/QUOTE]

Fruzia szybciutko znalazła domek - była śliczna, młodziutka...a Oskarek...Oskarek był starszym, dużym psiakiem:( jego nikt nie chciał:(:(

dzięki dziewczyny za przybycie:):) w kupie raźniej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama_Alfika']Jestem na zaproszenie Elka_Ka (mam nadzieję, że nie przekręciłam :oops:)
Poproszę o nr konta na pw.

Ponadto, po moim piesku, który z powodu choroby wątroby odszedł za TM, mogłabym przekazać prawie pełne opakowanie Esseliv forte (47 kapsułek) i 60 tabletek Heparegen 100 mg. Nie wiem, czym Oskarek jest leczony.
Mam też puszkę specjalistycznej karmy (wiem, że to niewiele), ale zamiast wyrzucać mogłabym wysłać.
HILL'S PD Canine l/d - puszka 370g[/QUOTE]

Jeśli mozesz przekazac, to byloby super. Oskar dostaje Hepatiale i Essentiale oraz karmę wątrobową. Podam adres na PW. Oprócz Oskara jest jeszcze staruszek Krecik z chora wątrobą, więc leki wątrobowe na pewno sie nie zmarnują.


Furciaczek, Oskar nie jest ogłaszany, bo jest po gwoździowaniu uda, ma chorą wątrobę, problemy z niezagęszczaniem moczu, z ciągle odnawiajacą się raną miedzy palcami. Na dzień dzisiejszy jest więc nieadopcyjny. Może dziś lub jutro uda nam się w końcu pojechać z nim na kontrolę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...