Jump to content
Dogomania

erka

Members
 • Content Count

  16,858
 • Joined

 • Last visited

About erka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nam też miło, że jeszcze o nas pamiętacie, to były fajne czasy, ale już minione. Przynajmniej ja już w stanie spoczynku:).
 2. Witam wszystkich Sylwestrowo :). Myślę,że to chyba tylko jednodniowa reaktywacja, chyba że znajdzie się jakaś młodzież, która to pociągnie.
 3. Jeżeli jeszcze nie macie preferencji wyborczych, to bardzo proszę głosujcie na partię RAZEM . To młodzi , wrażliwi ludzie , w dużej mierze prozwierzęcy. Jak wynika z ich programu, los zwierząt nie jest im obojętny. Wiemy, ze na dotychczasowe ekipy nie ma co liczyć, jeżeli chodzi o zwierzęta. Myśle, że nie tylko jeśli chodzi o zwierzaki taki świeży powiew się przyda.
 4. Ooooo, zaglądam po dłuższej przerwie, a tu tylu gości na wątku:). Przerwa spowodowana kompletnym zniechęceniem, bo jak tu sie nie zniechęcić, jak psiaki tkwią miesiącami w hoteliku i nie można im znaleźć domów. Ale dzisiaj szczęśliwy dzień, bo do domu poszła Ika po roku czekania!!! Mała fajna suczka , ogłaszana non stop, nie było ani jednego telefonu, dom znalazła dzięki znajomej. Bardzo fajny, ma psa do towarzystwa, z którym od razu sie zaprzyjaźniła. Tytus, Raja i Rubin dalej czekają. Misiu i Czarek trafiły niestety do schronu :(, Misia już podobno ktoś adoptował, ale Czarek dalej tam tkwi.
 5. Jeszcze tylko kilka dni zostało, aby znaleźć dom dla Misia i Czarka, inaczej trafia do schroniska. Niestety nie ma żadnych telefonów o nie.
 6. Znowu zastój w adopcjach. Trochę fotek Raji i Rubina, które na dobre zasiedziały sie u mag.dy.
 7. Kaja pojechała wczoraj do domu we Wroclawiu. To fotka z nowego domu. A szczeniaczek, towarzysz pekinki znalazł dom w Kielcach????.
 8. Przypomnę Ikę i Tytusa, które za bardzo chyba już zadomowiły sie w hoteliku u mag.dy i nie maja zamiaru iść do swoich domow.
 9. Dwa psiaki mają 2 tyg.na znalezienie domu, inaczej trafią do schroniska. Byłaby to tragedia dla ON-kowatego Misia, psa bardzo spokojnego o wspaniałym charakterze, z pewnością by sobie tam nie poradził. Ale również dla Cygana kochającego wolność byłby to koszmar. Niestety właściciel firmy, do której psy się przybłąkały i były tam przez jakiś czas, karmione przez pracowników, jest nieubłagany. Na razie szczęśliwe, zadowolone nie przeczuwają nawet, jakie gradowe chmury nad nimi :(. Jest tam jeszcze sunia, ale ją ma zabrać pracownik. Misiu ma ok.4 lat, jes super łagodny, spokojny, zrównoważony, reaguje na komendy, czyli musiał mieć dom wcześniej, taki miś po prostu. Cygan jest młodszy, ok 2 lata, też łagodny, ale z większym temperamentem, trochę włóczykij.
 10. Pekinka już w swoim domu :) , dzisiaj państwo idą z nią na kontrolę do wyznaczonego przez nas weta. Tam też bedą robić sterylkę, jak tylko sunia nabierze trochę ciałka, bo na razie straszliwa chudzinka. Sunia przespała noc w łóżku, okazała się też telemaniaczką, bo uwielbia siedzieć na kanapie i oglądać telewizję:). Szczeniaczek po jej odejściu stasznie rozpacza, płacze i trzeba go nosić na rękach. Szkoda, że tylko rasowce mają tyle szczęścia:(, oprócz szczeniaczka czeka na dom Inka/już prawie rok/, Raja, Rubin, Tytus, Kaja, Ignaś, Leoś, Bunia.
 11. Na razie nie , bo mamy nadzieję, że uda się nam wyadoptować . Dzisiaj ma ją zobaczyć pani z Kielc. Gorzej będzie z tym kundelkiem.
 12. Dzisiaj Jola znalazła wywalone dwa psiaczki, leżały w trawie przy drodze, przytulone do siebie. Pekinka młodziutka, bardzo zaniedbana i kilkumiesięczny kundelek. Nie można było nie zabrać tych psiaczków, ale okazało się, że nie ma już miejsca w hoteliku i nie mamy co z nimi zrobić. Na razie udało się znaleźć dt na 2 dni. Czy ktoś mógłby pomóc?
 13. Domek dla Kaji chyba się rozmył i sunieczka czeka na dom razem z psiaczkiem uratowanym z wypadku. Reszta psiaków też niestety jeszcze czeka i żadnego odzewu z ogłoszeń????. Ika , Rubin, Raja, Tytus nadal w hoteliku.
 14. Zozola77, dzięki:). Możesz wpłacić na konto Kastora z dopiskiem "świętokrzyskie psy", nr konta w pierwszym poście. Pamiętacie może Aiszę, sunieczkę wyadoptowaną do Krakowa chyba 3 lata temu. Węgielkową z savahną zobaczyły ją przejeżdżając przez Kraków i zrobiły kilka fotek z samochodu. Aisza w świetnej formie.
×
×
 • Create New...