Jump to content
Dogomania

erka

Members
 • Content Count

  16,858
 • Joined

 • Last visited

About erka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znowu zastój w adopcjach. Trochę fotek Raji i Rubina, które na dobre zasiedziały sie u mag.dy.
 2. Kaja pojechała wczoraj do domu we Wroclawiu. To fotka z nowego domu. A szczeniaczek, towarzysz pekinki znalazł dom w Kielcach????.
 3. Przypomnę Ikę i Tytusa, które za bardzo chyba już zadomowiły sie w hoteliku u mag.dy i nie maja zamiaru iść do swoich domow.
 4. Dwa psiaki mają 2 tyg.na znalezienie domu, inaczej trafią do schroniska. Byłaby to tragedia dla ON-kowatego Misia, psa bardzo spokojnego o wspaniałym charakterze, z pewnością by sobie tam nie poradził. Ale również dla Cygana kochającego wolność byłby to koszmar. Niestety właściciel firmy, do której psy się przybłąkały i były tam przez jakiś czas, karmione przez pracowników, jest nieubłagany. Na razie szczęśliwe, zadowolone nie przeczuwają nawet, jakie gradowe chmury nad nimi :(. Jest tam jeszcze sunia, ale ją ma zabrać pracownik. Misiu ma ok.4 lat, jes super łagodny, spokojny, zrównoważony, reaguje na komendy, czyli musiał mieć dom wcześniej, taki miś po prostu. Cygan jest młodszy, ok 2 lata, też łagodny, ale z większym temperamentem, trochę włóczykij.
 5. Na razie nie , bo mamy nadzieję, że uda się nam wyadoptować . Dzisiaj ma ją zobaczyć pani z Kielc. Gorzej będzie z tym kundelkiem.
 6. Domek dla Kaji chyba się rozmył i sunieczka czeka na dom razem z psiaczkiem uratowanym z wypadku. Reszta psiaków też niestety jeszcze czeka i żadnego odzewu z ogłoszeń????. Ika , Rubin, Raja, Tytus nadal w hoteliku.
 7. Owczarka nie mamy. Jest też dom w Bielsku B. dla suni kudłatej , 4-5 mies., jakbyście wiedziały o takiej. U Kaji wszystko dobrze, ma apetyt, jest wesoła, mamy nadzieję, że to się już nie zmieni :). Jest też nadzieja na dom dla niej:).
 8. Po kolejnym antybiotyku stan Kaji poprawił się na tyle, że jutro ma mieć sterylkę. Już dłużej nie można czekać, bo pokrył ja chyba jakiś duży pies, sądząc po płodach. Przy okazji zobaczą też, co tam się dzieje z tymi jelitami. Operacja po południu, trzymajcie kciuki. Są wieści z nowego domu Mary, bardzo już przywiązała sie do swojego pana, podobno śpi mu na głowie, chodzi krok w krok za nim, bardzo przypadli sobie do gustu:).
 9. Stan Kaji bardzo się pogorszył i została w szpitaliku:(. Tak mi szkoda bidulki, bo to taka kochana sunieczka.
 10. Z Kają sprawa jeszcze nie do końca wyjaśniona . Po serii antybiotyków wyniki krwi trochę lepsze, zmniejszył się stan zapalny, ale nie do końca. Usg wykazało, ze sunia jest w ciąży, ale oprócz tego jest jakiś guz. Na razie jeszcze przed sterylka musi wziąć następna serie antybiotyków.
 11. Mary, czyli pudełka, już po sterylne, czuje się dobrze. Okazało sie, ze była już zaciążona, miała 5 płodów ! A przecież jeszcze miała wyciągnięte cyce po poprzednich szczeniakach. Sunia jest przekochana, tylko by się przytulała, jak ktoś mógł ją wywalić. Dzisiaj do bardzo fajnego domu pod Kielcami poszedł Lucky. Będzie miał labkę do towarzystwa.
 12. Ale Tytus wypiękniał. Pewnie jakieś telefony o niego będą, bo psy ON-kowale jeszcze mają największe powodzenie, ale ludzie szukają psów użytkowych, stróżujących, a do takiej roli Tytus, przynajmniej na początku, nie będzie się nadawał. Malagosku, dobrze, ze nas odwiedzasz, to też ważne , bo wszyscy już o nas zapomnieli. Nie zapomniały tylko bezdomne psy. Dzisiaj koleżanka jechała pod Kielcami i na odcinku, gdzie nie było żadnych domów, tylko pola zobaczyła sunię, zdezorientowaną, wystraszoną. Zatrzymała samochód, jak otworzyła drzwi, sunia weszła sama do samochodu. Sunia trochę w typie pudelka, zaniedbana, okazało się później, że ma cyce wyciągnięte po szczeniakach. Koleżanka pojechała z nią do weta, ale on stwierdził, ze już nie karmi. Pojechała jeszcze na wszelki wypadek w te pola, aby sprawdzić, czy na pewno nie ma szczeniaków, ale sunia nigdzie nie prowadziła. Pewnie ktoś ja wywalił po szczeniakach. Nie mamy co z nią zrobić, koleżanka ma 6 swoich psów i przechowuje jeszcze Luckiego. To ta bidulka
 13. Wpłynęło już na naszą skarpetę w Kastorze 1600,50 zł od taks z bazarku , bardzo serdecznie dziękujemy.   [URL=http://smayliki.ru/smilie-263063655.html][/URL]
 14. Bidulkowi z E-7 koleżanka już znalazła dom:). Irenas, co do dziewczyn, to już pisałam wcześniej, ze pracują w schronisku i nie maja już czasu na dogo, tak, ze kontakt z nimi telefoniczny, albo na fb, choć nie wiem na pewno, bo tam nie bywam. A Szerloka oczywiście podglądam, choć nie piszę????. U naszych psiaków nic nowego, no może tylko to, ze Tytus robi małe postępy w socjalizacji. Ale adopcje stanęły, mimo wielu ogłoszeń, nie ma telefonów:(.
 15. Trafił do tego hycla w Suchedniowie . To ten bidulek, nie wiem jak on wogole przezyl kilka godz. na E-7. Być może ktoś go wywalił z samochodu, bo skąd by się tam wziął.
×