Jump to content
Dogomania

Inez de Villaro

Members
 • Posts

  4927
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  9872997

Converted

 • Location
  Pojezierze Drawskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Inez de Villaro's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Superrrr...idę do weta z moim psem w takim razie i zażądam propalinu!!!
 2. Nietrzymanie moczu może być spowodowane infekcją pęcherza lub nerek, ale też wiekiem psa. Mój pies od roku nie trzyma moczu i żadne badania nie wykazały , dlaczego, po prostu zwieracz puszcza i tyle, nie działa żaden lek. Gdyby był suczka, kupiłabym pampersy, ale nie ma takiego rozmiaru na psa. Moja wetka dawała nam inculin ale nie działał, powiedziała że jak ten lek nie działa to propalin tez nie zadziała. Gdyby u Elzy okazało sie inaczej, to zastasuje tez to samo u mnie. A jak na razie latam z mopem stale. :(Jednak jesli Elza duzo pije , to może oznaczać jakis stan zapalny, czy robiłas Agatko USG pęcherza. Cos wyslę ale po pierwszym więc prosze o nr konta.
 3. Zapisuję się na wątek. Poczytam. Mam w domu jakies leki na nietrzymanie moczu, bo mój pies ma ten problem. Jednak jemu nie pomogły. Zobaczę czy mają jeszcze aktualną datę ważności.
 4. Bardzo się cieszę, że Dragon ma tak wspaniałe życie...należało mu się Olu- dziękuję!
 5. Współczuję bardzo, wiem, jak strasznie jest nie byc gotowym na takie zdarzenie... Kastorku...wiem, że byłeś szczęśliwy w tych ostatnich miesiącach... [*]
 6. [quote name='Donvitow']Ale spoko .... Karma trafi do zwierząt.:)[/QUOTE] Ja jestem spoko.
 7. [quote name='Finetta']Radomszczakach nie Radomiakach. Byli w ubiegłym miesiącu kandydatem "koalicji dogo-miau"[/QUOTE] W ubiegłym miesiącu sama agitowałam na ich korzyść, a teraz ...ech...jakbym wiedziała, że stosują takie chwyty, nie oddalibyśmy żadnego głosu na nich :(
 8. [quote name='mariamc']Czoko, dzięki za wszystko. Wszystkim też dziękuję za głosy na Szczecinek i Bono. Mój wrodzony optymizm właśnie się skończył. Już wiem,że na pewno nie wygramy. Oplakatowałam miasto, pomaga nasza agencja promocji i kultury, jest info na wszystkich portalach miejskich netowych, na GK23 i na stronie UM. Byłam w szkołach, gimnazjach i liceach. Niestety, może głosowanie za trudne albo młodzież jest zbyt wygodna. NIe zawsze się udaje. Dzięki.[/QUOTE] Ja każdemu dalam w rękę instrukcję do głosowania, jak widać i to nie wystarczy. Plakaty do nas doszły do szkoły, ale same plakaty w ogóle nic nie dają, malo kto zwraca uwagę. Gdyby każdy od nas zagłosował byłoby ponad 200 głosów więcej, ale widzę że głosują pojedyncze osoby niestety...jakieś jednostki tylko.
 9. [quote name='Potter']Jeżeli hasło [B]"Polska mówi NIE dla uboju rytualnego"[/B] znajdzie się w pierwszej trójce, to znajdzie się ono na rzeczywistym bilboardzie w Warszawie. Można głosować codziennie. [URL]http://www.wyrazto.pl/billboard/18685[/URL][/QUOTE] Bardzo fajny pomysł, zachęcam do głosowania ja już zagłosowałam :)
 10. "Ja tu pilnuję, wchodzisz na własną odpowiedzialność" A kto wszedł...ten pożałował... :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/016dca.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1610/016dca.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
 11. Widzę, że jakies nowe wiesci w temacie...troche smutnych...wspólczuję ,Agata, i troche dobrych... Elmo to przyrodni braciszek naszego Ptyśka. Ptysiek ma sie dobrze, oczywiście jak cała rodzina ma problem z kregami, właściwie to jego kręgosłup wygląda tak jakby miał więcej lat od Ptyśka. Ptysiek zdominował całe stado, jest nadal rozrabiaką i łobuzem ale też najbardziej inteligentny ze wszystkich członków psiego stada. Życie toczy sie powoli ... reasumując...szkoda , że nic nie wiadomo o innych chłopakach i dziewczynach z tych dwóch miotów.
×
×
 • Create New...