Jump to content
Dogomania

Bamboo ®

Members
 • Content Count

  812
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Bamboo ®

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Jestem Bamboo ®. W skrócie - Bamboo. Dla przyjaciół - Bamboo. Mów mi Bamboo. ;-D
 • Location
  inąd ;-)
 • Interests
  Teoretycznie wszystko może mnie zainteresować ;-) nawet proces tworzenia się kożucha na mleku;-b
 1. [quote name='rescal']Kubuś dziś odszedł, nie udało sie Go uratować. Żegnaj Dzielny Piesku:([/QUOTE] Jak to jest, że jak już się psa wyciągnie z jakiegoś niefajnego miejsca, to często stan się pogarsza, mimo, że teoretycznie powinno być lepiej...:-( Kubuś [']
 2. Proponuję zmienić tytuł wątku i napisać do moda o przeniesienie do właściwego działu ;)
 3. [quote name='Andzike']Dzisiaj w końcu odmienił się los Debry - [SIZE=3][B][COLOR=Indigo]DZIEWCZYNKA POJECHAŁA DO NOWEGO DOMU W SKIERNIEWICACH !!!![/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::multi: [/QUOTE] Wspaniała wiadomość! :multi:
 4. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  [quote name='majqa']Dobry pomysł! Mam nadzieję, że Borówka nie będzie miała nic przeciwko.[/QUOTE] Pozwoliłam sobie wobec tego wysłać nr konta do Szarotki i latah. Tylko zapomniałam napisać, żeby podawać swój nick w tytule przelewu, więc pamiętajcie o tym ;)
 5. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  Przelew zrobiony, mam nadzieję, że dojdzie bez problemów (ostatnio nie doszedł, nie wiem czemu...). Proszę o potwierdzenie jak tylko dojdzie ;)
 6. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  Borówko, możesz mi wysłać to konto już? Naprawdę zależy mi na czasie, a jeszcze potem trzeba czekać na potwierdzenie wpłaty...
 7. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  Dostałam PW (drugie już), tylko, że ja już jestem na wątku od paru dni:eviltong: Deklarowałam też wpłatę parę stron wcześniej ;) [quote name='Cajus JB']Dokładnie terierami, ale pokieruje Ciebie.[/QUOTE] Maławaszka zajmuje się raczej sznaucerami. Chociaż może terierami też..?:roll: Już zmykam, dobranoc:p
 8. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  Borówko, podaj mi jednak swoje konto, bo nie wiem, kiedy ustalicie nowe, a troszkę mi się spieszy z załatwieniem wszelkich formalności ;) Najwyżej potem przelejesz na docelowe konto.
 9. Wow, ale ekspresowy bieg wydarzeń! Bardzo się cieszę z takich dobrych wiadomości :)
 10. Do jutra nie ma szans uzbierać takiej kwoty... Chyba, że ktoś mógłby założyć, a dozbiera się później. Ja mogę 10 zł jednorazowo dać. Podeślijcie nr konta :)
 11. Bamboo ®

  Whiskasowy Burasek szuka domu!!!!

  Jestem, sorry, że mnie tak wcięło ostatnio, ale net mi wysiadł na prawie tydzień. Teraz chodzi jak mucha w smole, więc tylko na moment wpadam. Jak się naprawi to się odezwę.
 12. Niestety już nie mogę nic deklarować. Podniosę za to :)
 13. [quote name='danka4u1']odwiedzaj nas.[/QUOTE] Z tym też niestety będzie krucho, bo teraz będę bywać sporadycznie na dogo:roll: Sorki...:oops: Ale wątek w subskrypcjach mam zapisany, więc kiedyś wpadnę :) Przy okazji podniosę wątek.
 14. [quote name='kaa']Kubuś za TM.:( [/QUOTE] Bardzo mi przykro:-( Biedny Kubuś, to się miało inaczej przecież skończyć:-( Tyle czasu jakoś żył z otyłością, ale nie miał co liczyć na domek, to teraz akurat jak jest chętny domek, to Kubuś odchodzi... tak nagle... i mimo wszystko dosyć niespodziewanie... Co za złośliwość losu...:flaming: ['][']'[']
 15. [quote name='ulvhedinn']Bardzo sie boję, że to są ostatnie dni Grubcia...... :( eczenie to do tej pory 32 zł + 49 zł. Razem 81 zł.[/QUOTE] Ulv, wyślij mi proszę nr konta, wpłacę jakiś grosz.
×