Jump to content
Dogomania

Bamboo ®

Members
 • Content Count

  812
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Bamboo ®

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Jestem Bamboo ®. W skrócie - Bamboo. Dla przyjaciół - Bamboo. Mów mi Bamboo. ;-D
 • Location
  inąd ;-)
 • Interests
  Teoretycznie wszystko może mnie zainteresować ;-) nawet proces tworzenia się kożucha na mleku;-b
 1. Została podjęta próba przeniesienia Doy’a do hotelika. To przerażony psiak, potwornie strachliwy z stosunku do ludzi. Nikomu nie przeszkadza – tylko doprowadza do śmiertelnych bójek psów … Zbieramy deklaracje! Jeśli się uda, to Doy trafi do hoteliku u zuziM. Prosimy o pomoc, on nie może zostać dłużej w schronisku – grozi mu uśpienie … ! http://www.dogomania.pl/threads/222905-Przera%C5%BCony-DOJCZLAND-potrzebne-deklaracje-na-hotelik! :( :(

 2. Wyczyść proszę skrzynkę! ;)

 3. [quote name='rescal']Kubuś dziś odszedł, nie udało sie Go uratować. Żegnaj Dzielny Piesku:([/QUOTE] Jak to jest, że jak już się psa wyciągnie z jakiegoś niefajnego miejsca, to często stan się pogarsza, mimo, że teoretycznie powinno być lepiej...:-( Kubuś [']
 4. Proponuję zmienić tytuł wątku i napisać do moda o przeniesienie do właściwego działu ;)
 5. [quote name='Andzike']Dzisiaj w końcu odmienił się los Debry - [SIZE=3][B][COLOR=Indigo]DZIEWCZYNKA POJECHAŁA DO NOWEGO DOMU W SKIERNIEWICACH !!!![/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::multi: [/QUOTE] Wspaniała wiadomość! :multi:
 6. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  [quote name='majqa']Dobry pomysł! Mam nadzieję, że Borówka nie będzie miała nic przeciwko.[/QUOTE] Pozwoliłam sobie wobec tego wysłać nr konta do Szarotki i latah. Tylko zapomniałam napisać, żeby podawać swój nick w tytule przelewu, więc pamiętajcie o tym ;)
 7. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  Przelew zrobiony, mam nadzieję, że dojdzie bez problemów (ostatnio nie doszedł, nie wiem czemu...). Proszę o potwierdzenie jak tylko dojdzie ;)
 8. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  Borówko, możesz mi wysłać to konto już? Naprawdę zależy mi na czasie, a jeszcze potem trzeba czekać na potwierdzenie wpłaty...
 9. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  Dostałam PW (drugie już), tylko, że ja już jestem na wątku od paru dni:eviltong: Deklarowałam też wpłatę parę stron wcześniej ;) [quote name='Cajus JB']Dokładnie terierami, ale pokieruje Ciebie.[/QUOTE] Maławaszka zajmuje się raczej sznaucerami. Chociaż może terierami też..?:roll: Już zmykam, dobranoc:p
 10. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  [quote name='Bamboo ®']Borówko, podaj mi jednak swoje konto, bo nie wiem, kiedy ustalicie nowe, a troszkę mi się spieszy z załatwieniem wszelkich formalności ;) Najwyżej potem przelejesz na docelowe konto.[/QUOTE] Ponawiam prośbę ;)
 11. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  Borówko, podaj mi jednak swoje konto, bo nie wiem, kiedy ustalicie nowe, a troszkę mi się spieszy z załatwieniem wszelkich formalności ;) Najwyżej potem przelejesz na docelowe konto.
 12. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  [quote name='Borówka16']Super :loveu: [/QUOTE] To proszę o nr konta :)
 13. Bamboo ®

  Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!

  Dostałam PW, mogę przenieść jednorazową wpłatę 10 zł z wątku tego pinczerowatego (założonego przez Borówkę16), który już jest w DS. Zgoda? ;)
 14. Wow, ale ekspresowy bieg wydarzeń! Bardzo się cieszę z takich dobrych wiadomości :)
 15. Do jutra nie ma szans uzbierać takiej kwoty... Chyba, że ktoś mógłby założyć, a dozbiera się później. Ja mogę 10 zł jednorazowo dać. Podeślijcie nr konta :)
×