Jump to content
Dogomania

ewab

Members
 • Posts

  9074
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

1727 profile views

ewab's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

38

Reputation

 1. Anita dzięki za pomoc :) Kochani ze względu na likwidację "Zwierzaka" zmieniło się konto do wpłat dla Dżetty: Fundacja Nowy Wymiar 47 1750 0012 0000 0000 4079 6681 z dopiskiem "darowizna dla Dżetty"
 2. Powitanie po pracy :) Zaokrągliła się nam dziewczyna. Je drobnymi porcjami i często. Zrobiła się nieco terytorialnym zwierzęciem. Co ciekawe, więcej cierpliwości ma dla kotów. Z psami zazwyczaj prowadzi "dyskusje". Z ludźmi też jej się zdarza ;) https://www.facebook.com/lusindella/videos/1114644572041891/?active_tab=discussion
 3. Zoperowane kolano jest w lepszej formie. Przydałaby się artroskopia, ale cóż, operacja ropomacicza była priorytetem. Dżetta nadal drepcze, ale o wiele chętniej wstaje i energiczniej się porusza. Postaram się w tym tygodniu zrobić filmik, to ocenicie same.
 4. Przeklejam odpowiedź od p. Małgosi - dt Tobisia: Kot jest niewychodzący i dlatego balkon i okna muszą być zabezpieczone. Jest radosnym i wszędobylskim kotem. Korzysta z kuwety. Ma Ok 2,5 roku. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia ale obowiązuje wizyta pa i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wiem gdzie ta pani mieszka ale jeżeli domek okaże się dobry to będę organizowała transport. Czy pani Ka inne zwierzęta, głównie chodzi o koty i czy w domu są małe dzieci?
 5. Zapalenia trzustki nie ma. Amylaza bez zmian tzn. nadal bardzo wysoka.
 6. Dziś Dżetta była u weta. Wyniki nic się nie poprawiły. Lecznicza karma jej nie smakuje. Schudła 1 kg :( Weci pobrali krew i wysłali w świat na badania.
 7. Dziś Dżetta była u weta. Wyniki nic się nie poprawiły. Lecznicza karma jej nie smakuje. Schudła 1 kg :( Weci pobrali krew i wysłali w świat na badania.
 8. Mariola nie bój nic. Byłam na miejscu. Osobiście dostarczałam. Dziewczyny mają dobrze. To nie jest ich jedyne legowisko. Dom jest w trakcie budowy. Ludzie też śpią na materacach, na wylewce. Za to są bardzo odpowiedzialni, rzeczowi i z ogromnym sercem dla zwierząt. Mają jeszcze cztery koty. Też z odzysku. PS. Też tak mieszkałam w swojej chałupie jak się budowałam. Razem z psem z awatarka. Wprowadziłam się po 11 włamaniu.
 9. Janka chyba nikt. W weekend puchata kulka pojedzie do domu. Dom dla Rudzielca chyba się rozmył :(
×
×
 • Create New...