Jump to content
Dogomania

Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!


erka

Recommended Posts

Oskar:
[IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=74036fc17b&view=att&th=12abd4aacc4f11e1&attid=0.3&disp=inline&realattid=f_gdfqbzwa2&zw[/IMG]

[IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=74036fc17b&view=att&th=12abd4aacc4f11e1&attid=0.2&disp=inline&realattid=f_gdfqblss1&zw[/IMG]

[IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=74036fc17b&view=att&th=12abd4aacc4f11e1&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_gdfqb8cv0&zw[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='EVA2406']Jestem na zaproszenie, ale biedna jak myszka kościelna. Może poszukam coś na bazarek i ktoś wystawi?[/QUOTE]

Jesli bys wyslala do mnie zdjecia i jako takie opisy, to ja moge wystawic. Co do wysylki to bysmy sie dogadaly. Jakbys Ty wysylala to ja bym zebrala wszelkie dane i wyslala Tobie co do jakiej osoby. I kase tez na moje konto by mozna wystawic. Jak sie piszesz na takie cos to nie ma problemu:) Ja bede w tym tyg sie brala za bazarek zalegly to razem bysmy rozsylaly zaproszenia;)

Link to comment
Share on other sites

Oskarek sie pokazuje...Rzeczywiscie chudziutki, ale chyba potrzebuje chlopak czasu, zeby sie podluczyc...

[CENTER][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1199/5ab9d332001b14cf4c7b52a0[/IMG]

[IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1113/9f498c3b00186e9f4c7b52a1[/IMG]

[IMG]http://i3.fmix.pl/fmi971/450fed320007d05c4c7b52a8[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, Gosiu. Oskar dalej chudy. Ma apetyt, daję mu jeść tyle, ile chce, bez ograniczeń, ale nie przybiera. Z badań wyszła chora wątroba, jednak przecież mocz też niezagęszczony, więc chyba jeszcze nerki również szwankują.

Sarę diagnozowałam w trzech lecznicach, miała 3 USG, 2 RTG, zanim lekarz dopatrzył się czegos w jednej z nerek. Wcześniej wszyscy podejrzewali nowotwór. Też tak bardzo chudła, mimo jedzenia wysokoenergetycznego. Po lekach jest lepiej, przybiera, ale potem po ich odstawieniu znowu chudnie i tak w koło - raz lepiej, raz gorzej.

Ja już widzę poprawę u Oskara. Pomarańczowy naskórek odchodzi cały czas, a na jego miejscu jest juz jasna, czysta skóra, włosy nie są przetłuszczone, a co najważniejsze przygoiła mu się rama na stopie i lepiej chodzi.

Potrzebne jest drugie badanie moczu. Szkoda, ze na miejscu nie ma nikogo, kto pomógłby mi transportowo. No i z wynikami nie wiem, gdzie jechać, bo po badaniach w Tychach wyszła tylko chora wątroba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Jesli bys wyslala do mnie zdjecia i jako takie opisy, to ja moge wystawic. Co do wysylki to bysmy sie dogadaly. Jakbys Ty wysylala to ja bym zebrala wszelkie dane i wyslala Tobie co do jakiej osoby. I kase tez na moje konto by mozna wystawic. Jak sie piszesz na takie cos to nie ma problemu:) Ja bede w tym tyg sie brala za bazarek zalegly to razem bysmy rozsylaly zaproszenia;)[/QUOTE]
Dogo07 też oferowała jakieś rzeczy na bazarek, może warto byłoby zrobić wspólny bazarek?

Dziękuję w imieniu Oskarka wszystkim, którzy wsparli psinę finansowo i duchowo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Dzięki, Gosiu. Oskar dalej chudy. Ma apetyt, daję mu jeść tyle, ile chce, bez ograniczeń, ale nie przybiera. [/QUOTE]

Czy on dalej tak dużo pije?

[quote name='Jaaga']Z badań wyszła chora wątroba, jednak przecież mocz też niezagęszczony, więc chyba jeszcze nerki również szwankują. [/QUOTE]

A czy było robione badanie krwi? Może to głupie pytanie, ale nie zauważyłam, żeby padło hasło badanie krwi, tylko takie ogólne "badanie" lub badanie moczu. Wolę się upewnić.

Jeśli nie to trzeba zrobić z krwi profil wątrobowy, nerkowy (kreatynina, mocznik), przy okazji niech też trzustkowy będzie, to będziemy mieć w miarę jasną sytuację i koniecznie poziom cukru, bo jeśli nadal tyle pije, a rana się źle goi, to można podejrzewać cukrzycę.

A jeśli nie cukrzyca, to może po prostu ma w tej łapie jakieś ciało obce, że mu to ropieje i "paprze się"-czyli prześwietlenie trzeba zrobić.

[quote name='Jaaga']Potrzebne jest drugie badanie moczu. Szkoda, ze na miejscu nie ma nikogo, kto pomógłby mi transportowo. No i z wynikami nie wiem, gdzie jechać, bo po badaniach w Tychach wyszła tylko chora wątroba.[/QUOTE]

Skoro Katowice, to może na Brynowie spróbuj? Wiem, że różne są opinie na temat tej kliniki i dość drogo, ale tam badania krwi wraz z wynikiem robią na miejscu (przynajmniej tak było kiedyś). No i usg jest i w ogóle dużo badań za jednym zamachem się da zrobić.

Aha, wpłacę 30 zł jednorazowo:p

[quote name='Elka_Ka']Dogo07 też oferowała jakieś rzeczy na bazarek, może warto byłoby zrobić wspólny bazarek?
[/QUOTE]

Też bym mogła coś dorzucić na bazar, ale ktoś by się musiał zająć jego prowadzeniem i organizacją, ja dostarczę fotek, jeśli będzie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']
Też bym mogła coś dorzucić na bazar, ale ktoś by się musiał zająć jego prowadzeniem i organizacją, ja dostarczę fotek, jeśli będzie trzeba.[/QUOTE]

Co do bazarkow, to z doswiadczenia wiem, ze nie mozna na jednym bazarku mieszac mioejsc wysylki. Strasznie wtedy jest ciezko wszystko zgrac. I kupujacy kupia jedna rzezc od jednej osoby druga od drugiej i jest problem z kosztem wysylki, bo dwa listy musialy by byc. Wiec jak sa chetni to wyslijcie na mojego maila ([email protected]) zdjecia z opisami i proponowanymi cenami - tak pi razy drzwi. Chcialam takze te osoby uczulic, ze w razie czego moga byc zapytania co do wielkosci rozmiaru, koloru, wiec prosze o czujnosc. W razie czego bede pisala na prv ale jak ktos od wielkiego dzwonu jest na dogo to bedzie ciezko, bo kupujacy chca wiedziec w miare predziutko - skads to znam :evil_lol:
Wiec jak tak pasuje to prosze oo zdjecia ii ruszymy z bazarrami na glutka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Co do bazarkow, to z doswiadczenia wiem, ze nie mozna na jednym bazarku mieszac mioejsc wysylki. Strasznie wtedy jest ciezko wszystko zgrac. I kupujacy kupia jedna rzezc od jednej osoby druga od drugiej i jest problem z kosztem wysylki, bo dwa listy musialy by byc. Wiec jak sa chetni to wyslijcie na mojego maila ([email protected]) zdjecia z opisami i proponowanymi cenami - tak pi razy drzwi. Chcialam takze te osoby uczulic, ze w razie czego moga byc zapytania co do wielkosci rozmiaru, koloru, wiec prosze o czujnosc. W razie czego bede pisala na prv ale jak ktos od wielkiego dzwonu jest na dogo to bedzie ciezko, bo kupujacy chca wiedziec w miare predziutko - skads to znam :evil_lol:
Wiec jak tak pasuje to prosze oo zdjecia ii ruszymy z bazarrami na glutka :lol:[/QUOTE]

Aaa, no to ja niestety odpadam, bo lada dzień i na dłuższy czas muszę dogo "odłożyć" na półkę :roll:

Także podtrzymuję tylko na razie deklarację jednorazowej wpłaty:p

Link to comment
Share on other sites

Woitam i dzieki za zaproszenia na watek. Ja miałam tez psa z chora watrobą i wygladało to dokładnie tak jak u Oskara czy li - bark przyrostu masa mimo karmienia psa z reki trzy ray dziennie- żeby było pewne że jadł...
po stosowaniu przez kilka miesięcy karmy RC hepatic i kreonu10000 przed jedzeniem, pies został wyleczony, watroba sie zregenerowała, teraz przytył.
I wszystko jest ok.
A czy robiliście mu badania na tasiemca- bo mój pies miał tez tasiemca i dośc długo nie moglismy sie go pozbyć, wiele leków nie skutkowało- tych na robale w ogóle.

Psa postaram się wspomóc groszem we wrzesniu, prosze o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...