Jump to content
Dogomania

Elka_Ka

Members
 • Content Count

  1,066
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Elka_Ka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Skarżysko - Kam.
 1. Sorki, miejsce może mało odpowiednie ale co tam. Szukam kogoś kto przygarnąłby na stałe lub na tymczas kotkę. Kotka jest domowa, bardzo grzeczna i przymilna, przyzwyczajona do suchego jedzenia, nie brudzi, może mieszkać z psem lub z kotem (moją psicę olewa). Przyplątała się na moje osiedle a ja nie mogę jej przygarnąć bo mam alergię :-( Dokarmiam ją tylko i pozwalam nocować na klatce schodowej, ale niektórym popaprańcom już się to nie podoba. Może ktoś słyszał o kimś kto przygarnąłby kotkę. Mieszkam w Skarżysku tel. 508-969-139
 2. mrs.ka fajnie, że jesteś:multi: Już myślałam, że zrezygnowałaś z bywania na dogo. Wieki całe mnie tu nie było i chyba się trochę pozmieniało. Muszę nadrobić zaległości.
 3. Wysłałam dziś odrobinę kaski dla Oskara. Postaram się za jakiś czas znowu coś podesłać
 4. [QUOTE]Straż Miejska w Szydłowcu 600 223 615[/QUOTE] Świetnie :diabloti: i będzie można sobie dzwonić do uśmiechniętej śmierci psa albo swojej własnej, tak jak w sprawie Rexa, zwłaszcza, że tak jak już napisałam nie zawsze będę mogła sprawdzić czy ktoś raczył przyjechać na interwencję. Niezupełnie o to mi chodziło :shake:
 5. Macie jakiś telefon kontaktowy czy interwencyjny pod który można zadzwonić w razie takiej sprawy jak z Rexem? Przypadek tego psiny świadczy o tym, że na żadne służby zobligowane do interwencji nie można liczyć. Przejeżdżaliśmy wtedy służbowo tą obwodnicą i niestety naprawdę nie mogliśmy się zatrzymać przy Rexie ale mój kolega zadzwonił do znajomego dzielnicowego w Szydłowcu i prosił go o interwencję w sprawie psiny, po 5 min. tamten oddzwonił, że już ktoś jedzie z wetem do niego. Z tego co przeczytałam teraz na forum wynika, że g...no prawda nikt wtedy nie pojechał :angryy: Okazuje się, że nawet "po znajomości" nie można kogoś zmusić żeby wykrzesał z siebie trochę ludzkich uczuć. Niech ktoś poda proszę jakiś kontakt do siebie na wszelki wypadek. Ja ostatnio dość często przejeżdżam przez Szydłowiec. Niestety nie jestem kierowcą i nie zawsze mogę sama pomóc a ta historia z Rexem mnie dobiła :-(
 6. No wreszcie udało mi się zalogować na tym cholernym forum :angryy: Nie wiem co się dzieje czy mój komp juz całkiem pada czy jakieś siupy się tu dzieją. Wszystkie konta miałam w prywatnych wiadomościach i prawie wszystkie wiadomości mi zniknęły :angryy: Ledwie odnalazłam konto Erki i wysłałam ciupinkę kaski dla Oskarka. Potem wyślę jeszcze troszkę. Biedny psina dobrze że chociaż na starość tak mu się fartnęło i trafił do Jaagi. Większość nie ma tyle szczęścia :-(
 7. Nie macie czasem wrażenia że podrzucają Wam psy wyłapane w Skarżysku?
 8. Hej! Wróciłam z niebytu a tu od razu mocne uderzenie :shake: W tym kraju nie ma szans na zmiany na lepsze. Czemu mrs.ka nie chce już prowadzić wątku?
 9. W związku z tym że z przyczyn techniczno - ekonomicznych dawno mnie nie było na dogo mam pytanie: czy ŚTOZ jest już OPP? Można przekazywać 1%?
 10. Jaaga przypomnij mi konto na które mogę coś wpłacić dla Oskarka. Powstałam z popiołów, stanęłam trochę na nogi to mogę trochę pomóc.
 11. Elka_Ka

  Nowa Ustawa. WALCZYMY Z PSEUDOHODOWCAMI !!!

  hmm... to może jak im jedną aukcję zgłoszę 15 razy to zaczną uważać :mad:
 12. Elka_Ka

  Nowa Ustawa. WALCZYMY Z PSEUDOHODOWCAMI !!!

  [quote name=':**']zgłoś naruszenie. Powinno byc po prawej stronie[/QUOTE] No tak właśnie zrobiłam wczoraj i chała ogłoszenie jest dalej :shake:
 13. Elka_Ka

  Nowa Ustawa. WALCZYMY Z PSEUDOHODOWCAMI !!!

  Mam pytanie za 100 pkt. Znalazłam w ciągu kilku minut kilka "lewych" psich aukcji na allegro. Jak u licha mam to zgłosić do serwisu? Próbowałam już wczoraj ale dziś aukcja dalej jest wystawiona a dziś odnalazłam kilka kolejnych :roll::angryy:
 14. [quote name='Potter']Off Pies, debil i petarda - prosimy Was o podpisanie petycji: [URL="http://www.photoblog.pl/marilynrosa/...i-petarda.html"]http://www.photoblog.pl/marilynrosa/...i-petarda.html[/URL][/QUOTE] Jezu! Potter ostrzegaj przed takimi obrazami :-( Poryczałam się jak to zobaczyłam. Już nie mam odwagi żeby obejrzeć cd. Debil? to za mało powiedziane! Jakim trzeba być sk...rwielem żeby coś takiego zrobić :angryy::angryy::angryy: Brak mi słów :-( I co da podpisanie petycji? Co takiemu s.... zrobią? Grzywnę mu dadzą? Strasznie się nią przejmie. Trzeba by tak samo wepchać mu w mordę petardę i odpalić żeby mu pół ryja z uchem urwało i nie usypiać farmakologicznie tylko czekać aż sam zdechnie :angryy::angryy::angryy: Wtedy może innych by odstraszyło od realizowania podobnych pomysłów.
 15. Witam Serdecznie i zapraszam na bazarek!

  Bazarek ze świątecznymi kartkami.

  Święta tuż tuż spraw radość bliskiej osobie!

  A tym samym pomóż biednym zwierzętom!

  http://www.dogomania.pl/threads/216679-KARTKI-ŚWIĄTECZNE-odsłona-pierwsza...-Oryginalne-Kolorowe-Cudne!-Do-07.11-godz-20

  Pozdrawiam

  Agnieszka

×