Jump to content
Dogomania

andzia69

Members
 • Content Count

  32,669
 • Joined

 • Last visited

About andzia69

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. no widzisz :( Hienkowi też niczego nei brakuje, a siedzi już 6 rok :(
 2. Mało piszemy, bo nie mamy co pisac. Wszystkie psy siedzą :( Jamper szuka domu - to ten psiak z Bogatyni, którego nikt nei chciał :( nawet schronisko :( Młody, aktywny psiak ok. roczny. Raczej dogadujący się z innymi psami - znaczy suczkami. Dobrze by było gdyby trafił do aktywnego domu, żeby mógł spożytkować swoją energię.
 3. Edi - to labek, któy się błąkał w kajetanowie - ale nie mam pojęcia, gdzie jest teraz
 4. Jeśli ktoś tu zagląda jeszcze to chciałam powiadomić, ze Buba opuścila nas 12.06.2018 roku :( Biega teraz z moim Frodusiem, a Tora drze na nią japę na tęczowych łąkach :( Z moich dogomaniackich psiaków został tylko Zgreduś, który jeszcze jako tako człapie.
 5. podaj linka- może tam coś więcej pisze o tym domu
 6. Kochani bywalcy wątku - życzę Wam samych dobrych chwil w Nowym Roku :)
 7. amstaffka - znalazła dom? sprawdził ten dom ktoś? sunia niewysterylizowana chyba :(
 8. no to powiedz, czy one znalazły domy ? nie powiem ile ja mam zapytań o sznaucerka na pw :P Co do Czupurka - to co miałam napisać o nim ? :P to se wymyśliłam imię bo on taki rozczochrany :)
 9. Edi nie bij - biadoliłaś, że nikt nie chce sznaucerka, to go dałam u siebie i trochę po fb rozrzuciłam :P tego ostatniego malucha czupurka też - moze to o niego dzwonili jako o yorka :P
 10. masz jakiekolwiek zdjęcie? powysyłam dziewczynom - dobrze by bylo uzyskac jakies info pt. ile lat, jak do innych psów/kotów/ludzi/dzieci
 11. Dzieki Nesiowata <3 U nas bez zmian w ilości na razie. za to jeden nasz psiak ma leiszmanię :( Bardzo rzadką chorobę w naszym kraju, bo to głownie choróbsko "ciepłych krajów"
 12. Rona to raczej w typie sznaucera :) A te maluchy to które zostały? suczki? pieski?
×