Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

Kochani, my z mężem mieliśmy w 47metrowym mieszkaniu w bloku 4 rottweilery i pracowaliśmy a mimo to dawaliśmy radę i wykarmić i wybiegać i wychowac na przyjazne dla calego świata, jak jest wzajemna miłośc to wszystko da się przeżyć.

A jak widzę też tworzycie wspaniałą rodzinę więc może jednak dacie radę?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nareszcie razem:) Pobudziliśmy sąsiadów na pewno naszym powitaniem, bo było głośno i radośnie. Każde pchało się, żeby mnie polizać, przytulić się. Ja prawie płakałam ze wzruszenia, że już je widzę. Całe szczęście, Jacka powitałam w garażu, bo zszedł po moje bagaże bez psiaków. W samochodzie byli jeszcze mój syn i jego ojciec i baliśmy się, że psiaki obszczekają zawłaszcza ojca mojego syna, którego nie znają i będzie się bał wysiąść, żeby się pożegnać:) Przyjechałam po 1, a siedzieliśmy jeszcze do 3 nad ranem. Opowiadałam i tuliłam psiaki. Teraz szybko muszę zacząć pracę, a potem znowu spędzę czas z psiakami.

Dzięki relacjom mojego męża byłam spokojniejsza, bo widziałam, że psiak są spokojne. Mimo to tęskniłam za nimi bardzo:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nareszcie razem:) Pobudziliśmy sąsiadów na pewno naszym powitaniem, bo było głośno i radośnie. Każde pchało się, żeby mnie polizać, przytulić się. Ja prawie płakałam ze wzruszenia, że już je widzę. Całe szczęście, Jacka powitałam w garażu, bo zszedł po moje bagaże bez psiaków. W samochodzie byli jeszcze mój syn i jego ojciec i baliśmy się, że psiaki obszczekają zawłaszcza ojca mojego syna, którego nie znają i będzie się bał wysiąść, żeby się pożegnać:) Przyjechałam po 1, a siedzieliśmy jeszcze do 3 nad ranem. Opowiadałam i tuliłam psiaki. Teraz szybko muszę zacząć pracę, a potem znowu spędzę czas z psiakami.

Dzięki relacjom mojego męża byłam spokojniejsza, bo widziałam, że psiak są spokojne. Mimo to tęskniłam za nimi bardzo:(

                         Teddy Bear with Heart Printable Art Digital file | Etsy | Teddy bear  drawing, Cute bear drawings, Teddy drawing

Link to comment
Share on other sites

Bardzo pięknie dziękujemy Marcie (byłemu DT Luki) za wpłatę 20 zł dla niej:) Marta śledzi na bieżąco co słychać u Luki. To sunia trudna, ale zapadająca w serce bardzo:)

 

Najtrudniej oduczyć ją tego szczekania na psy i na ludzi. Nie na każdych, ale jak sobie kogoś upatrzy, to wyskakuje z takim jazgotem, że trudno ją tłumaczyć. Do tego jak pies ucieka, to ona goni i gryzie go w pupę. 

Dzisiaj na przykład zaczęła obszczekiwać starszych Państwa. Oni chcąc dobrze stanęli i zaczęli do niej mówić. Wtedy jest jeszcze gorzej. Przeprosiłam i poprosiłam, żeby jednak poszli dalej, bo nie dała się uspokoić i odwołać. Czasami znowu jest super grzeczna i przechodzi nie zwracając uwagi na nic. Nigdy nie wiadomo co zrobi. 

Dzisiaj zaczynamy worek karmy od Ellig. Poprzedni właśnie się kończy i została końcówka na mieszanie smaku jagnięciny z kaczką. Sunieczka ma wilczy apetyt. Poprawiła się wspaniale i w tej chwili musimy troszkę mniej jej dawać do jedzenia. Nie wiem  co ona na to, bo po zjedzeniu swojej porcji ogląda się, czy czegoś jeszcze jej nie damy:)

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ellig napisał:

241874140_147249254194801_229292191252546249_n.jpg

241858502_351380190058436_3281297947582412654_n.jpg

 

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Chciałam poskarżyć się na mojego męża... Po powrocie okazało się, że Luka oficjalnie śpi z nami w łóżku:) Do tego patrzy na mnie z wyrzutem, jak ją przesuwam ze swojej poduszki:) Czy mam być zazdrosna? 🙂

             15 GIFY ideas | gify, śmieszne, animacja

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.09.2021 o 11:01, Ewa Marta napisał:

Chciałam poskarżyć się na mojego męża... Po powrocie okazało się, że Luka oficjalnie śpi z nami w łóżku:) Do tego patrzy na mnie z wyrzutem, jak ją przesuwam ze swojej poduszki:) Czy mam być zazdrosna? 🙂

Hi, hi 🙂 Przypomina mi się nasza Tolka, jak ją TZ przywiózł ze schroniska - po paru dniach wylądowała w łóżku i mruczała niezadowolona, jak chciałam położyć się na swoim miejscu;).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...