Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

7 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Dzięki Eluś za wstawienie zdjęć. W takiej asyście zjadam codziennie śniadanie:) Psiaki po długim porannym spacerze wybiegane, pośniadaniu najedzone śpią sobie smacznie:) Mogłabym patrzeć na nie godzinami:)

 

Potrafisz to wszystko przekazać w zdjęciach, fajnie się ogląda;  czuć spokój, radość, stałość:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Balutek był dzisiaj w końcu u dermatologa. czekaliśmy prawie 2 miesiące na wizytę, ale wiemy już na czym stoimy. Nasz cielaczek kochany jest uczulony na kurczaka, zboża i drożdże. Dostaliśmy kilka nazw karm, które można mu podawać. Akurat wczoraj przyszło zamówione kolejne 10 kg karmy hypoalergicznej, więc jeszcze zje, a potem kupimy coś innego. 

Kilka dni temu zauważyliśmy na klatce piersiowej u niego dziwną narośl. Wyglądała jak odczyn po ugryzieniu, ale zaczęła się zmieniać. Pani doktor podejrzewa, że może to być Hisiocytoma. To nowotwór łagodny skóry, często pojawiający się u młodych psów. Gdyby w ciągu 2 tygodni narośl nie zniknęła Baluś będzie musiał przejść kurację Zylexisem. Mamy się nie martwić, wszystko będzie dobrze, a alergia jest tylko pokarmowa. Miał zrobione testy na prawie wszystko i to na pewno uczulenie na pokarm, więc łatwo to kontrolować. Uff, chociaż tu bez stresu.

 

Link to comment
Share on other sites

Żeby odreagować stresy związane z porzuceniem Meli, poszłam dzisiaj z psiakami na bardzo długi spacer i wdrapaliśmy się na wysoką górkę. Psiaki uwielbiają to miejsce, ganiają jak szalone. Tam na samej górze jest tor rowerowy, ale praktycznie nikt tam nie jeździ, bo na dole jest inny z fajnymi hopkami. Byliśmy więc sami i to jest raj dla Luki. Ja nie mogłam się napatrzeć jak cała czwórka obserwowała cały teren z wysokości. Miałam przez chwilę problem z wdrapaniem się, ale musiałam dać radę dla nich:) Będziemy tę trasę powtarzać:) Wszyscy wróciliśmy zrelaksowani, chociaż zmęczeni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ellig napisał:

received_273226774621059_copy_480x360.jpeg

received_917926915479018.jpeg

received_290188336274521.jpeg

received_1525406614460285.jpeg

received_854975728490172.jpeg

received_709121857157326.jpeg

 

2 godziny temu, Ellig napisał:

 

 

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Żeby odreagować stresy związane z porzuceniem Meli, poszłam dzisiaj z psiakami na bardzo długi spacer i wdrapaliśmy się na wysoką górkę. Psiaki uwielbiają to miejsce, ganiają jak szalone. Tam na samej górze jest tor rowerowy, ale praktycznie nikt tam nie jeździ, bo na dole jest inny z fajnymi hopkami. Byliśmy więc sami i to jest raj dla Luki. Ja nie mogłam się napatrzeć jak cała czwórka obserwowała cały teren z wysokości. Miałam przez chwilę problem z wdrapaniem się, ale musiałam dać radę dla nich:) Będziemy tę trasę powtarzać:) Wszyscy wróciliśmy zrelaksowani, chociaż zmęczeni.

                         Pin by Eng Karima Hafez on Gif | Teddy bear, Teddy bear day, Cute ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2021 o 15:38, Ewa Marta napisał:

Żeby odreagować stresy związane z porzuceniem Meli, poszłam dzisiaj z psiakami na bardzo długi spacer i wdrapaliśmy się na wysoką górkę. Psiaki uwielbiają to miejsce, ganiają jak szalone. Tam na samej górze jest tor rowerowy, ale praktycznie nikt tam nie jeździ, bo na dole jest inny z fajnymi hopkami. Byliśmy więc sami i to jest raj dla Luki. Ja nie mogłam się napatrzeć jak cała czwórka obserwowała cały teren z wysokości. Miałam przez chwilę problem z wdrapaniem się, ale musiałam dać radę dla nich:) Będziemy tę trasę powtarzać:) Wszyscy wróciliśmy zrelaksowani, chociaż zmęczeni.

Należał Ci  się taki relaks po tym co przeszłaś z Melą, a nic tak nie odpręża jak natura i zwierzaki.

 Zdjęcia świetnie  zresztą to pokazują:).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2021 o 18:08, Ellig napisał:

received_1260617434363695_copy_480x360.jpeg

received_193649636188748.jpeg

 

6 minut temu, Ellig napisał:

Luka poznała dzisiaj fajna sunie. Cudownie razem ganialy

received_322815202932599_copy_374x257.jpeg

 

1 minutę temu, Ellig napisał:

...a rano pojechaliśmy na puste Pola Momotowskie. Bardzo fajnie spędziły czas

received_4916322058382488_copy_480x360.jpeg

received_163350839287195.jpeg

received_297945838369982_copy_480x360.jpeg

                          Pozdrawiam fotografie, zdjęcia stockowe, Pozdrawiam obrazy royalty-free

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...