Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Dziś z Bakusiową oplakatowałyśmy Miedniewice, Pamiętna, Kamion, Trzcianna, Wycześniak. Pytałyśmy ludzi ale nie widzieli Amberka. Agat21 poproszę dodaj te miejscowości na pierwszej stronie. W Kamionie były też Twoje ogłoszenia. Zawiesiłam jeszcze w innych miejscach w Kamionie, bo to rozległa miejscowość. Zostało mi jeszcze parę plakatów ale nie wiem gdzie jeszcze można plakatować. 

W Kamionie byly prawdopodobnie plakaty tej Pani ktora obiecala powiesic ... Robila Kamion Wygode i w Puszczy na wjezdzie do Mszczonowa a dzisiaj widzialam ze wrzucala jeszcze raz na wszystkie okoliczne strony na fb ogloszenie o zaginieciu miala tez oplakatowac za Mszczonowem

Link to comment
Share on other sites

Czy Ambera mozna pomylić z labradorem? dziś pojawiło sie ogłoszenie na facebooku że w miejscowości Gąba pod Mszczonowem widziano czekoladowego labradora z kolorową obroża bez adrestaki....brak zdjęcia, trudno wyczuć czy to może być Amber (ps. to na pewno nie ten sobowtór Ambra który krązy po Mszczonowie, tamten nie ma obroży)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

widziano czekoladowego labradora z kolorową obroża bez adrestaki....brak zdjęcia,

To musiał ktoś widzieć z bliska, skoro zauważył brak adresatki - i pies nie uciekał? To może być Amber, oby dał się złapać.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Sowa napisał:

To musiał ktoś widzieć z bliska, skoro zauważył brak adresatki - i pies nie uciekał? To może być Amber, oby dał się złapać.

napisałam do Pana który wystawił to ogłoszenie i odpisał mi że to na pewno NIE Amber :( przykro mi bardzo...:(

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na koszty poszukiwań.

Anula -30 zł   /14.12./

tianku - 30 zł  /14.12/

elik - 30 zł   /15.12/

alma591 -  20 zł   /15.12/

Tola - 20 zł   /15.12/

Tola - 20 zł   /16.12/

Poker - 30 zł   /16.12/

-------------------------------

RAZEM:   180 zł      wydatki druk 50 szt. plakatow 

                     - 55 zł

--------------------------------

Zostaje:     125 zł

Magdalena K.  nick ? - 30  zł  /23.12/

Razem:              155 zł

Link to comment
Share on other sites

Objeździłam dzisiaj rejon między Żyrardowem i Puszczą Mariańską. Wjeżdżałam 

w boczne drogi. Nie spotkałam żadnego błąkającego się psiaka. Tak naprawdę to

jeżeli Amberek żyje to może być zupełnie gdzie indziej. Minęło tyle dni. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...