Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

Dnia 19.12.2020 o 20:52, Jo37 napisał:

 

Matko! Chyba zemdleje :)))) 

Ale radość. W dodatku zobaczcie że on naprawdę dobrze wygląda! Po tylu dniach wloczegi - co za AS

Jak o to zrobił to już jego historia 

Agatka a do Dexterki nie da rady??? W okolicach Warszawy zupełnie nikogo nie znam

 

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Zrezygnowany chudziutki Amberek z prośbą w oczach - jak miałam przejść obojętnie? Ma szansę na nowe życie, czeka na Waszą pomoc. - KTO POPROWADZI DALEJ WĄTEK? KTO POMOŻE ?.
2 minuty temu, agat21 napisał:

Super, dzięki za wszystkie sobre słowa. Powrócę jednak do konkretów: kto może przejąć wątek? Czy jakaś pomoc w szukaniu hotelu jest możliwa? Chodzi mi jednak o pomoc, a nie o podrzucanie pomysłów i zadań dla mnie do wykonania. Tych mam aż nadto. 

Ok mogę napisać do Dexterki jak chcesz ale wydawało mi się że on tam miał przedtem jechać? Ale odwołała miejsce tak? 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Ok mogę napisać do Dexterki jak chcesz ale wydawało mi się że on tam miał przedtem jechać? Ale odwołała miejsce tak? 

Nie, nie kontaktowałam się z nią ostatnio, bo nie było po co. Zapytam znowu o miejsce. Tylko to drugi koniec Polski. 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, agat21 napisał:

Super, dzięki za wszystkie sobre słowa. Powrócę jednak do konkretów: kto może przejąć wątek? Czy jakaś pomoc w szukaniu hotelu jest możliwa? Chodzi mi jednak o pomoc, a nie o podrzucanie pomysłów i zadań dla mnie do wykonania. Tych mam aż nadto. 

Mogę przejąć wątek jeśli się zgodzisz chodzi mi szczególnie o prowadzenie finansów, rozliczenia.  W szkaniu hotelilu nie pomogę nie mam żadnych znajomości hotelikowych. Na priv podaje nr telefonu do siebie, kontakt po 19 bo jestem dziś w pracy:(.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

PS doczytalas na fb że ta Pani co go zabezpieczyla napisała że to bardzo miły i kochany pies... :) 

 

Miałam takie przeczucie patrząc na to zdjęcie po znalezieniu, że Amberek to domowy, kochany piesek. W schronisku i w hotelu był przerażony, nie zdążył jeszcze się "otworzyć". Moim skromnym zdaniem on szukał drogi do dawnego domu, dlatego uciekł, a nie dlatego, że chciał gdzieś się włóczyć.  

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Moli@ napisał:

On  mieszkał kiedyś  w domu z człowiekiem..., pozostawiony sam, zamknięty w kojcu przy pierwszej okazji będzie próbował zwiać.

Szukajcie hotelu który naprawdę zapewni mu kontakt z opiekunem, codzienne spacery

 

Moli skąd wiesz że mieszkał w domu? Kurcze... Dla samca trudno o miejsce w domowym hoteliku... Pewnie trzeba będzie na już dać go gdzieś blisko byle było bezpiecznie a potem na spokojnie szukać. 

Nie wiem zupelnie. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

Moli skąd wiesz że mieszkał w domu? Kurcze... Dla samca trudno o miejsce w domowym hoteliku... Pewnie trzeba będzie na już dać go gdzieś blisko byle było bezpiecznie a potem na spokojnie szukać. 

Nie wiem zupelnie. 

Na zdjęciu widać..., podwórzowe tak się nie zachowają w mieszkaniu.

Można porównać zdjęcia z podwórka - stojący przy budzie / kojcu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę,że Amber się odnalazł i jest zabezpieczony.U Murki i Dexterki są kojce o ile się orientuję.Nie mam pojęcia jak jest w hoteliku pod Warszawą.Też trzeba rozważyć kwestię zabezpieczenia Hoteliku.U Murki jest jakaś część murowana gdzie przebywają psy ale to też nie dom.Myślę,że Ambera trzeba umieścić tam gdzie jest miejsce,nie ma innej opcji.

Z postów wynika,że pieniądze są na nagrodę 300,00zł dla p.Niny i jeszcze się znajdą na transport,gorzej będzie z uzbieraniem kasy na Hotelik.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...