Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

Puk, puk jest ktoś?

Posty z facebooka 

Szlak brązowy w Kampinosie ok. 2 km od ul. Estrady błąka się wystraszony piesek bez obroży. Jest wychudzony i przerażony, nie pozwala do siebie podejść. Podszedł do jedzenia ale nie dał się złapać. sprawa z dziś tj. Sobota 26.12 godz. 15

Trzeba isc wzdłuż Opalenia do rozwidlenia szlaków. Wczoraj był przy wiacie do odpoczynku, takiej z daszkiem

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3419120491550265&set=gm.3551680218283605

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, bakusiowa napisał:

Właściwie jaki ma kolor sierści? Czekoladowy jak na zdjęciach do plakatów czy taki jak wyżej ,rudy?

Amber jest rudy, sierść matowa, jak to u psiaka w schronisku. Na pyszczku widoczne blizny. Sierść na tylnych łapach przerzedzona...No i to charakterystyczne poszarpane ucho. 

Amber jest szczupły, na wysokich łapkach, trochę z sylwetki jak gończy polski. Żaden z niego labrador....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2020 o 15:09, Jo37 napisał:

Objeździłam dzisiaj rejon między Żyrardowem i Puszczą Mariańską. Wjeżdżałam 

w boczne drogi. Nie spotkałam żadnego błąkającego się psiaka. Tak naprawdę to

jeżeli Amberek żyje to może być zupełnie gdzie indziej. Minęło tyle dni. 

Jo, tak naprawdę to trzebaby przejść piechotą, obejrzeć pobocza, połazić z własnym psem po lesie. Mnie się wydaje, że jeżdżenie nic nie da. To musi (musiałby) robić ktoś, kto jest tam na miejscu, w pobliżu. Od razu.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, agat21 napisał:

Kolejny telefon z Mszczonowa, ale w sprawie psiaczka, który już raz był zgłaszany i od dawna jest widywany w mieście. Ludzie próbują go złapać już od kilku tygodni :(

Obraz może zawierać: trawa, na zewnątrz i przyroda

To albo jeszcze inne zdjęcie ale drugiego postu teraz nie mogę znaleźć zostało zrobione 6-go grudnia. Jest na zaginione zwierzęta Żyrardów i Okolice. Psiaczek z daleka trochę podobny do Amberka ale pojawił się wcześniej. Cwany jest i nie mogą go złapać.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, bakusiowa napisał:

Obraz może zawierać: trawa, na zewnątrz i przyroda

To albo jeszcze inne zdjęcie ale drugiego postu teraz nie mogę znaleźć zostało zrobione 6-go grudnia. Jest na zaginione zwierzęta Żyrardów i Okolice. Psiaczek z daleka trochę podobny do Amberka ale pojawił się wcześniej. Cwany jest i nie mogą go złapać.

Tak, to ten. Z daleka przypomina nawet Amberka, ale pyszczek zupełnie inny. No i oczywiście terminy się nie zgadzają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...