Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

2 godziny temu, Kejciu napisał:

Ja bym nie zaryzykowała oceny stosunku do kotów na podstawie filmiku :)

On był zabrany wtedy z lecznicy, po konsultacji w drugiej, w trasie, nie wiedział co się dzieje no i w nowym miejscu jakieś pół godziny do nakręcenia filmiku więc o ocenę stosunku do kotów bym się nie porwała :)Ale myślę że wszystkie zachowania są do wypracowania, nie miał " mordu " w oczach na widok kota więc dobrze rokuje :):):) są psy które w ciężkim stanie a jak zobaczą kota dostają wariacji :)
Sama mam przypadek w domu zaadoptowanego Piotrusia - z opisu schroniska nie akceptował ani psów, ani kotów i ludiz też potrafił dziabnąć dziąsełkami  ( bo nie ma ząbków ), a teraz mieszka u mnie z kotami i psami i ułożyliśmy sobie relacje :)

Poprosiłam Paulinę aby weszła na wątek i napisała jak wygląda jej opieka nad Tobim :) będzie to chyba najbardziej wiarygodna informacja bo ona się nim zajmuje :)

... czasem się tak zdarza ,że ten sam piesek w różnych domkach ,reaguje zupełnie inaczej, pewnie jasnej odpowiedzi na to nie maoczy.gif

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anica napisał:

... czasem się tak zdarza ,że ten sam piesek w różnych domkach ,reaguje zupełnie inaczej, pewnie jasnej odpowiedzi na to nie maoczy.gif

To napewno :)

ale nie wiemy czy on wcześniej widział kota, czy to jedno z pierwszych spotkań itp :)

Paulina chyba ma kota więc poczekajmy na jej opinię na temat jego stosunku do sierściuszka :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A ile Tobiś waży? To istotne dla ew. DT, bo jak ktoś ma schody to wiadomo że na początku trzeba psiaczka wnosić/znosić, a nie każdy ma moc Pudziana ;)

Tobiś jest cuuudny, myślę o nim mocno!

Tobiś waży pewnie teraz około  6 kg - o wnoszeniu i znoszeniu nie ma mowy bo Tobi jest w klatce kenneloweji na spacery nie może wychodzić.

Poprosiłam ponownie Paulę aby tu weszła i napisała ale pewnie ma dużo pracy.

Ja za chwilę mam operację swojego pieska więc też za bardzo w ostatnich dniach się na wątku nie udzielałam z tego powodu

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A ile Tobiś waży? To istotne dla ew. DT, bo jak ktoś ma schody to wiadomo że na początku trzeba psiaczka wnosić/znosić, a nie każdy ma moc Pudziana ;)

Tobiś jest cuuudny, myślę o nim mocno!

Tobiś jest nieduży, wielkością coś a'la pekińczyk. Może mieć ok. 7-8 kg. ja go bez problemu podnoszę a Pudzianem nie jestem. Jest bardzo grzeczny i cichutki naprawdę nie sprawia większych problemów. Dużo czasu spędza w klatce i nie protestuje. Z klatki wychodzi na chwilę na koopę/ siku (choć czasami zdaży się mu na kocyku i trzeba posprzątać). Z kotami nie powinien mieć problemów, ale na niektóre szczególnie większe psy ostrzegawczo powarkuje ( choć wynika to raczej z tego że się ich po prostu obawia. Nie wymaga na tą chwilę szczególniej opieki. Jak wiemy musi mieć ograniczany ruch i trzeba liczyć się z tym że może nabrudzić w domu. Nie jest "krzykaczem" do ludzi nie wykazuje żadnych zachowań agresywnych ( pomimo że z pewnością czuje dyskomfort). Będzie z niego fajny kanapowiec. 

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Kejciu napisał:

Tobiś waży pewnie teraz około  6 kg - o wnoszeniu i znoszeniu nie ma mowy bo Tobi jest w klatce kenneloweji na spacery nie może wychodzić.

Poprosiłam ponownie Paulę aby tu weszła i napisała ale pewnie ma dużo pracy.

Ja za chwilę mam operację swojego pieska więc też za bardzo w ostatnich dniach się na wątku nie udzielałam z tego powodu

Trzymam kciuki za operację Kasiu:)

Link to comment
Share on other sites

Kiejciu, jutro będę w hoteliku Michasia i mogę spytać czy Renata byłaby w stanie zaopiekować się Tobisiem. Problem jest tylko taki, że hotelik jest w okolicach Otwocka i dojazd tam jest właściwie tylko samochodem przez okropne korki na moście Siekierkowskim (nam w jedną stronę zabiera prawie 2 godz) choć to tylko 50 km, więc przywożenie go do Warszawy do lekarza i odwożenie będzie bardzo utrudnione. Ale jeżeli tak zdecydujecie to spytam. Oczywiście nie wiem jaka będzie odpowiedż.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Kiejciu, jutro będę w hoteliku Michasia i mogę spytać czy Renata byłaby w stanie zaopiekować się Tobisiem. Problem jest tylko taki, że hotelik jest w okolicach Otwocka i dojazd tam jest właściwie tylko samochodem przez okropne korki na moście Siekierkowskim (nam w jedną stronę zabiera prawie 2 godz) choć to tylko 50 km, więc przywożenie go do Warszawy do lekarza i odwożenie będzie bardzo utrudnione. Ale jeżeli tak zdecydujecie to spytam. Oczywiście nie wiem jaka będzie odpowiedż.

Zapytać nie zaszkodzi :-) a szczegóły i tak w razie czego będziemy omawiać już osobiście:) dziękuję :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...