Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

16 minut temu, kaja8888 napisał:

dostałam smsa od męża Ewy napisał że w razie potrzeby prosi o kontakt w najbliższych dniach i podał dwa imiona i numery telefonów - nie podawać publiczne ale na pw mogę podać te numery dla zainteresowanych 

poproszę o kontakt do Męża
trzeba będzie zaopiekować się kotami i psami
O pogrzebie też chciałabym wiedzieć

Nie mogę uwierzyć...
 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, malu napisał:

poproszę o kontakt do Męża
trzeba będzie zaopiekować się kotami i psami
O pogrzebie też chciałabym wiedzieć

Nie mogę uwierzyć...
 

Nie wiem, czy można podawać prywatny numer osoby, która nie wyraziła na to zgody.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Nie wiem, czy można podawać prywatny numer osoby, która nie wyraziła na to zgody.

tego nie wiem
kaja napisała, że może podać
Otrzymałam powiadomienie smsem o śmierci Ewy, ale z jej numeru
Ponieważ zwierzęta mają przejść pod opiekę Znajdek, więc nie wiem czy jest sens oferować dom dla któregokolwiek z nich
Nie mniej chciałabym być pewna, że zrobiłam wszystko co mogłam zrobić

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, malu napisał:

tego nie wiem
kaja napisała, że może podać
Otrzymałam powiadomienie smsem o śmierci Ewy, ale z jej numeru
Ponieważ zwierzęta mają przejść pod opiekę Znajdek, więc nie wiem czy jest sens oferować dom dla któregokolwiek z nich
Nie mniej chciałabym być pewna, że zrobiłam wszystko co mogłam zrobić

Też dostałam SMSa od męża Ewy, ale nie upoważnił mnie do przekazania osobom trzecim numerów jakie podał. Napisał, że w razie potrzeby proszą o kontakt w kolejnych dniach.

Może kaja8888 została upoważniona do przekazania podanych numerów telefonu. Ja nie.

Sądzę, że to w razie potrzeby, to znaczy, że gdyby ktoś chciał wiedzieć o dacie pogrzebu, żeby dzwonić w najbliższych dniach, bo teraz jeszcze nie wiedzą, a może chcą w spokoju przeżywać ciężkie chwile.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, malu napisał:

tego nie wiem
kaja napisała, że może podać
Otrzymałam powiadomienie smsem o śmierci Ewy, ale z jej numeru
Ponieważ zwierzęta mają przejść pod opiekę Znajdek, więc nie wiem czy jest sens oferować dom dla któregokolwiek z nich
Nie mniej chciałabym być pewna, że zrobiłam wszystko co mogłam zrobić

 

Malu, skontaktuj się za kilka dni.

Z tego co dziś się dowiedziałam najprawdopodobniej będzie potrzebny domek dla suni.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, malu napisał:

. . .
Ponieważ zwierzęta mają przejść pod opiekę Znajdek, więc nie wiem czy jest sens oferować dom dla któregokolwiek z nich
. . .

Czy to jest pewne ?

Znajdki to nie DS. Znajdki szukają zwierzętom domów więc jeśli ktoś może adoptować któreś ze zwierząt Ewy, to będzie pięknie.

Link to comment
Share on other sites

jest wpis na profilu Ewy {*} na fb

":Żaneta Mrozek Kochani, bardzo dziękujemy za słowa wsparcia. Ewa odeszła we własnym domu, w gronie najbliższych. Jeżeli chodzi o zwierzaki Cioci Ewy (6 kotów i 2 psy) zostają one pod opieką moją i mojego męża Michał Mrozek i wsparciem męża Ewy. Żadno ze zwierząt nie trafi na ulice, nie zostanie oddane do żadnego schroniska ani fundacji. Jeżeli chodzi o Polę, będę przez forum kontaktowała się z dotychczasowymi darczyńcami. Jeżeli osoby te bedą chciały nadal wspierać finansowo pobyt Poli w hoteliku, będziemy się umawiać. Jeżeli nie, bedziemy szukać nowych darczyńców. Pola zostaje w hoteliku na dotychczasowych warunkach. Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące Cioci Ewa Rogozińska lub zwierzaków cioci, proszę kontaktować się ze mną. Pozdrawiam i jeszcze raz w imieniu całej rodziny dziękuję za ciepłe słowa."

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mdk8 napisał:

jest wpis na profilu Ewy {*} na fb

":Żaneta Mrozek Kochani, bardzo dziękujemy za słowa wsparcia. Ewa odeszła we własnym domu, w gronie najbliższych. Jeżeli chodzi o zwierzaki Cioci Ewy (6 kotów i 2 psy) zostają one pod opieką moją i mojego męża Michał Mrozek i wsparciem męża Ewy. Żadno ze zwierząt nie trafi na ulice, nie zostanie oddane do żadnego schroniska ani fundacji. Jeżeli chodzi o Polę, będę przez forum kontaktowała się z dotychczasowymi darczyńcami. Jeżeli osoby te bedą chciały nadal wspierać finansowo pobyt Poli w hoteliku, będziemy się umawiać. Jeżeli nie, bedziemy szukać nowych darczyńców. Pola zostaje w hoteliku na dotychczasowych warunkach. Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące Cioci Ewa Rogozińska lub zwierzaków cioci, proszę kontaktować się ze mną. Pozdrawiam i jeszcze raz w imieniu całej rodziny dziękuję za ciepłe słowa."

Pani Ewa zasługuje na TAKĄ RODZINĘ, a Oni na Nią. Uśmiecha się w górze. Przekażcie Pani Żanecie wyrazy WIELKIEGO SZACUNKU.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja też dostałam tę smutną informację z telefonu Ewuni. Prawdopodobnie rodzina wyslala smsa do wszystkich z kontaktów Ewy.

Przeczytałam właśnie na FB wiadomośc od rodziny Ewy (tę, którą wgrała wyżej mdk8) i pomyślałam, że Ewa patrzy teraz spokojnie na swoje ukochane zwierzaki, bo wie, że zostały pod dobrą opieką:( 

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam przed chwilą... :(((
Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny i Przyjaciół... :(((
I przypomniał mi się (chyba) ostatni wpis Evy na tym wątku - my jeszcze wierzyliśmy, ale Eva już nie... :(((

Dobrze, że zwierzątka będą zaopiekowane przez p. Żanetkę - pomoc w tej opiece jak widzę chętnie dogo oferuje, to dobrze...

Jak będzie znany termin i miejsce, to niech się któraś odezwie do mnie (namiary m.in. na wątku Owcy) - wtedy zdeklaruję się, czy będę mogła pomóc z kwiatami. Mieszkam blisko jednego z cmentarzy, więc jeśli pogrzeb będzie tu, to może dam radę, ale to nie tylko ode mnie zależy (sprawy zdrowotno-rodzinne). Ale zapytajcie mnie, proszę...

Link to comment
Share on other sites

Wielki żal ,że dobrzy ludzie odchodzą przedwcześnie. Miałam nadzieję ,że Ewa pobędzie jeszcze wśród nas, tutaj.

Całe szczęście ,że ma wspaniałą rodzinę, która zadba też o zwierzaki.

Jeżeli będzie zbiórka na pożegnanie, to napiszcie  na jakie konto wpłacać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...