Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
 • Content Count

  14,698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

EVA2406 last won the day on March 2 2017

EVA2406 had the most liked content!

About EVA2406

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3,630 profile views
 1. Powiedział, że to są zmiany w granicach wieku. Wczoraj Pola miała usg, które też nic niepokojącego nie pokazało. Tak więc u Poli musimy pogodzić się z tym, że to nadchodzi nieubłagana starość.
 2. Przepraszam, że nie odzywałam się. Miałam orsze dni ::( Polcia miala wczoraj robione badania. Wyniki mają być na dzisiaj. Za pełne badania i wizytę będzie faktura na 172 zł
 3. Dzwoniła Ania z hoteliku z wiadomościami o Polci. Niestety, Polcia źle się czuje. Ledwie chodzi z opuszczoną głową i ciężko oddycha. Wetka zaleciła zrobienie rozszerzonego profilu badań krwi.
 4. Bo choroba atakuje szpik kostny. Przerabiałam ;) 6 dawek tego leku powinno dać już efekt, a tu nic :( 7.08 jadę na TK, choć wiem jaki będzie wynik.
 5. Dziękuję za dobre rady i serdeczne myśli. Całe to zielsko przerabiałam.Jedynie granat mi umknął. Oneczko, Loluś zarośnięty czy nie, zawsze jest piękny. Dzisiaj robiłam badania i są trochę lepsze niż w ub tygodniu, choć to poprawa znikoma. Najgorzej, że noga się nie zrosła.
 6. Na dodatek noga się nie zrasta :(
 7. Dziękuję WiosnaA i Jej Córci - Pulshadow za prowadzoną zbiórkę i wpłatę na moje konto 310 zł
 8. Teresko, dzękuję. Niestety, nie najlepiej. Najgorze że muszę leżeć i to mnie dobija, bo bardzo osłabia. Jutro mam badania szpitalu i jeśli wyniki będą w miarę to podadzą serię kroplówek i wrócę do domu.
 9. Witajcie, Dostałam kolejną wpłatę dla Polci: bianka0 - czerwiec, lipiec, sierpień - 150zł Bardzo dziękujemy, że nigdy nie zapominasz o Polci :)
 10. Cześć, Mamy nowe wpłaty dla Polci: Gusiaczek - 20zł (za czerwiec i lipiec) Ajula - 10zł (za czerwiec) Polcia dziękuję i pozdrawia was prosto z hoteliku :)
 11. Leżę w Centrum Onkologii w Warszawie, leków dla mnie juz nie ma. Wszystkim bardzo dziękuję za dobre słowa i wsparcie. Zuzi dziękuję za wsparcię - 10zł, Teresko proszę wpisz do rozliczenia Dzisiaj dostałam po raz pierwszy ten nowoczesny preparat, który mi obiecywano, ale jest jego bardzo malo więc na pewno nie starczy na dłuższe leczenie :( Do następnego razu :)
 12. Konto Poli wzbogaciło się o kolejną wpłatę: - omi - 10zł Bardzo dziękuję :)
 13. Tradycyjnie dziękuję za wszystko. W związku z tym, że leżę jest mi coraz trudniej pisać. Mam nadzieję, żę się to zmieni. W poniedzialek mam dostać lek nowej generacji. Otrzymałam kolejne darowizny - Teresko, jak możesz uzupełnij wpłaty: - Aldrumka - 50zł - Terra - 100zł Bardzo bardzo dziękuję!!!
 14. Bardzo, bardzo dziękuję za myśli, słowa, cudne kotki i serduszka. Dziękuję, że jesteście ze mną. To bardzo ważne. Tereniu wpisz proszę do rozliczenia: - Mdk8 - 20 zł Bardzo dziękuję :)
×