Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

33 minut temu, Anula napisał:

O rany i co teraz,gdzie znajdzie się miejsce dla psiaka? Zostanie w schronie?

No coś Ty Anula! Na pewno nie zostanie w schronie. Załatwiłam hotelik "Raszka" w Sarnowie - blisko mnie. Są tam dogomaniacke psy, stąd wiem że Buńkowi krzywda się nie stanie. Właścicielka też jest na dogo, zaraz prześlę jej link do wątku. Był u niej Marsik [*]od Martiki, teraz jest Kapselek też od niej. 10 zł na dzień bez karmy lub 11,50 z karmą. Oczywiście w domu. Bardzo jesteśmy jej wdzięczne że poratowała w potrzebie. W poniedziałek podjadę z Buniem do weta i później pojedziemy do hoteliku. Dzięki Emiś :)

 

Oczywiście że będziemy kochać Bunia tak jak już kochaliśmy Bunię, co jednak nie zmienia faktu że wiedza na temat psów w schroniskach jest znikoma.

 

Dobrze że go nie wysterylizowali :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety tak to bywa w schroniskach, dlatego myśle, (tak jak ktoś juz napisał wcześniej) że dobrze byłoby przebadać Bunia, bo może okazać się , ze np. coś tam widzi na to drugie oczko...

Dobrze, ze TZ zadzwonił dzisiaj, bo miałaby anecik  niezłą niespodziankę po dojechaniu do siebie.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Niestety tak to bywa w schroniskach, dlatego myśle, (tak jak ktoś juz napisał wcześniej) że dobrze byłoby przebadać Bunia, bo może okazać się , ze np. coś tam widzi na to drugie oczko...

Dobrze, ze TZ zadzwonił dzisiaj, bo miałaby anecik  niezłą niespodziankę po dojechaniu do siebie.

 

A może Anecik by też nie zauważył, tak od razu. Bubiś kudłaty jest :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, RudyKas napisał:

Ja póki co niestety nie mam dobrych wieści też....:(

Moja opcja niestety też odpadła, nic nie da się na siłę... :(

Oczywiście, że nic na siłę, bardzo serdecznie Ci dziękujemy, że pomyślałaś o Buniu!!!

Buniek otrzymał wczoraj 200,- ze Skarpety im. Talcott, dziękujemy z całego serca!!!

Już jutro nasz słodziak opuści schronisko!!!!

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Gabi79 napisał:

Oczywiście, że nic na siłę, bardzo serdecznie Ci dziękujemy, że pomyślałaś o Buniu!!!

Buniek otrzymał wczoraj 200,- ze Skarpety im. Talcott, dziękujemy z całego serca!!!

Już jutro nasz słodziak opuści schronisko!!!!

Proszę napisz na wątku Skarpety,że pieniądze wpłynęły

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, zachary napisał:

Bunia Buńkiem...Zdarzało się to już na dogo z psami wyciąganymi ze schronu....Najważniejsze,że wychodzi na wolność! I będzie dobrze zaopiekowany.

 

2 godziny temu, Anula napisał:

Kamień z serca mi spadł.To jutro anecik zabiera Bunika? Bunik też jest możliwym imieniem.

Nie mogłyśmy pozwolić, by Bunio został w schronisku, tylko dlatego, że nie jest suczką.

Jutro WIELKI DZIEŃ Bunieczka!!!

Trzymaj się kochany, to ostatnia noc w schronisku!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mar.gajko napisał:

Wszyscy z niecierpliwością czekają na Bunia :), żeby on wiedział ile osób o nim myśli :)

Nie wie Nasz kochany Buniek, że już dzisiaj skończy się ta schroniskowa udręka.

 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

ale wspaniale, że Buniek będzie bezpieczny:) Gabrysiu, ja zaczne wpłacać stałą pod koniec kwietnia, ale wyrównam za dwa miesiące

Nie mogę się doczekać, aż będę miała wieści od anecik, że Bunio już poza schronem.

Izuniu, bardzo serdecznie dziękuję.

Za hotelik będziemy płacić na koniec miesiąca, za przebyty, nie z góry, a pieniążki, które są w tej chwili na koncie powinny wystarczyć na podstawowe badania, jakie będą zrobione w poniedziałek w drodze do emiś.

Godzinę temu, halszka napisał:

To już dzisiaj :) Szerokiej drogi :)

Szerokiej drogi!!!

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, anecik napisał:

Bunio już nasz. Cudny psi staruszek. Spokojny, grzeczniutki jakby go nie było. Śliczna mordeczka barrrrrdzo zaniedbana. 

Szczeniaki sztuk 2 śpią. Za 2 godziny będziemy u elik.

Czekamy :) TZ już roznieca grila :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...