Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

1 minutę temu, Yoana napisał:

Też przychodzę niezaproszona :) Dziewczyny jesteście cudowne!

Stałej na razie nie mogę dać, ale postaram się wesprzeć suńke od czasu do czasu jakimś groszem.

Witaj Yoanko, chyba nie ma Cię na liście osób, którym można wysyłać zaproszenia na bazarek.

Bardzo się cieszę, że jesteś u sunieczki, dziękujemy serdecznie za oferowane wsparcie!!!

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Gabi79 napisał:

Witaj Yoanko, chyba nie ma Cię na liście osób, którym można wysyłać zaproszenia na bazarek.

Bardzo się cieszę, że jesteś u sunieczki, dziękujemy serdecznie za oferowane wsparcie!!!

Kiedyś się wpisywałam na taką listę, ale nie sprawdzałam czy po tych szaleństwach na dogo coś się zmieniło. Ale zaproszenia dostaję, od Ciebie też :D

A moje stwierdzenie, że przychodzę niezaproszona, było tylko wytłumaczeniem, że sama się wpraszam na wątek:)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Witaj Yoanko, chyba nie ma Cię na liście osób, którym można wysyłać zaproszenia na bazarek.

Bardzo się cieszę, że jesteś u sunieczki, dziękujemy serdecznie za oferowane wsparcie!!!

Co tam Gabi że nie ma Yoanki na liście. Grunt że trafiła. bardzo dziękujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, zachary napisał:

Kibicuję starowince Fuksi...bo skoro na F...to może tak?...

Witamy Cię zachary :). Zapisana Fuksia, zapisana.

Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia ze schronu. Mam nadzieję że sunieczka nie siedzi cały czas w budzie. Tolu powiedz jej głośno że już niedługo. Niech wytrzyma.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, anecik napisał:

Witamy Cię zachary :). Zapisana Fuksia, zapisana.

Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia ze schronu. Mam nadzieję że sunieczka nie siedzi cały czas w budzie. Tolu powiedz jej głośno że już niedługo. Niech wytrzyma.

Też się nie mogę doczekać, zdjęć, a już najbardziej tego, aby mała opuściła na zawsze schroniskowy boks!

Witaj zachary!!! Dziękujemy za kibicowanie i duchowe wsparcie!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam wieści od Toli.

Babusia jest wielkości małego spanielka na krótkich łapkach, waży ok. 9, 10 kg. Przenieśli ją do tej budy w której przebywała Arielka i Florka. Zdjęcia mam 2 ale nie umiem wstawić z komórki :( Tola wstawi póżniej

 

 

Jakby co to pojedziemy z mężem po nią w niedzielę. A może się przy okazji "coś" weźmie dla kogoś. U Kasi na małego średniaka byłoby miejsce

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, agat21 napisał:

Czyli za tydzień w niedzielę sunia może wyjść ze schronu najwcześniej? 

 

40 minut temu, Havanka napisał:

Też myślałam, że uda się wcześniej...

No wiecie odległość jest jaka jest a my pracujemy. mąż na rano a ja na zmiany. więc jeśli nic innego nie wymyślimy to będzie to niedziela. a jak pisałam może ktoś będzie chciał jeszcze jakąś psinkę wyciągnąć to też zabierzemy :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, mari23 napisał:

starsza, niewidoma..... nie mogło mnie tu zabraknąć !

Poproszę o nr konta - dorzucę coś, na razie jednorazowo, bo mam dużo deklaracji stałych

I do kompletu być może nie słyszy :(

Witamy u babuni mari23. Gabi poda konto, bardzo dziękujemy za wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

 

No wiecie odległość jest jaka jest a my pracujemy. mąż na rano a ja na zmiany. więc jeśli nic innego nie wymyślimy to będzie to niedziela. a jak pisałam może ktoś będzie chciał jeszcze jakąś psinkę wyciągnąć to też zabierzemy :)

Aneciku, to nie był zarzut broń boże - wszystkie wiemy, jak to jest, trzeba ogarnąć masę różnych spraw, z czasem zawsze krucho, chwała Ci za to, że po nią pojedziesz. 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...