Jump to content
Dogomania

RudyKas

Members
 • Content Count

  1,698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RudyKas last won the day on May 11 2013

RudyKas had the most liked content!

Community Reputation

160 Excellent

6 Followers

About RudyKas

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Sosnowiec
 • Interests
  ogromne :D
 • Occupation
  fizjoterapeuta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja już czuję się trochę lepiej, ale dalej bez siły do działania jestem.... Nawet nie wiem że coś się z dogo dzieje, taka jestem zacofana. To będę czekała na jakieś info :)
 2. Witam znów po przerwie ;) Mam tylko taką sprawę natury technicznej - myślę, że RudyKach to powinnam być ja,a właściwie moja Siostra :P Gdzieś nastąpił bląd, prosiłam już żeby sprawdziła tytuł przelewu, ale tu też o to poproszę. Żeby potem nie było, że się zdeklarowałam a wpłat nie ma ;) W razie gdyby w tytule przelewu jednak było rudyKach to proszę o kontakt w pw :)
 3. To znowu ja i znów z poślizgiem,ale zaraz przeleję deklarację od września do grudnia. Nie wiem jeszcze jak będzie od stycznia ze mną biorąc pod uwagę fakt, że już teraz prawie w ogóle tu nie zaglądam ... :(
 4. Witajcie po kolejnej mojej długiej nieobecności. Ja nadal jestem bez mocy, a fanty na bazarek ciągle czekają... Może znajdzie się jakaś dobra dusza która jest w stanie zrobić bazarek z moich fantów? Podeślę zdjęcia i postaram się pomóc na ile będę miała siłę....
 5. Witajcie. Strasznie długo mnie nie było na dogo w ogóle. Przeżywam właśnie życiową rewolucję - za kilka miesięcy urodzi się kolejny dogomaniak :) Niestety ta mała istota trochę mnie wykańcza i od 4 miesięcy głównie leżę, śpię i wymiotuję,a na komputer nawet z daleka nie mogę patrzeć. Zaraz przeleję Wam 40 zł od mojej Babci :) Obiecany bazarek nastąpi niestety nieprędko, bo totalnie nie mam mocy.
 6. Witajcie. Strasznie długo mnie nie było na dogo w ogóle. To nie tak, że zapomniałam o Polci, ale przeżywam właśnie życiową rewolucję - za kilka miesięcy urodzi się kolejny dogomaniak :) Niestety ta mała istota trochę mnie wykańcza i od 4 miesięcy głównie leżę, śpię i wymiotuję,a na komputer nawet z daleka nie mogę patrzeć. Właśnie sprawdzam od kiedy mam dług i zaraz robię przelew z zapasem, bo nie wiem kiedy znów tu zajrzę.
 7. Nie ma o czym mówić. Czekam tylko na aktualizację stanu konta, bo nie wiem, jak duży minus został?
 8. Przepraszam za opóźnienie, jak dostanę wypłatę na konto to uzupełnię wpłaty, ciągle mi się nie udaje..
 9. blog_fv_4216741_7373022_tr_ru236.png

   serdecznie zapraszam  na ciuszenkowy cudny bazarus naszej Olenki

×
×
 • Create New...