Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

3 minuty temu, Poker napisał:

Co Bunio ?

 

1 minutę temu, mar.gajko napisał:

Bunio śliczny jest :)

No cóż miały być zdjęcia ale kicha. Nawet nie mam programu do zmniejszania zdjęć bo mnie już Tola szkoliła telefonicznie jak wrzucić bezpośrednio zdjęcia na dogo. Pokerku Ty nadal korzystasz z postimage?

Bunio od 7.00 na dworze :) Spaceruje sobie, nieraz podbiegnie do mnie a nawet podskakuje. Co prawda jak ostatnio podskoczył to się przewrócił na plecy. Chciałam go podnieść ale on nie chciał. Wystawił brzucho do głaskania :) To głaskałam i głaskałam. Kochany staruszek. Kupiłam mu puchy, bo jak dobrze widziałam to nie ma ząbków przednich na górze i na dole i trudno mu było jeść suchą karmę. Kupiłam mu też czerwoną obróżkę w kosteczki żeby się ładnie prezentował. Spał sobie na tarasie na zmontowanym na szybko legowisku albo na korze pod magnolią :) przed domem. Do domu wchodzi niechętnie ale niedawno został przekupiony i przyszedł. Obecnie chrapie i śpi na swoim kocyku - tym co wczoraj. Zapamiętał że to jego :D I wlazł w drzewko oraz w szafę w wiatrołapie. Oraz notorycznie mylą mu się okna tarasowe - które otwarte znaczy :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cały czas korzystam z postimage.Można wybrać wielkość zdjęcia 480x640, jest bardzo prosty w obsłudze, szczególnie stara wersja.

Niedowidzące psy muszą mieć cały czas sprzęty na swoim , jednym miejscu. Wtedy łatwiej im się poruszać. Jak szyby są czyste, to on ich nie widzi jak ptaki. Może naklejcie coś na szybie na wysokości jego nosa, coś ciemnego albo błyszczącego.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Cały czas korzystam z postimage.Można wybrać wielkość zdjęcia 480x640, jest bardzo prosty w obsłudze, szczególnie stara wersja.

Niedowidzące psy muszą mieć cały czas sprzęty na swoim , jednym miejscu. Wtedy łatwiej im się poruszać. Jak szyby są czyste, to on ich nie widzi jak ptaki. Może naklejcie coś na szybie na wysokości jego nosa, coś ciemnego albo błyszczącego.

Moje szyby nie są zbyt czyste :D  :D  :D Szczególnie na wysokości Mimronów - albo utytłane od łapek albo od nochali. A ja nie latam ze ścierką do okien codziennie. Kto by mi kazał :D

 

Przesłałam do Perelki 14 zdjęć. Parę u elik, reszta u mnie.

Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, Anula napisał:

Dobrze by było Bunisiowi zrobić chociaż podstawowe badania krwi aby wiedzieć czy nie musi być leczony.To jest starszy psiak.Jest śliczny.

... to na pewno!  tylko teraz będzie trzeba pieniążki jakoś znaleźć ...chyba się teraz pozmieniałonie.gif

 

Anulko, dziękuję ... ale zamot ze mnie!zawstydzony.gif

 
 
Link to comment
Share on other sites

Wizyta u weta była. Bunio nie lubi tylko czyszczenia uszu, a było co czyścić - 13 lub więcej lat brudu.  Waga 9,3 kg. Ogólnie bardzo grzeczny :)

 

Opis badania:

Zapalenie spojówek

prawe oko zaćma dojrzała, lewe oko zaćma - do konsultacji okulistycznej

skóra z silnym łojotokiem oraz licznymi odchodami popchelnymi, na głowie kleszcz, na szyi ślady po pogryzieniu

jama brzuszna nieboesna

węzły chłonne niepowiększone, błony śluzowe różowe

osłuchowo b/z

jama ustna liczne braki zębowe, złamany kieł - kamień nazębny wskazanie do sanacji jamy ustnej

uszy silny stan zapalny, w badaniu mikroskopowym brak obecności pasożytów

Wskazanie do rtg kręgosłupa w odcinku lędźwiowym oraz stawów biodrowych

 

Cały dziadeczek Bunio

 

Już w hoteliku - jutro zobaczymy jak z karmą, ponieważ ciężko mu się je suche więc być może trzeba będzie kupować puchy. Bez jedzenia 10zł/dzień

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...