Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

23 godzin temu, Poker napisał:

Anula, to nie z transportem wyszło teraz tylko z decyzją anecik. Nie była pewna czy da radę z Gigą ,ale ja jestem pewna ,że da.

A to takie "buty" się szykują...:) Myślę,że anecik da radę i "poprawi" jeszcze to,co nie zostało "naprawione" :) Kciuki będą na pewno bardzo potrzebne,więc będę mocno trzymać!

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bogusik napisał:

A to takie "buty" się szykują...:) Myślę,że anecik da radę i "poprawi" jeszcze to,co nie zostało "naprawione" :) Kciuki będą na pewno bardzo potrzebne,więc będę mocno trzymać!

Takie "butki" się wyszykowały :) Jestem pełna obaw bo po rozmowach z Poker myślę że Zulka przy Gidze to był "mały Pikuś". Ale spróbujemy - może choć malusi kroczek w przód zrobimy.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Zaciskajcie kciuki, zaciskajcie.Transport szykuje się na sobotę ,a mnie ściska w gardle i brzuchu. Mam mieszane uczucia, ale jak nie damy szansy Gidze, to będziemy stać w miejscu kolejne naście miesięcy.

anecik da radę, musi tylko wytrzymać pierwsze kilka dni, bo sunia pewnie będzie miała cofkę. A może włączy wersję eksportową, kto to wie?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Poker napisał:

Zaciskajcie kciuki, zaciskajcie.Transport szykuje się na sobotę ,a mnie ściska w gardle i brzuchu. Mam mieszane uczucia, ale jak nie damy szansy Gidze, to będziemy stać w miejscu kolejne naście miesięcy.

anecik da radę, musi tylko wytrzymać pierwsze kilka dni, bo sunia pewnie będzie miała cofkę. A może włączy wersję eksportową, kto to wie?

Miejmy nadzieję,że właśnie ta zmiana,przyczyni się do dalszych postępów socjalizacji Giguni.Nie lada emocje dla Ciebie, wyzwanie dla Gigi i może dpoelt i więcej dla anecik,więc naprawdę będę mocno Trzymać kciuki za całą trójcę! :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

I jeszcze za mojego małża, bo on bardzo przeżywa za Gigę.

 

Już myślałam, że są trzy strachulce, a tu czwarty się podłączył, trzymamy kciuki za wszystkich, bardzo, bardzo mocno, anecik zdolna niesłychanie - da radę.......

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Jolą, która ma wieźć Gigę i Neskę. Potwierdziła transport na sobotę. Ma przemyslec i dać znać gdzie będzie jej wygodnie przejąć Gigę.

kiyoshi, napisz mi jaki jest koszt przewozu i komu mam dać pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Rozmawiałam z p.Jolą, która ma wieźć Gigę i Neskę. Potwierdziła transport na sobotę. Ma przemyslec i dać znać gdzie będzie jej wygodnie przejąć Gigę.

kiyoshi, napisz mi jaki jest koszt przewozu i komu mam dać pieniążki.

Nie jestem pewna ale chyba P. Jola przywiezie psiaki do mnie do domu. Bo Neska też troszkę u mnie pobędzie:) Roniś będzie KRÓLEM.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Rozmawiałam z p.Jolą, która ma wieźć Gigę i Neskę. Potwierdziła transport na sobotę. Ma przemyslec i dać znać gdzie będzie jej wygodnie przejąć Gigę.

kiyoshi, napisz mi jaki jest koszt przewozu i komu mam dać pieniążki.

Pokerku najwazniejsze ze Giga pojedzie i ze wszystko najprawdopodobniej uda sie dobrze dopasowac

Jesli chodzi o koszty to jestem dogadana tak ze JA Pani Joli place za calisc transportu

Ty masz tylko Gige przekazac

A o ewentualnym rozliczeniy bedziemy myslec w niedziele dobrze? Niech najpierw bezpiecznie dojada

Giga jest u Ciebie na BDT wiec chyba nie ma zadnych swoich pieniazkow? Wiec moze zrobmy tak ze jak ktos bedzie chcial to sie dorzuci do transportu suniek? Bo nie chce Ciebie obciazac. A Neska i tak by jechala wiec te koszty byly przeze mnie uwzglednione w calosci juz na samym poczatku rozmyslan o niej

Ja poki co mam dla Neski troche ponad 200 zl- transport wyniesie 300 

Damy rade:)

Najwazniejsze zeby wszystko sue udalo i sunie bezpiecznie dojechaly w objecia anecik:)

 

Link to comment
Share on other sites

O 27.10.2016 o 13:20, Tyś napisał:

Za wszystkie Wasze strachy - by przyjazd Gigi do anecik rozwiał wszelakie strachy - kciuki!

nie było mnie trochę na dogo, a tu takie dobre wieści :)

I Ja zaciskam mocno kciuki, bo Giga skradła mi serce od początku. Kciuki za dwu- i czterołapy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jeszcze pieniądze dla Gigi z bazarków, które robiłam na poczet sterylizacji i kardiologa. Chętnie dołożę się do transportu.Jak będę znała kwotę do zapłacenia, to proporcjonalnie policzę i zapłacę. Neska musi mieć swoją kasę.

Na razie nie mam info od p. Joli o której mamy przekazać Gigę ( gardło mi ściska jak piszę ).

Wyprałam jej łóżeczko , dam jeszcze na noc,żeby zostawiła zapach.Naszykuję karmę, pojedzie z obiema obróżkami i smyczami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Ja mam jeszcze pieniądze dla Gigi z bazarków, które robiłam na poczet sterylizacji i kardiologa. Chętnie dołożę się do transportu.Jak będę znała kwotę do zapłacenia, to proporcjonalnie policzę i zapłacę. Neska musi mieć swoją kasę.

Na razie nie mam info od p. Joli o której mamy przekazać Gigę ( gardło mi ściska jak piszę ).

Wyprałam jej łóżeczko , dam jeszcze na noc,żeby zostawiła zapach.Naszykuję karmę, pojedzie z obiema obróżkami i smyczami.

Dobrze Poker- skoro się upierasz to napisze Ci dokłądną trasę pani Joli, ale za bardzo nie mam pojęcia jak to proporcjonalnie podzielić:( Jutro napisze Poker, bo dziś padam...

tylko czy pani Jola się odezwała?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...