Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Niestety możecie kciuki puścić ,a moja nadzieja prysnęła.

Pani zadzwoniła ,że po zastanowieniu się nie jest w stanie  w obecnej chwili dać domu Gidze. Kieruje się rozsądkiem, bo serce chce Gigę. Do pani przychodzi trójka wnucząt , które biorą Polę na ręce, biegają i pani się obawia ,że Giga byłaby w stresie albo mogłaby uciec przez otwarte drzwi . Nie przeżyłaby , gdyby Gidze stała się jakaś krzywda. Poza tym ma zaległy szpital. Powiedziała,że musi być odpowiedzialna . Będzie szukać Gidze domu , bo wlazła jaj w serce.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Niestety możecie kciuki puścić ,a moja nadzieja prysnęła.

Pani zadzwoniła ,że po zastanowieniu się nie jest w stanie  w obecnej chwili dać domu Gidze. Kieruje się rozsądkiem, bo serce chce Gigę. Do pani przychodzi trójka wnucząt , które biorą Polę na ręce, biegają i pani się obawia ,że Giga byłaby w stresie albo mogłaby uciec przez otwarte drzwi . Nie przeżyłaby , gdyby Gidze stała się jakaś krzywda. Poza tym ma zaległy szpital. Powiedziała,że musi być odpowiedzialna . Będzie szukać Gidze domu , bo wlazła jaj w serce.

:( :( :(

nie do wiary po prostu:(

Strasznie przykro, Poker:(

Link to comment
Share on other sites

Wyjeżdżamy na urlop prawie na 3 tygodnie i się martwię,że możemy przegapić sensowny dom.

Giga robi nikłe ,ale dla nas zauważalne postępy.  Może się  wydać śmieszne ,że cieszą nas takie drobiazgi. Sunia już nie odskakuje jak oparzona , gdy stawiam przed nią miskę.Kilka razy zaglądała do mojego pokoju , gdy siedzę przy kompie. Zaglądała też też do pokoju , gdy słyszała nowe głosy.

Przy wychodzeniu na spacer nadal głośne arie śpiewane pańciowi i buziaki, Ostatnio ja trymowałam ,więc znowu jestem ta gorsza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...