Jump to content
Dogomania

Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)


Nutusia

Recommended Posts

Mało piszę, ale śledzę losy Sonieczki i serce mi pęka, że to maleństwo tyle przeżyło :(,,,

 

Nie mam pojęcia, jak ona to wszystko zniosła, tę całą swoją przeszłość. I u tej baby na podwórku, i te szczęnieta oddawane na wieś, maleństwa od niej odbierane, i ona wywieziona na nie raz łańcuch, i te jej powroty do baby.......

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia, jak ona to wszystko zniosła, tę całą swoją przeszłość. I u tej baby na podwórku, i te szczęnieta oddawane na wieś, maleństwa od niej odbierane, i ona wywieziona na nie raz łańcuch, i te jej powroty do baby...


właśnie... a to taki dobry łagodny pies.
Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia, jak ona to wszystko zniosła, tę całą swoją przeszłość. I u tej baby na podwórku, i te szczęnieta oddawane na wieś, maleństwa od niej odbierane, i ona wywieziona na nie raz łańcuch, i te jej powroty do baby.......

 

Ja też nie mam pojęcia - to jest takie delikatne, wrażliwe psiątko... Takie co to przeprasza, że żyje i ze wszystkim i na wszystko się godzi...

 

I jeszcze do niej strzelano, malagosku :(

 

Bo to taki łatwy cel - nie odgryzie się, nie zemści, nie doniesie!

 

Dziś w nocy chyba śnił się jej jakiś koszmar, bo nagle tak się zerwała, że aż spadła z łóżka! Wyskoczyłam spod kołdry jak z procy. Sonia cała się trzęsła, nie wiedziała gdzie jest, co się dzieje. Wzięłam na ręce, przytuliłam mocno aż się uspokoiła, a co się zryczałam, to moje...

 

To co złe już za nią, teraz będzie już tylko lepiej. Zdrowiej szybciutko Sonieczko. :)

 

To prawda - teraz do końca życie będzie już bezpieczna i rozpieszczana! Zdrowieje - dużo odpoczywa. Bardzo dużo śpi. Zje, przespaceruje się i znowu śpi. Dziś się zachowywała troszkę jak kot - lizała przednią łapkę i myła sobie nią ryjek - komicznie towyglądało :) Patrzyłam tylko, żeby nie zaczęła myć strony z operowanym oczkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

sonia_04_zpsg2q9z2jz.jpg

 

Proszę o dane do przelewu, niewiele mogę, ale chociaż odrobinę wyskrobię na pomoc sunieczce :)

 

Bardzo Ci dziękuję, Dorciu. Już wysyłam PW. I dziękuję za uroczy banerek! :)

 

właśnie... a to taki dobry łagodny pies.

 

Pies zupełnie wyjątkowy - niewiarygodnie dobry!

Link to comment
Share on other sites

Głaski zawsze w cenie! Gdy siedzę na fotelu, a Nionia na kanapie, tak śmiesznie przestępuje z jednej krzywej łapki na drugą, żeby ją pogłaskać, bo boi się przeskoczyć przez oparcie :)
Ona bardzo często tak ciężko, głośno sobie wzdycha. Biorąc pod uwagę jej przeszłość, trudno się dziwić. Zapomni kiedyś o tych wszystkich krzywdach?...

Link to comment
Share on other sites

W/g mnie nie zapomni ,ale te dobre wspaniałe wspomnienia będą te złe stopniowo wypierały gdzieś w odległy zakątek mózgu.

Ja należę do tej grupy ludzi ,którzy uważają,że pieski wszystko pamiętają do końca życia i te dobre i złe chwile.

Mizianka dla słodziaczki zostawiam /takie leciutkie,delikatne jak ona sama/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...