Jump to content
Dogomania

Grażyna49

Members
 • Content Count

  3,216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Grażyna49 last won the day on September 22 2014

Grażyna49 had the most liked content!

5 Followers

About Grażyna49

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/20/1949

Converted

 • Location
  Warszawa/Załubice
 • Interests
  ogródek,kurki ozdobne,psy
 • Occupation
  emerytka

Recent Profile Visitors

1,020 profile views
 1. Zaglądam i zaglądam a tu cisza. Irenko,daj znak , plissss
 2. Boziu,jakie to smutne. Ona pewnie wcale za państwem nie tęskni tylko właśnie za psim przyjacielem , bidulka.
 3. U mnie pogoda niezbyt sprzyja do grabienia liści. Mokro i zimno.........czas podrzucić bazarek dla cudnej suni.
 4. Wydaje mi się ,że w przypadku polowacza i uciekiniera najlepszy by był domek/mieszkanie a nie wolny wybieg ,który ciągle będzie korcił do ucieczek. Pewnie trudno będzie jej się przestawić bo dużo swobody miała do tej pory ale jeśli ktoś ją pokocha a ona odwzajemni uczucie to się przyzwyczai.
 5. Wydaje mi się,że dobrze by było podać link do bazarku w Białogonkowie. Ja mam straszny problem z mobilnym , więc nie zrobię tego ,niestety.
 6. Jaka ona jest śliczna. Miała by piękne futerko gdyby "państwo" zadbali. Cudne ucholki,oczy i ogon. Marzę żeby szybko trafiła na kogoś kto ją gorąco pokocha.
 7. Witam Sabę i Cioteczki. Z tym skakaniem to zawsze jest problem.U niektórych nauka idzie opornie. Moja CTR-ka też skakała a to jest masa.Nie pomagało ani deptanie po łapach,ani smaczki na siad. Była strasznie oporna.W końcu nauczyła się dawać "prezent" na dzień dobry zamiast skakać. Leci , szuka kapcia lub cokolwiek co wpadnie do pysia i przynosi wchodzącej osobie. Obojętnie czy to jest domownik czy ktoś zupełnie obcy. Jak pojechaliśmy po ostatnią niufeczkę do Skarżyska Kamiennej pan wyprowadził rodziców naszego maleństwa i samiec też skoczył na męża kładąc łapy na ramionach. Stojąc w takiej pozycji był wyższy od męża.Bardzo byłam zdziwiona takim zachowaniem , tym bardziej,że to były pieski biorące udział w dogoterapii z małymi dziećmi. Całe szczęście,że męża tak przywitał a nie mnie.
 8. Bardzo jestem ciekawa jak tam Daszeńka się sprawuje. Czy faktycznie jest dzikuskiem , czy to tylko było zdanie poprzednich właścicieli. Co do ucieczek,to niestety zdarzają się takie psy. Moi sąsiedzi z pierwszej działki,mają 6 psów i ponad 10 kotów. To są wszystko znajdki z różnych miejsc przywiezione. Jedna suczka też im ucieka,więc podwyższają ogrodzenie.Już jest 2 metry. Niestety sunia jak kot po siatce łazi/widziałam na własne oczy/,więc wysokość ją nie odstrasza. Musieli by zmienić rodzaj ogrodzenia ,a na to ich nie stać. Na szczęście wszystkie psy i koty są po sterylce,więc nie ma strachu,że taka ucieczka czymś zaowocuje. Sunia wraca po kilku godzinach,ale już nie trudzi się żeby przejść po siatce.Siada pod bramą i szczeka. Drugi wyżłowaty też im uciekał ale to ze spacerów.Nie trzymał się grupy tylko ....noga w las. Teraz na spacerek piątka wychodzi luzem a wyżeł na długiej lince. Niestety mimo dobrej opieki zdarzają się wędrowniczki.
 9. Faktycznie , cieplutko jest,tylko nie bardzo im się sprawdzają przepowiednie opadów. Dzisiaj już na 100% miało byc słonecznie a od rana chmury na niebie. Zobaczymy co jutro nam przyniesie.
×
×
 • Create New...