Jump to content
Dogomania

Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)


Nutusia

Recommended Posts

Mnie Amiga nauczyła zapisywać na gmailu i szło mi fantastycznie, dopóki nie zniknęły mi emotikony i cały pasek do edytowania. Robiłam kopiuj-wklej i szło jak burza. Teraz nawet fotki z innego wątku na dogo nie mogę przekleić!!!! Mazowszano - została jednak u nas Wasza czapka (Twoja albo Antka ;)). Obawiam się, że to Imcia się nią wcześniej zaopiekowała, bo nigdzie jej nie było, gdy szukaliśmy, a potem nagle znalazła się... na środku salonu! Musiała ją sobie gdzieś wcześniej skitrać. Na szczęście czapka nie ucierpiała :) Mam ją w pracy, jakby co ;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie Amiga nauczyła zapisywać na gmailu i szło mi fantastycznie, dopóki nie zniknęły mi emotikony i cały pasek do edytowania. Robiłam kopiuj-wklej i szło jak burza. Teraz nawet fotki z innego wątku na dogo nie mogę przekleić!!!! Mazowszano - została jednak u nas Wasza czapka (Twoja albo Antka ;)). Obawiam się, że to Imcia się nią wcześniej zaopiekowała, bo nigdzie jej nie było, gdy szukaliśmy, a potem nagle znalazła się... na środku salonu! Musiała ją sobie gdzieś wcześniej skitrać. Na szczęście czapka nie ucierpiała :) Mam ją w pracy, jakby co ;)

Może zimno psinie było :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też poznałam Sonię osobiście i potwierdzam ogólną opinię w całej rozciągłości.Tylko myślę, że ta "grzeczność" to wpływ Nutusi, przynajmniej po części, bo całe jej stadko jest super grzeczne i miłe. Nawet "rudy piorun kulisty" ze śmiesznym zgryzem, chociaż przewrócił mnie na kanapę i oczyścił mi twarz starannie, ale to przecież wszystko z sympatii i zaraźliwej wręcz radości zycia. A co do urody - dla mnie wszystkie psy są piękne, nawet te brzydkie. Wszystkie mają w sobie to coś - tyle, że jedne trochę więcej, a inne trochę mniej. Zastanwiam się nawet czy w poprzednim życiu sama nie byłam psem, stąd ta miłość do całej psiej rasy.

Link to comment
Share on other sites

Witamy Ciocię Dorocię o sokolim wzroku :) - zapraszamy nie tylko do czytania, ale też do zabierania głosu w ogólnoSoniowej dyskusji! Cichym podczytywaczom mówimy stanowcze nie :)

W sobotę kupiłam Sońce 10 puszeczek Winston x 2,49 = 24,90 zł. Do mokrego dodaję trochę chrupek i jakoś wchodzą ;) Powoli będziemy zmniejszać ilość mokrego na rzecz suchego i zobaczymy. Ale ze względu na jej marne ząbki albo będę namaczać, albo jednak dodawać odrobinę "omasty"...
Do tej pory Sonia siedziała z boczku przy rozdzielaniu posiłków i cierpliwie czekała na swoją kolej. Wczoraj wieczorem nie wytrzymała i wyraźnie jej się udzielił przedposiłkowy amok całej reszty :) Ale zjada powoli i spokojnie, ale do końca - czym doprowadza do rozpaczy głównie Imkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy i pozdrawiamy zaglądających :)

Nasza Imka wczoraj miała adopcyjną wizytację, więc i Sonia skorzystała - podchodziła na głaski i bezceremonialnie wpakowała się na kanapę obok Pań ;)

Nadal ideał - jeszcze ani razu nie szczeknęła (może to rzeczywiście nie jest ratlerek? ;)) Połapała się już którędy się wraca z ogrodu, ale nie wpadła na to jak się "puka". Wczoraj w zamieszaniu wielkim Sławek nie zawołał jej do domu i dłuższą chwilę była sama w ogrodzie (bo pukające zdążyły wejść). A Sonia czekała grzecznie aż sobie o niej przypomnimy. Cwaniara wskoczyła na kanapę na tarasie - co będzie czekać na twardej podłodze! :)

Okazało się wczoraj, że nasz Doktor się udał na tygodniowy urlop, więc zmieniłyśmy nieco plan gry. Pojadę we wtorek pokazać Doktorowi przepuklinę - ustalimy zakres zabiegu i pierwszy (pewnie sterylkę i coś jeszcze) przeprowadzimy 29 stycznia. Potem, przy okazji zdejmowania szwów zaszczepimy wirusówki. A potem zaplanujemy kolejny zabieg i... do domu!!!!

Na 29go umówiłyśmy też z Marysią Rudka na kastrację. Będzie nam z Marysią razem raźniej ;)

Link to comment
Share on other sites

pukać się nauczy od innych, zobaczysz. Moja Luśka nauczyła się szczekać po drzwiami, a Marley drapać w drzwi . Podzieliły między siebie zwyczaje Maksa, (który jak tylko mu kropelka spadnie na grzbiet, albo łapy zmarzną,) szczeka i drapie drzwi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...