Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
 • Content Count

  8,479
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About jotpeg

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/forum/threads/39906-Norek-ju%C5%BC-w-Nowym-Domu-w-Krakowie!-D

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piesek Norek i Kot Pączuś życzą z całego serca dobrego Nowego Roku!! Dziękujemy za pamięć!
 2. Współczuję. Zrobiłeś, co musiałeś; to nasz obowiązek, oszczędzić im bólu i cierpienia. Bardzo mi szkoda, bo wiedzieć a przeżyć - to dwie różne rzeczy. Panda miała u Maćka dobry czas i dobre, spokojne życie. Wspaniałą opiekę. Ściskam mocno.
 3. Współczuję. Zrobiłeś, co musiałeś. To nasz obowiązek, oszczędzić im bólu i cierpienia. Panda miała u Ciebie dobry czas i dobre życie. Bardzo mi szkoda, bo wiedzieć a przeżyć - to dwie różne rzeczy. Ściskam mocno.
 4. tak, mimo wakacji na wsi, Pączuś nie ścierał pazurów wystarczająco i się zawijały. U weta bardzo sprytnie wczepił się w transporterek (mamy materiałowy) i wet nie mógł go wytrzepać, mimo że obrócił do góry dnem przenoskę. Bestia :) No i tapicerka najlepsza, tapczan do cna zniszczony, teraz niszczy się fotele ;)
 5. no tak... co tu napisać? Furosemid dostała, może płyn z płuc zejdzie. Na pewno ją to osłabi. Zrobiłeś, co mogłeś, żeby pomóc. Panda, Maciek, wiem, jak to jest. Pozdrawiam cieplutko.
 6. Piesek Norek i Kot Pączuś pozdrawiają. Odpukać, mamy się dobrze. Foty jeszcze z letniska, ale odwiedziliśmy niedawno weta, który stwierdził zaskakująco niezmienny stan serca Pana Norka. Obaj zostali poddani obcinaniu pazurów (Norek chodzi tak mało, że sobie nie ściera). Tak więc żyjemy. Pozdrawiamy serdecznie z grudniowego, ale jesiennego Krakowa.
 7. widzę, że jesteście na bieżąco w tym wątku :) zapytam więc nieśmiało: jak się teraz wkleja zdjęcia? zderzyłam się ze ścianą :(
 8. Dziś odebrałam przesyłkę. Rzeczy są super, dziękuję!!
 9. Pięknie tam macie :) Rodzina fantastycznie zżyta. I szczęśliwa :) Cudowne zdjęcia. Koty i Pan Królik zrelaksowane, psy zadowolone :)
×
×
 • Create New...