Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
 • Posts

  8501
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/forum/threads/39906-Norek-ju%C5%BC-w-Nowym-Domu-w-Krakowie!-D

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jotpeg's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Reacting Well Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

163

Reputation

 1. jakie cudowne jesienne fotki!!! Pan Czarny Król jest wspaniały! zawsze też czekam na zdjęcia Twoich kotów, bo są rewelacyjne! Pozdrawiam ciepło całą ekipę 💗
 2. Bardzo współczuję. Oby nadeszły lepsze czasy. Pozdrawiamy bardzo serdecznie!
 3. Przesyłka dotarła już wczoraj. Super zapakowane, wszystko całe :) Dziękuję!
 4. Cześć! :) Proszę: nr 9 - 6 zł nr 36 - 10 zł cw nr 72 a - 10 zł cw nr 81 - 6 zł kt i zobaczymy, co dalej 😉
 5. ściskam za gojenie ranki Bajutka. Przeżyliście trochę nerwów! A zdjęcia - przepiękne!! Psy szczęśliwe, ale portrety Króla i Kotów - cudowne!!! Bajka!
 6. Jak Alfred? Ciągle oglądam Waszą "Króliczą norę" - coś niesamowitego, i w sensie budowli, i w sensie wykopów!
 7. Dziękuję Kochani za pamięć i za przemiłe słowa... Ten wątek był pełen życia i zdjęć, czas przeminął, a zdjęcia znikły... Na pociechę foty "naszych" sówek :) Są to sowy uszate, które w zeszłym, jakże nietypowym roku, zastaliśmy w kwietniu na letnisku. 2 dorosłe i 3 pluszaki. Mam nadzieję, że im się spodobało, i że w tym roku też będą.
 8. Tola jak biegnie, to widać, jak kombinuje. Wypatrzy każdą dziurę, jak kot. Jest bardzo przedsiębiorcza; napić się można z rynny, zjeść ślimaka (takiego ze skorupką). Przyjść się poprzytulać ;)
 9. Tolunia jest z nami od czerwca. Przyjechała spod Sieradza. Jest malutką, delikatną suczką, 7 kg. W sumie wiejski/podmiejski piesek, nic nie umie. Wrażliwy nerwus. Kilkuletnia, dorosła, po szczeniakach i sterylce w schronie, zaczipowana. Bardzo żywiołowa i radosna, typ sprintera (nie maratończyka), czyli szybko i krótko. Bardzo proludzka, bardzo czuła, uwielbia przytulanie i człowieków. Koty - już ją nauczyły szacunku, więc nie ma problemu. Ulubione zabawki? Kocie myszki ;) Jest podłużna, typ: parówczak, ale bardzo szybka. Nieszczekliwa. Niestety, cały czas wychodzenie tylko na smyczy. A czemu? Spacer generalnie wygląda tak, że idziemy jakby w dwóch tunelach: ona w jednym, my w drugim. Łączy nas tylko linka. Kontaktu wzrokowego w zasadzie brak. Najważniejszym wydarzeniem było to, że w lipcu, 3 tygodnie po adopcji nam uciekła :( Szukaliśmy ją po całym Krakowie. W dzień, w nocy, mnóstwo ludzi się zaangażowało, dzięki papierowym ogłoszeniom i na fb. Biegała po bardzo ruchliwych ulicach w centrum miasta (samochody!!), kawał drogi od nas. Wyglądało to źle, bo nikomu się nie dawał złapać. Mnóstwo ludzi nas informowało, ze ją widzieli, ale pies pozostawał nieuchwytny. Cała eskapada skończyła się (cudem!!!) dobrze, po tygodniu ją złapaliśmy, sposobem! Cała i zdrowa, pachnąca psem. Nie potracił jej samochód, nie struła się. W formie, jak gdyby nic. Stąd teraz obostrzenia, bo postępy nie są wielkie ;) Pół roku była z nami poza miastem, bo pracowaliśmy zdalnie, miała do dyspozycji dom i ogród, i swobodę w ogrodzonym szczelnie ogrodzie. Poza nasz teren - tylko na smyczy. Teraz siedzimy w mieście, więc zero wolności.
 10. Pączuś ma się znakomicie. Od pół roku mieszka z nami piesek Tola.
 11. Młodsza, ale o raczej spokojnym temperamencie, nie nazbyt żywiołowa - tak myślę, że taka idea jest słuszna
 12. Myślę, ze to jest Argus: http://www.schronisko.krakow.pl/Kwarantanna_-_zgubiłeś_zwierzaka%3F_Zajrzyj_tu/78729-FLORIAN.html z wpisu wynika, ze dała go do schronu dzień przed Wigilią. 6.01 jest jutro, 2 tygodnie zleciały, ale dla psa to niedobre przeżycie. I czy ktos go wyciąga, coś wiadomo?
×
×
 • Create New...