Jump to content
Dogomania

Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!


auraa

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ciekawe czy mala nie bedzie tesknic za tym ciepłem, kołderką..bo tam chyba to na dworze bedzie z tym drugim psiaczkiem..chyba ze cos mi sie pomerdało i faktycznie bedzie z dziadkiem w domku mieszkac. ale i tak najwazniejsze ze bedzie szczesliwie brykac bez tego cieżaru.

Link to comment
Share on other sites

Ale czemu taki smutek w oczkach?Pewnie boli jeszcze..

[IMG]http://imageshack.us/a/img29/8890/niunia027.jpg[/IMG]


Dziekuje Wszystkim ktorzy sie przyczynili do uratowania Niuni:Rose::Rose::Rose:I Lekarzom rowniez.

A Ty Babuniu zyj nam jak najdluzej:loveu::loveu::loveu:


Poszedl grosik dla Niuni.

Link to comment
Share on other sites

Krysia mówiła mi. Ze pies z którym dzieliła budę tęskni za nią i cały czas jej szuka. Pan zresztą też. Kłopot z tą cieczką... Nie wiem jak to załatwić, żeby jej nie zaszkodzić. Wszyscy o tym myślimy..

Link to comment
Share on other sites

Na pewno coś weci zaproponują i wykombinują, żeby nie było kolejnych problemów. Też myślałam o hormonach (do czasu aż będzie można ją bezpiecznie wysterylizować, bo wiadomo, że nie na stałe).

Doszły kolejne wpłaty dla niej, serdecznie dzięki Kochane:loveu:

[B]Poker 100 zł
Andegawenka 50 zł[/B][B]
Ze skarpety Barta Bastera i Lusi 50 zł[/B][B]
Diana79 82 zł[/B][B]
Aurelia K. ze Zbąszynia 40 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ajaj, zapomniałam napisać! Niunia bawi się z p. Agnieszką (techniczką ze szpitala, która się nią opiekuje) piłką. To znaczy Agnieszka jej rzuca, Niunia łapie i nie chce oddawać :)
A dziś siedziały sobie razem na wyrku w pokoju socjalnym i się kokosiły, bo nie było pacjentów (ale o tym ci-cho-sza ;) )

Link to comment
Share on other sites

Przykro strasznie, że niuńka z ciepełka i kołderki wróci do budy na zewnątrz, no ale jednak to jej dom, miejsce w którym zapewne czuje się najlepiej. Można by z Panem troszkę porozmawiać, spróbować uświadomić zarówno co do niuńki, jak i drugiego psiaka, bo przecież to nie powinien być jakiś wielki problem, żeby zrobić im wspólne jakieś posłanko nawet w przedsionku:roll:

A co do tego, że nie można zrobić teraz sterylizacji, to wydaje mi się, że najlepiej będzie porozmawiać z wetami i poszukać jakiegoś rozwiązania, a za jakiś czas, jak sterylka będzie już możliwa do wykonania dopilnować, żeby się odbyła.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Niunia już bryka :)
Weci powinni coś podpowiedzieć, jak zabezpieczyć sunię na jakiś czas. Trzeba zasięgnąć języka.
Wykastrowanie psa w pewnym stopniu rozwiąże problem, z tym psem szczeniaków nie będzie, ale wsiowe przylecą natychmiast.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Kochane, czy ona będzie w budzie czy w domu, warunki nie będą o wiele lepsze. To starszy samotny człowiek. Tam nie ma gospodyni, która zadba o dom, ciepło, porządek.[/QUOTE]....wiem o czym piszesz... ale oni tak żyli całe życie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...