Jump to content
Dogomania

Cantadorra

Members
 • Content Count

  10,991
 • Joined

 • Last visited

About Cantadorra

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  3City

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ta kwota jest dla jakiegoś biedaka owczarkowego. To i tak niewiele. Dziękuję Donka za udostępnienie konta.
 2. Jeśli chodzi o dopłatę brakującej kwoty, to wpłaciłam w pn.  Także wpłata za fakturę powinna być lada moment.
 3. Hop, myślę, że chętnych na DT Helki za bardzo nie ma. Piescofajny jest, bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia. Aktywowałam je kilka dni temu. Wszystkie są w sieci. Na razie telefonów nie było. Donka, jutro wpłacę brakującą kwotę, także będzie można zapłacić fakturę. Mam nadzieję, że ktoś zadzwoni.
 4. Prześlę jeszcze teksty ale jutro. Papatki
 5. Jeśli jeszcze masz ochotę, to bardzo Cię proszę, zorganizuj te ogłoszenia. Nie mam pomysłu na Helę, żadnego. Hop, wróciłam z wyjazdu i dopiero się ogarnęłam, ze jeszcze muszę dopłacić do stowarzyszenia za szczepienie. Także przepraszam za opóźnienie.
 6.     Tak, odświeżam nieustannie, te, których nie usunięto. Nie tylko na olx, ale i na innych portalach. Fajnie by było zrobić nowy pakiet z nowymi zdjęciami. Jeśli dałabyś radę coś podziałać, to byłoby super.
 7. Cantadorra

  ON trasa katowicka - sunia ma dom!!!

  5 czerwca Lucky odeszła za TM* :( Dołączyła do pozostałych moich ukochanych przyjaciół: Brutusa (TM* XI 2008) i Barego (TM XII 2013). Zaopiekujcie się tą piękną, dostojną i najłagodniejszą dziewczynką jaką znałam :( Żegnaj moja księżniczko..... :(:(:(
 8. Z ogłoszeń cisza.........
 9. Wklejam wiadomość z OLX Twoje ogłoszenie zostało usunięte Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Kto da Helenie szansę o ID 147859735. Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie. Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem: Hela czeka. Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem. Jeśli firma oferuje na sprzedaż produkty podobne, jednak różniące się szczegółem, powinny być one ujęte w jednym ogłoszeniu.
 10. Dziękuję bardzo dobrym duszom, które czuwają nad ogłoszeniami. Póki co, jakby ktoś pytał, czy mam telefony, to odpowiedź brzmi: zero. Hop, zapomniałam o obroży. Kup proszę obróżkę, która u Ciebie się sprawdza, a masz dużo większe doświadczenie w sprawie skuteczności niż ja.
 11. Bela, poproszę o inny zestaw pytań.......
 12. Mam zapytanie na olx o Helenkę, ale jakieś takie mdłe....
 13. Podrzucam Helenkę do góry oczywiście...
×