Jump to content
Dogomania

Cantadorra

Members
 • Content Count

  10,991
 • Joined

 • Last visited

About Cantadorra

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  3City

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hop, myślę, że chętnych na DT Helki za bardzo nie ma. Piescofajny jest, bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia. Aktywowałam je kilka dni temu. Wszystkie są w sieci. Na razie telefonów nie było. Donka, jutro wpłacę brakującą kwotę, także będzie można zapłacić fakturę. Mam nadzieję, że ktoś zadzwoni.
 2. Jeśli jeszcze masz ochotę, to bardzo Cię proszę, zorganizuj te ogłoszenia. Nie mam pomysłu na Helę, żadnego. Hop, wróciłam z wyjazdu i dopiero się ogarnęłam, ze jeszcze muszę dopłacić do stowarzyszenia za szczepienie. Także przepraszam za opóźnienie.
 3. Cantadorra

  ON trasa katowicka - sunia ma dom!!!

  5 czerwca Lucky odeszła za TM* :( Dołączyła do pozostałych moich ukochanych przyjaciół: Brutusa (TM* XI 2008) i Barego (TM XII 2013). Zaopiekujcie się tą piękną, dostojną i najłagodniejszą dziewczynką jaką znałam :( Żegnaj moja księżniczko..... :(:(:(
 4. Wklejam wiadomość z OLX Twoje ogłoszenie zostało usunięte Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Kto da Helenie szansę o ID 147859735. Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie. Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem: Hela czeka. Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem. Jeśli firma oferuje na sprzedaż produkty podobne, jednak różniące się szczegółem, powinny być one ujęte w jednym ogłoszeniu.
 5. Dziękuję bardzo dobrym duszom, które czuwają nad ogłoszeniami. Póki co, jakby ktoś pytał, czy mam telefony, to odpowiedź brzmi: zero. Hop, zapomniałam o obroży. Kup proszę obróżkę, która u Ciebie się sprawdza, a masz dużo większe doświadczenie w sprawie skuteczności niż ja.
 6. Mam zapytanie na olx o Helenkę, ale jakieś takie mdłe....
 7. Podrzucam Helenkę do góry oczywiście...
 8. Cantadorra

  Lola przegrała z chorobą....

  Dzielna Lolka, dobrze, że dzięki czujności Hop skrócono jej cierpienie. Żegnaj Lolinko :(:( :(
 9. Nie zauważyłam wcześniej, Bela, dziękuję za wpłatę i dziękuję fonie za bazarek w części na rzecz Helenki :) Przynajmniej, jak psy nowe dochodzą, to Helka ma zmianę i musi się dostosować. Mam nadzieję, że sobie radzi.
 10. Wolf dziękuję za pomoc  :)
 11. Cantadorra

  Lola przegrała z chorobą....

  Lola wygląda znakomicie, a biorąc pod uwagę jej wiek i przejścia ostatnich miesięcy, to dziewczyna jest bardzo dzielna.
 12. Strach nie chce opuścić Helki... Oby face coś dał, może jakieś psy znajdują tam właścicieli, oby tak było.
 13. Myślę, że niewiele słychać, dlatego Hop nie pisze. Ale dostałam do sprzedania na Helkę baterię kuchenną. Czy ktoś chce kupić baterię do zlewu nową w opakowaniu, która kosztowała 750 zł a jest do sprzedaży za 600 zł? Bateria Teka Cubus Swing?
 14. Zaglądam do Helenki. Czy możesz Hop kupić te zabezpieczenia przeciwko pchłom i innym żyjątkom?
×