Jump to content
Dogomania

Panna Marple

Members
 • Content Count

  6,865
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Panna Marple last won the day on October 21 2016

Panna Marple had the most liked content!

Community Reputation

1,176 Excellent

5 Followers

About Panna Marple

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/18/1966

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

3,078 profile views
 1. Moja przyjaciółka (nie jest na dogo) pożegnała niedawno sunię chorą na padaczkę i zostały leki. Wyślij mi, proszę na pw, dane adresowe - przekażę jej.
 2. Tak, wysyłka jest możliwa. Jesteś zainteresowana?
 3. Do oddania jest około 100 tabletek Gabapentyny (100mg) i 21 tabletek Luminalu (100mg). Odbiór osobisty możliwy w Krynicy lub niedalekiej okolicy.
 4. Las mam muchozolem opryskać?
 5. Mnie dopadła rodzina Halynki - mimo długich spodni i bluzki z długimi rękawami - pokąsana jestem :(. Obmyślam zemstę - więcej chemii!
 6. Kuzynka Halyny uwaliła mnie dziś w środkowy palec ;). W lesie podczas pogawędki telefonicznej z Hendrą.
 7. Żadne eko-sreko. Chemia co się zowie. Nie ma miętkiej gry :)
 8. Usiata - u mnie kuzynów i kuzynek Halinki mnóstwo :(. Już jestem kąśnięta i już wojnę wypowiedziałam. Broń chemiczna jest w użyciu. Co do naszej kochaneczki, to od Hendry wiem, że zaszyta jest i odwłokiem trze o ściany, żeby się esperalu pozbyć. Ta Tino, nie "ssają" tylko "ssą" ;), a zdjęcia piękne :)
 9. Nie pamiętasz? Wyskoczyła mi z głowy jak Atena...i już została na wieki :(
 10. Kocham Halinkę, bo każda matka kocha swoje dziecko ;)
 11. Nie, nie lata na golasa po mieście, ale kiedyś obnażyła się w samolocie :). Co do problemów emocjonalnych sprawa też nie jest jednoznaczna: geneza dysfunkcji jest tajemnicą Halinki, ale ich skutków nie ukrywa. Pojawiają się już kuzyni naszej komarzycy - może spotkanie z rodziną pomoże? Może wieczorne posiadówki nad mokradłami? Ciekawa jestem, czy chitynowe skrzydełko dobrze się zrosło i czy rehabilitacji nie potrzeba? A poza tym, jak pomóc naszej komarzycy? Usiata poległa, ja też, ciekawe czy Hendra sprosta wyzwaniu...
×
×
 • Create New...