Jump to content
Dogomania

Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!


auraa

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Krysią na temat budy i ona też twierdzi, że lepiej od czasu do czasu zawieźć Niuni karmę. Na wieść, że pan zgodził się oddać sunię na operację, ludzie ze wsi zaczęli go straszyć, że pewnie będzie musiał za wszystko zapłacić. Lepiej by było Niuni dac kołkiem po łbie i sprawa była by załatwiona:shake: On naprawdę ma serce dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wiadomości :)
To jak Niunia się zachowywała po powrocie do domu, jest miernikiem tego, jak jej tam wcześniej było. Teraz wiemy , że wróciła do DOMU :) Jest szczęśliwa.
Ma swojego, kochającego człowieka.
Nie przypuszczam, żeby Pan karmiąc Niunię, dawał tylko jej a pozostałej dwójce nie. Więc karma pewnie wyjdzie szybko.

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze zakończyła się ta historia! Teraz sunia będzie żyła zdrowo i szczęśliwie obok swojego człowieka, a to dla niej najważniejsze! A że biednie...? Jestem zdania, że lepszy makaron z oliwą, ale u siebie niż frykasy wśród obcych..., a jeśli będziecie od czasu do czasu kupować Panu jakąś karmę dla psiątek to ja też się dołożę jak będzie taka potrzba.

Link to comment
Share on other sites

Rana się zagoiła, szwy zdjęte były już w poniedziałek. Oczywiście brzuszek jeszcze nie zarósł, ale nic już dziaś się nie powinno niedobrego.
Zliczając wszystkie wpłaty (ostatnia zaksięgowana była 20 marca) i odejmując kwotę z faktury z kliniki wychodzi, że w 'skarpecie' Niuni zostało 240,49 zł.
Zdecydujcie proszę, na co przeznaczyć tę kwotę :)

PS
Podziękowanie należy się przede wszytskim dla wetów, zwłaszcza dla pewnej lek. wet Ewy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Rozmawiałam z Krysią na temat budy i ona też twierdzi, że lepiej od czasu do czasu zawieźć Niuni karmę. Na wieść, że pan zgodził się oddać sunię na operację, ludzie ze wsi zaczęli go straszyć, że pewnie będzie musiał za wszystko zapłacić. Lepiej by było Niuni dac kołkiem po łbie i sprawa była by załatwiona:shake: On naprawdę ma serce dla zwierząt.[/QUOTE]
no to teraz się zdziwią, że jeszcze pan tadeusz dostanie karmę w prezencie;

a czemu nie wysterylizowac małej z funduszu sterylkowego?
mogę ją zgłosić jako stały deklarowicz;

Link to comment
Share on other sites

[/QUOTE]Byłoby wspaniale!!![QUOTE/]

no to ile to roboty - juz zgłaszam;
tylko będzie mi potrzebna osoba z dogo, która będzie koordynować wszystko na miejscu i wypełni formularz zgłoszeniowy; trzeba tez zadbać o jak najniższy koszt zabiegu albo ew. dopłacić z funduszu który został; no i pamietac na przyszłośc o akcji sterylizacja przeznaczając jakieś choćby niewielkie kwoty na ten cel; miłe widziane stałe deklaracje, choćby i pięciozłotowe...

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...