Jump to content
Dogomania

andegawenka

Members
 • Posts

  17371
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by andegawenka

 1. Aleś chłopie trafił, masz ode mnie epiej...i bardzo dobrze. Za długo się tułałeś po tym świecie sam. :-)
 2. Jest tak pięknie zadbany, że wieku dużo starszego pana po Heniusiu nie widać. :)
 3. Radosnych, szczęśliwych, zdrowych, pełnych miłości, wiary, uśmiechu i rodzinnego ciepła życzy andegawenka:)
 4. Kiedyś skuteczny był francuski Frontlain. Niech vet zaleci najlepszy. Ja osobiście nie wierzę w obróżki.
 5. Kara w wieku Nikity nie była , o dziwo, siwa. Ale żyła tylko 12 i pół roku. 9 października minie 11 lat gdy odeszła na nowotwór a łzy wciąż płyną:(
 6. Paczka już u mnie. Kolor piękny, rozmiar jak dla mnie bo coronawirus swoje zrobił ;) Dziękuję. Jeszcze sprawdzę czy te 20 zł nie będzie za mało:)
 7. Większość z nas patrzyła bezradnie na odchodzenie naszych podopiecznych. :) * Ja już nic dla siebie nie znajdę. Można mnie rozliczyć. * Zapraszamy na zakupy.
 8. Dziękuję, jest minimalna poprawa w oddechu więc liczę , że chwilkę pobędziemy razem. Mój syn miał dwa z informatyki. Kupiłam PC i poprawił na pięć. Dzisiaj posługuje się tym sprzętem zawodowo. Zapraszamy na zakupy :)
 9. Dziękuję. Chorobę serca można zahamować, ale wyleczyć nigdy. Chanel to mama z hodowli. Dostałam ją bardzo chorą. Przez przez pierwszy rok był generalny remont. Później było cudownie. Rok temu w grudniu, przed higienizacją została dokładnie przebadana i wtedy wyszło że coś zaczyna się dziać. Stan wtedy był na tyle dobry , że zabieg się odbył. Wczoraj bali się ją prześwietlić. Zapraszamy na zakupy :)
 10. Dziękuję za trzymanie kciuków. Wczoraj miałyśmy prześwietlenie. Jest bardzo źle. Tchawica dalej wysoko pod kręgosłupem. Serce o wiele większe niż na początku lutego i wątroba powiększona. Wyniki z krwi bardzo dobre lub nieznacznie podwyższone. Jest ogólnie osłabiona po Furosemidzie, ale to lek niezbędny. Po zmianie jednego leku i podwyższeniu dawek jest w miarę dobrze. Ogólnie to stan chorobowy serca nie zatrzymał się i nadal ma trudności z oddychaniem. Jestem przygotowywana przez lekarzy na odejście Chanel. Postanowiłam, że nie będę jej zamykać w domu , żeby przedłużyć życie o kilka dni. Jeśli pogoda pozwoli wyjeżdżamy na działkę, którą uwielbia. Uff , ale się rozgadałam. Radek nauczycielem, fiu fiu , mam nadzieję że nie polskiego;):) Zapraszamy na zakupy :)
×
×
 • Create New...