Jump to content
Dogomania

Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!


auraa

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zachary']Terra, sunia wyjdzie na siusiu na podwórko w czasie cieczki i już po niej...Pan przecież nie będzie jej pilnował skrupulatnie przez całą cieczkę...[/QUOTE]

Tak czy siak, trzeba będzie tę sprawę rozwiązać do czasu sterylki.

Link to comment
Share on other sites

Doszły jeszcze dwie wpłaty, dziękujemy!! Jest więc chyba zaczątek na budę :) - oczywiście jeśli wszyscy darczyńcy się zgodzą.
[TABLE="width: 996"]
[TR]
[TD="align: right"]2013-03-20[/TD]
[TD="align: right"]170[/TD]
[TD] zł z bazarku od MARUDA666 [/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: right"]2013-03-20[/TD]
[TD="align: right"] 50 zł [/TD]
[TD]od MALWY [/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam wiadomość taką (gwoli ścisłości naszych rozliczeń): bank się pomylił i od przelewów zagranicznych pobrał od nas po 20 zł (pisałam gdzieś, że za przelewy z zagranicy jest bezprowizyjnie i się nie myliłam), tak więc mają nam zwrócić po 20 zł od każdego przelewu zagranicznego. Czyli będzie jeszcze 40 zł. :D

Link to comment
Share on other sites

Wieści od Krysi: Niunia w domku, ucieszyła się, dziarsko wędrowała po swoim terenie. Bardzo ucieszyły się też psiaki - są tam dwa, jeden duży, jej towarzysz życia, drugi mały, wszystkie znajdy. Jej pan - pan Tadeusz - szczęśliwy bardzo, że wróciła i jest w tak wspaniałej kondycji. Na noce będzie zabierał ją do domu, do swojego pokoju.
Pan Tadeusz dziękuje bardzo, a ponieważ jest wierzącym człowiekiem, mówił: Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim, którzy pomogli jego kochanej Niuni (mam nadzieję, że nie przekręcam nic ;-))
Buda tam jest zrobiona własnym sumptem, ale porządna, "warstwowa", w większej budzie mniejsza, a całość w jeszcze większej szopce albo czymś w tym rodzaju. Wszystko wymoszczone. Na przyjazd suni pan nałożył świeżego siana, sucz od razu weszła do budy i zadowolona się tam mościła.
Krysia mówi, że to nie ten sam pies. Wstąpiło w nia nowe życie!

[B]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim - to dzięki Wam ta historia ma wzruszające, dobre zakończenie :loveu::loveu::loveu: O pardon, nie zakończenie tylko wzruszający i dobry ciąg dalszy psiego żywota :D
[/B]Krysia zrobiła kilka zdjęć telefonem, jak prześle mi albo Aureli, to wstawimy. Będzie odwiedzać suczkę (od wiosny będzie jeździć w okolicę na działkę), więc wieści będą na pewno.

Niunia dostała 3 worki suchej karmy, którą przekazała nam p. Wioletta z Niemiec.

Nie wiem, czy jest sens kupować nową budę - ta, która jest, jest wg Krysi ciepła i wygodna. W związku z tym zapytywam ;) na co przeznaczyć nadwyżkę kasy. Na karmę, czy odłożyć na sterylizację (pewnie w czerwcu już będzie można)? Czy jednak buda? Oczywiście pieniądze w jej skarpecie są i czekają na decyzję.
Nie odebrałam jeszcze faktury, ale z tego co wiem, kwota ostateczna wyniosła[B] 1204 zł[/B] (jak będę miała fakturę, zeskanuję i wrzucę)

Link to comment
Share on other sites

Miałam pewne wątpliwości, ale po przeczytaniu Twojego posta Fela na szczęście mnie opuściły :)

Wspaniale, że Pan zdecydował się zabierać niuńkę na noc do domu, bo w jej wieku i w jej stanie to bardzo ważne. A najważniejsze, że ona ucieszyła się z powrotu do domu, do swojego właściciela, do kumpli z podwórka (;))

A słowa Pana bardzo mnie rozczuliły, dobry z Niego człowiek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...