Jump to content
Dogomania

zozola77

Members
 • Posts

  4426
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Converted

 • Location
  Małopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zozola77's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

45

Reputation

 1. zagladam i trzymam kciuki za telefony...
 2. poleciała wczoraj kasa na ŚTOZ niech laska zmyka do domu ;)
 3. weszłam tu przez czyjś banerek...wspomogę Dżettę finansowo niech ten dług operacyjny sie zmniejsza ..fajnie, że już po operacji i coraz lepiej jej chodzenie wygląda..będę trzymać kciuki za szybki nowy dom ...
 4. filmilki świetne i cudny psiak... jak dobrze ze juz nie w schronie...tam nie mógłby pokazać, że jego "kacza"' łapka to tylko malutka pomyłka matki natury...zagapiła się pewnie na jakieś brzydkie kaczątko ;) a ja nie mam dalej emtikonów na ten przykład..co też bywa wkurzające ;)
 5. na takie wieści to fikołki nawet w kałuży warto robić ;) część deklaracji - 10 złotych- przenosze z Grafiego na Canisa... napisałam już to na wątku Canisa
 6. Dotarłam tu z wątku Grafiego..poczytałam i bardzo psinie kibicuję...zeby ktoś się w nim zakochał...oprócz nas ;) .. Częśc deklaracji - 10 złotych - przenoszę z Grafieg na Kanisa od kwietnia. Elik poproszę numer konta. Jesli mogę wyrazić swoją opinie to też nie jestem za operacją.
 7. Ale numer..wreszcie nareszcie ...HURA !!!!!!!!!!!!!! Super świetnie i fajowsko..tralala ..ide zrobic fikołka na trawie. ;) Tak rzadko tu bywam że ja dopiero teraz się cieszę i to podwójnie bo już minął miesiac i wszytsko jest OK. Kasę Elik pozostałą przenieś na Canisa - jestem za... Co do mojej deklaracji to musze sie zastanowić...dam znać... JUPI !! jeszcze skok w góre ;)
×
×
 • Create New...