Jump to content
Dogomania

Cantadorra

Members
 • Content Count

  10,991
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Cantadorra

 1. Żegnaj Kanisku, opuściłeś swoją rodzinę. Ważne, że ich miałeś i byłeś kochany. Żegnaj :( *TM)
 2. Dziękuję pięknie, Pieniądze dotarły.
 3. Ta kwota jest dla jakiegoś biedaka owczarkowego. To i tak niewiele. Dziękuję Donka za udostępnienie konta.
 4. Też się denerwuję. Tym bardziej, że jutro wyjeżdżam na urlop. Trzymajcie kciuki za Helenkę, żeby jak najszybciej się zaadaptowała u Pani Haliny. Będzie miała ogródek, domek, jedną dziewczynkę większą od siebie do zabawy, która jest bardzo otwarta i przyjazna do ludzi i zwierząt. Jeszcze raz proszę o dobre myśli. Hela ma już Joserę, drybed przyszedł niestety do mnie a nie do Pani Haliny, bo zapomniałam zmienić adres na allegro. Ale dowiozę po powrocie z urlopu i zobaczę Helenkę. W końcu ją poznam. No to powodzenia Helenko, będziesz bliżej mnie i cieszę się z tego.
 5. Helenka miała zapowiedź tymczasu. W momencie gdy rozmawiałam z Jubu o transporcie to Pani poprosiła o jeszcze chwilę na załatwienie jakiś spraw sanatoryjnych. Miala się odezwać do końca ubiegłego tygodnia. Transport zatem odwołałam i zobaczymy co będzie dalej.
 6. Składam życzenia nie tylko Heli, ale i oczywiście Hop - wszelkich zmian na lepsze :) w Nowym Roku :) Pieniądze wpłaciłam, więc przelew powinien być lada moment.
 7. Jeśli chodzi o dopłatę brakującej kwoty, to wpłaciłam w pn.  Także wpłata za fakturę powinna być lada moment.
 8. Dzisiaj przyszła druga tura ogłoszeń do aktywacji na mojego maila. Dzięki wielkie piescofajnyjest :) Jesteś kochana :)
 9. Hop, myślę, że chętnych na DT Helki za bardzo nie ma. Piescofajny jest, bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia. Aktywowałam je kilka dni temu. Wszystkie są w sieci. Na razie telefonów nie było. Donka, jutro wpłacę brakującą kwotę, także będzie można zapłacić fakturę. Mam nadzieję, że ktoś zadzwoni.
 10. Prześlę jeszcze teksty ale jutro. Papatki
 11. Piescofajnyjest, przesyłam teraz dwa teksty, które trzeba zmodyfikować.   Hela to piękna, około 3-letnia, średniej wielkości suczka, która przebywa obecnie w Łodzi. Ma ciekawe, miodowo-czarne, pręgowane umaszczenie. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i ma chip. Nie załatwia się w domu, nie niszczy i grzecznie zostaje sama. Jest cicha i zamknięta w sobie. Potrzebuje czasu, by przestać się bać i zaufać. Akceptuje inne psy. Z racji swojej lękliwości powinna zamieszkać w domu z ogrodem – najlepiej w towarzystwie przyjacielskiego psa. Hela czeka na cierpliwych i wyrozumiałych opiekunów, którzy pokochają ją mimo wszystko i na zawsze. Czeka już prawie trzy lata… Czy ktoś da jej szansę?  608454111     Tekst nr 2 Hela została znaleziona w lesie jako szczenię i od razu trafiła do przepełnionego schroniska, które ją przerażało i przytłaczało. Pozbawiona kontaktu z człowiekiem, zamknęła się we własnym świecie.  Dziś Hela ma ok. 4 lat. Jest średniej wielkości, waży ok. 20 kg. Na uśmiech losu czeka w hotelu dla psów, gdzie zrobiła duże postępy. Jest grzeczna, umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość, nie niszczy.  Z przeszłości pozostał jednak lęk przed wszystkim, co nowe, nieznane. Potrzebuje czasu, by zaufać. Nie ma w niej jednak cienia agresji – jest ostrożna, ale łagodna i uległa. W nowej rzeczywistości będzie potrzebowała czasu na spokojną, stopniową aklimatyzację. Dlatego najlepiej by się odnalazła w domu z ogrodem - u ludzi cierpliwych, rozumiejących potrzeby psa po tzw. przejściach. Maksi na pewno pomoże towarzystwo łagodnego, otwartego psiaka.  Hela jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana – w pełni gotowa do adopcji.  Chcesz się przekonać ile satysfakcji daje otoczenie opieką takiego psa, który gdy zaufa – pokocha na zabój? Jeśli tak, przytul do serca Helkę, a szybko się o tym przekonasz!  Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: 608454111, [email protected]          
 12. Jeśli jeszcze masz ochotę, to bardzo Cię proszę, zorganizuj te ogłoszenia. Nie mam pomysłu na Helę, żadnego. Hop, wróciłam z wyjazdu i dopiero się ogarnęłam, ze jeszcze muszę dopłacić do stowarzyszenia za szczepienie. Także przepraszam za opóźnienie.
 13.     Tak, odświeżam nieustannie, te, których nie usunięto. Nie tylko na olx, ale i na innych portalach. Fajnie by było zrobić nowy pakiet z nowymi zdjęciami. Jeśli dałabyś radę coś podziałać, to byłoby super.
 14. Cantadorra

  ON trasa katowicka - sunia ma dom!!!

  Na zawsze pozostaniesz w moim sercu.........
 15. Cantadorra

  ON trasa katowicka - sunia ma dom!!!

  5 czerwca Lucky odeszła za TM* :( Dołączyła do pozostałych moich ukochanych przyjaciół: Brutusa (TM* XI 2008) i Barego (TM XII 2013). Zaopiekujcie się tą piękną, dostojną i najłagodniejszą dziewczynką jaką znałam :( Żegnaj moja księżniczko..... :(:(:(
 16. Jeśli chodzi o ogłoszenia, to dobre dusze kupują Helence ogłoszenia i podają mój mail, z którego aktywuję. I w ten sposób napstrykało się tych ogłoszeń. Dobrze, że Helenka zrobiła kolejny minikrok do przodu. Hop, mam do oddania Propalin 100 ml - 80% pełny, antybiotyk Augmentin, ampułki Nivalinu. Jeśli przyda Ci się dla jakiegoś psiaka, to daj znać.
 17. Zaglądam do Helki. Z ogłoszeń niestety cisza. Nie było ani jednego zapytania. Wielka szkoda, że tak to wygląda.
 18. Z ogłoszeń cisza.........
 19. Cantadorra

  ON trasa katowicka - sunia ma dom!!!

  Przyszedł wynik biopsji, nowotwór złośliwy listwy mlecznej. Tylna łapka puchnie, trudność w chodzeniu, kręgosłup już nie ten, ale pyszczek żywy i oczka energiczne. Bardzo kochana, nawet nie wiecie jak bardzo.
 20. Dziękuję za wszelką pomoc w ogłaszaniu i zbieraniu pieniędzy. Martika - jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc.
 21. Wklejam wiadomość z OLX Twoje ogłoszenie zostało usunięte Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Kto da Helenie szansę o ID 147859735. Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie. Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem: Hela czeka. Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem. Jeśli firma oferuje na sprzedaż produkty podobne, jednak różniące się szczegółem, powinny być one ujęte w jednym ogłoszeniu.
 22. Wklejam wiadomość z olx, niestety usunięta. Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Gotowa do adopcji Hela. o ID 147190133. Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie. Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem: Hela czeka. Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem.
 23. Dziękuję bardzo dobrym duszom, które czuwają nad ogłoszeniami. Póki co, jakby ktoś pytał, czy mam telefony, to odpowiedź brzmi: zero. Hop, zapomniałam o obroży. Kup proszę obróżkę, która u Ciebie się sprawdza, a masz dużo większe doświadczenie w sprawie skuteczności niż ja.
 24. Hop, dziękuję pięknie za ogłoszenie. Oddam ci pieniądze. Widzę, że mój nr podany, ale ja nie miałam żadnego telefonu. Może jeszcze ktoś zadzwoni.
 25. Hela potrafi zaskoczyć, dlatego boję się ją wychwalać za opanowanie i spokój. A Hela nie miała już ogłoszeń w DzP? Chyba coś było, ale oczywiście można powtórzyć. Izek, to chyba koleżanka Martiki umieszczała w DzP Helkę, czy ona umieszczała w innej gazecie?
×