Jump to content
Dogomania

Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!


auraa

Recommended Posts

[quote name='Fela']??? Nie rozumiem. To nie studenci robili operację! Ani przy niej nie asystowali. Wiem, bo mam bezpośredni kontakt z LEKARKĄ, która asystowała (tylko asystowała, bo nie podjęłaby się takiej operacji, choć ma już spore doświadczenie) Aska7, przepraszam, ale skąd ta sugestia??

Sterylizacja była rozważana, ale żeby nie spowodować komplikacji, nie zaryzykowano jej.[/QUOTE]
Ja też myślałam, ze takie niespotykane operacje w klinice SGGW powinny odbywać się na oczach studentów, nawet za szybą, w końcu tez powinni się uczyć tak, jak studenci medycyny. Stąd pewnie sugestia Aśki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może ktoś jest bliżej Warszawy i SGGW, żeby jakieś foty machnąć?.. (ja mam tam 100 km). Rokowania są chyba raczej dobre, uwzględniając oczywiście wiek suni, ale jutro jeszcze na spokojnie porozmawiam.
Malagos, z tego co pamietam, Ty studiowałaś weterynarię na SGGW, więc chyba doskonale orientujesz się, jak wyglądają tam zajęcia praktyczne (a raczej nie wyglądają, bo prawie ich nie ma). Widziałaś tam jakąś salę na bloku operacyjnym z szybą?

Link to comment
Share on other sites

Czy któraś z ciotek mieszka w pobliżu SGGw i ma ochotę odwiedzić sunię z aparatem? Krysia jest tam prawie codziennie ale nie ma aparatu.
Dziś tez była! Sunia ucieszyła sie na jej widok. Krysia mówi, że to zupełnie inny pies. Niunia ma wcięcie w talii!!!!:lol:
Jutro zawiezie jej ryżu z kurczakiem. Cały czas dokarmiała ja puszkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ja też myślałam, ze takie niespotykane operacje w klinice SGGW powinny odbywać się na oczach studentów, nawet za szybą, w końcu tez powinni się uczyć tak, jak studenci medycyny. Stąd pewnie sugestia Aśki.[/QUOTE]

Dokładnie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...