Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Havanko, zdjęć mam jeszcze kilka z poprzedniej sesji, może da się jeszcze któreś wykorzystać:
  2. O, fajnie ze Jo się zgodziła zrobić wizytę :)
  3. Serce rośnie jak się patrzy na tez zdjecia poadopcyjne :)
  4. Cudne te zdjęcia! Rasowe, kochane twarze :)
  5. Najważniejsze, że coś wróciło :) A Mestudio może odsapnąć, bo Bombulec trochę zamieszania jednak robił.
  6. Już sie tam zagnieździłyśmy :)
  7. Ale za to serce macie ogromne!! Wszystkie te psiaki w jednym hotelu macie, u Oli w Ostrołęce?
  8. Bardzo ładnie wpasowała się do wnętrza mieszkaniowego :)
  9. Coś się może dziś zrobi :) Dziękuję serdecznie Havanko za monitoring ogłoszeniowy, jak ja Ci się odwdzięczę, Dziewczyno?..... Byłam wczoraj u czarnego pieska w kojcu - trafił tam w ubiegłym tygodniu po śmierci właściciela. Gmina warunkowo go przyjęła do kojca, bo niby się nie błąkał, ale nic dobrego by go nie spotkało w pustym gospodarstwie, na łańcuchu. Psiak ładny, ale głupek warczał na Tomka, na mnie, machając jednocześnie ogonem. Dostał od nas michę gotowanego żarełka z tabletką na robale, nalaliśmy wody, bo miał jakaś starą, ale nie odważyłam się założyć mu obroży i wyprowadzić z boksu. Czyli tak jak Pikuś - trzeba popracować nad nim, nie ma wyjścia. Na weekend wyjeżdżam aż po Konin na spotkanie "pokajakowe", na wspominki i oglądanie setek zdjęć przy piwie (ale się cieszę!!), ale od poniedziałku będę do kojca codziennie podjeżdżać i poznawać psa. Bo jak go ogłaszać, skoro nic o nim nie wiem...
  10. Obie sunieczki śliczne! Kochane dziewczyny z Was, Kejciu i Józefka :)
  11. Ja też!! Dziewczyny z jajami, jak mi Bóg miły!
  12. spójrz, proszę, na datę wątku - to 6 lat!!
  13. Ale pewnie wg państwa wszystko jest ok, warunki dla zwierzaków dobre...
  14. W jakim by nie był, czas mu na swoje iść!
  15. Właśnie :) W sumie nie wiem, co Ami by powiedziała na tramwaje, ruch uliczny - u nas nie zwraca uwagi na samochody, ale ile tego mamy, kilka na dobę... Havanko, plisss, wznów ogłoszenia tej czarnej damy, może koniec wakacji, weekend przyniesie szczęscie?...
  16. Wygląda tu na większego psa, niż jest w rzeczywistości
  17. pozdrawiam i Hugona, i nasze koleżanki Kejciowo-Ziutkowe :)
  18. Super, ze są osóbki do tej wizyty :)
  19. o mamo, strasznie jej żal...
  20. Nie dzwoniła... Pewnie innego psiaka wypatrzyła, i to na miejscu, w Warszawie. Czekamy dalej.
×
×
  • Create New...