Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Dziękuje, ze jesteście :) Z tego punktu przetrzymań psy wywożone są do Radys.
  2. Zamówiłam dziś torbę 15 kg Fitmin w Zooarcie. Amiśka przepada za tą karmą. Ami jest od jakiegoś czasu na naszym garnuszku, nie gminnym. Mam nadzieję, że znajdzie dom, bo inaczej jakieś wsparcie na żarełko by się przydało...
  3. A jaka jest jej historia, skąd się wzięła w klinice, co jej dolega, oprócz chorych oczu?
  4. Cudny, uśmiechnięty miodowy pychol!
  5. Super, Nutusiu, zawsze to jedno serduszko więcej :)
  6. Ryjek ma rzeczywiście uroczy :) Ile ona waży, tak około?
  7. Oczywiście, co najmniej piąte piętro :lol: :D
  8. A "nasze" kąpielisko w Makowie, na Zalewie? działa? Wyczytałam w gazecie, że ratownik miał umowę tylko do lipca?... Jaja, środek sezonu i taka kicha! Dziewczynki, zajrzyjcie proszę na watek biedaków z Wielbarku, choć podnieść wąteczek http://www.dogomania.com/forum/topic/148032-wielbark-pomoc-psom-umowa-radysy/
  9. Dziewczyny, zajrzycie proszę na wątek Wielbarku, może jakoś uda się pomóc tym biedakom? Ogłoszenia, podniesieni wątku, cokolwieczek... http://www.dogomania.com/forum/topic/148032-wielbark-pomoc-psom-umowa-radysy/
  10. Dziewczynki, zajrzyjcie proszę na ten wątek, choćby podnieść, bo pewnie nie bardzo możemy pomóc?... http://www.dogomania.com/forum/topic/148032-wielbark-pomoc-psom-umowa-radysy/
  11. Wzruszająca ta relacja, i bardzo prawdziwa, głęboka, poruszająca. Powstał nowy wątek, psiaków z Wielbarku, proszę, zajrzyjcie i tam... http://www.dogomania.com/forum/topic/148032-wielbark-pomoc-psom-umowa-radysy/
  12. Dbaj o siebie, Kochana Kobieto!
  13. Mateńko, ta sunia biała tak urocza... Anetku, dziewczyny założyły watek psom z Wielbarku, może coś doradzisz, podpowiesz? http://www.dogomania.com/forum/topic/148032-wielbark-pomoc-psom-umowa-radysy/
  14. Dziadek kolegi zrzucał winę na ... rybki w akwarium :) Amisia wczoraj wieczorem znów coś osaczała w sadzie po ciemku, ale jak biegłam do niej z obrożą i smyczą, to przyszła do mnie pokazując brzuszek. Wiec nie wiem, na co się tak darła, pewnie znów ten nieszczęsny jeż.
  15. Całuski dla Hani, to nasza młoda dogomaniczka :)
  16. Jej, to rzadko spotykany obrazek! Małe jeżyki nie mają mamy?... A co u Dianki?
  17. No właśnie, czas Karmelkowi do domku :P
  18. U nas susza...ostatni porządny deszcz, a właściwie burza, był w sobotę 25 lipca, Pomagam w urzędzie gminy szacować straty w rolnictwie.
  19. Rewelacja :) To dopiero jest życie! :P
  20. Super, że są dobrzy i normalni ludzie na tym świecie :)
  21. i nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się każdą chwilką.
×
×
  • Create New...